Kandydatury do Zarządu i KR - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Niestety ale ja odpadam,wiem,wiem ... w myslach bedziecie mieli duzo krzyczy czasami a sam nic nie zrobi ... Zdaje sobie sprawe z tego ,ze funkcja ta to nie tylko zapis w papierach i trzeba poswiecic temu duzo - nie troche - tylko duzo czasu a ja tego nie zrobie bo nie mam takiej mozliwosci i w dodatku nie jestem osoba systematyczna itd - proponuje by inni kandydaci rowniez przemysleli swoj udzial pod wieloma czynnikami,zeby sie nie okazalo,ze zabraknie czasu,ze ktos,cos itd i beda poznie nie smaki jakies .
  
 
Nie wiem co kierowało osobami które mnie wytypowały na kandydata do pełnienia zaszczytnej funkcji, ale osobiście uważam, że to jakaś pomyłka. Zbyt krótko tu jestem, niewiele się udzielam, zdecydowanie nie taka osoba na stołku zasiadać powinna..... Dziękuję za zaufanie ale są tu osoby które na bank lepiej sprawdzą się na tych stanowiskach.
  
 
Czapa, a czego nie?
Skoro ktoś cię wybrał to nie dla jaj. Ty możesz uważać inaczej ale my chcemy żebyś był i nie pisz nam tu żadnych Farmazonów.
Zarząd:
Presiu
Miro
Czapa_74

KR:
kylo32
Praethorians
_unnamed

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Prosimy o zgłaszanie kandydatur do Zarządu i KR do końca tego tygodnia. Następnie wątek będzie zamknięty i zostaną przygotowane karty do głosowania.