IV Tradycyjny Zlot Dzikiego Wschodu Okuninka 2010 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2010-04-05 04:11:19, cashy pisze:
też tak słyszałem na mieście... i co teraz będzie


Wrzucicie granat i będzie sok z buraka
  
 
Podlasie chyba dość licznie się zjedzie w tym roku. A Prezes ze swą świtą zawita?
  
 
Cytat:
2010-04-05 09:08:46, czapa_74 pisze:
Podlasie chyba dość licznie się zjedzie w tym roku. A Prezes ze swą świtą zawita?

  
 
Kackupa?
  
 
Jak ktoś oprócz mnie z WRC będzie jechał to zobaczymy
  
 
Zbytnio nie kombinujcie, tylko zbierajcie się i przyjeżdżajcie. Jakoś się pomieścimy
  
 
Robimy koszulki zlotowe?

P.S. Prosiłabym o przeniesienie tego wątku do kategorii "zloty" jeśli można

[ wiadomość edytowana przez: Paulinka dnia 2010-04-05 11:31:01 ]
  
 
W temacie koszulek..... ja do kompa mam dwie lewe ręce, jeśli będzie zaakceptowany jakiś ich projekt (no i ilość) mogę dogadać resztę i na Zlot je przywieźć. Chyba że są inni chętni aby się tym zająć? Ogólnie jestem jak najbardziej na tak
  
 
Czapa, skoro chcesz się tym zająć to proszę Cię bardzo Tylko bym prosiła o wzór damski i męski A projekt bez problemu się zrobi

Zorientuj się w cenach (koszulka z jednym małym nadrukiem z przodu i jednym dużym na plecach )
  
 
Wzór damski ma być w kolorze różowym czy trzymamy się ustalonej kolorystyki?
  
 
1. Kleszczak XL 1 szt.



kolor dowolny ale jakość koszulki ma być dobry. Szitu z Chin nie toleruje. Kto ma koszulkę z 5 lecia klubu to wie o co mi chodzi. Najlepiej żeby była tej samej firmy koszulka.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Cytat:
2010-04-05 13:31:44, Kleszczak pisze:
...Szitu z Chin nie toleruje...


  
 
Cytat:
2010-04-05 07:45:10, djtados pisze:
Wrzucicie granat i będzie sok z buraka



barszcz czerwony
  
 
Cytat:
2010-04-05 13:24:22, czapa_74 pisze:
Wzór damski ma być w kolorze różowym czy trzymamy się ustalonej kolorystyki?



Może zróbmy po prostu czarne koszulki















a dla mnie napis może być różowy
  
 
Czarne, czarne. Mogę się zaoferować z projektem i naklejkami tak jak w zeszłym roku.
  
 
Cytat:
2010-04-05 17:41:22, cashy pisze:
Czarne, czarne. Mogę się zaoferować z projektem i naklejkami tak jak w zeszłym roku.



Obiecałem zrobić przezroczyste i się postaram (chyba że wykonawca się nie wyrobi )
Na wszelki wypadek zrób też takie jak w zeszłym roku
  
 
W tym roku postaram się przyjechać z dość dużą grupą ludzi z MKP i chciałbym, aby na lepkach i koszulkach zostało to ujęte
Chciałbym żeby to był zlot Wasz czyli Dzikiego Wschodu i nasz czyli Grupy Lubelskiej

Oczywiście oferuję swoją pomoc w organizacji całego zlotu. Mogę zająć się kilkoma konkurencjami sportowymi

Niech ktoś kto się na tym zna zrobi jakieś projekty i koszulek i lepek i wtedy wspólnie wybierzemy najlepszy

Paula, tu bym zagonił Ciebie do roboty. Ty projektowałaś na WOŚP logo, identyfikatory i dyplomy, a także projektowałaś koszulki dla Grupy Lubelskiej. Pomyśl jak połączyć Grupę Lubelską z Dzikim Wschodem.

Oczywiście jeśli zechcecie przyjąć mondki u Was na zlocie
  
 
Postaram się coś wymyślić i tu zwracam się z oficjalną prośbą do Zarządu o wykorzystanie logo FEFKu

Jeszcze raz proszę o przeniesienie tego wątku do "Zlotów"

Znalazłam taką firmę: KLIK dość sensowna oferta i mają też damskie koszulki




[ wiadomość edytowana przez: Paulinka dnia 2010-04-06 11:45:58 ]
  
 
ooo widzę, że wkońcu jakiś zlot niedaleko Pasowałoby się wybrać wkońcu z Wami gdzieś ^^

PS: planuje ktoś jechać z Warszawy lub okolic?

[ wiadomość edytowana przez: Lobuzz dnia 2010-04-06 12:07:38 ]
  
 
a ja tez moge??