IV Tradycyjny Zlot Dzikiego Wschodu Okuninka 2010

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no to założony

Jest masa czasu, w tym roku jakoś kosmicznie szybko zaczynamy o tym mowe, ale to chyba dobrze wróży

Pierwszy zaproponowany termin, weekend 16-18 lipca


[ wiadomość edytowana przez: cashy dnia 2010-02-16 20:38:13 ]
  
 
Zapomniałeś datę podać....16-18 lipiec Mi pasuje.

1. czapa_74 + 3
  
 
No ja oczywiście jak zwykle będę


A może koszulki zlotowe se machniemy?
  
 
dla mnie jeszcze za szybko na deklaracje, ale nie mniej jednak uczynie wszystko co sie da żeby być Wiecej tego błędu, którym było opuszczenie "drugiej Okuninki" postaram sie nie popełnić
  
 
Zapewne w tym roku większa ilość autek od nas jechać będzie.....
A jeśli o koszulki chodzi, w pełni popieram
  
 
Trzeba będzie się tam przejechać wcześniej i zarezerwować cały ten kwadrat który mieliśmy ostatnio
  
 
Ja też popieram, tylko pod warunkiem ze w programie imprezy znajdą sie wybory "MISS Mokrego, klubowego podkoszulka" ... od razu zaznacze klauzule, że z konkursu wykluczyć trzeba Tranzystory
  
 
potwierdzam swoją obecność na zlocie


a i tym razem więcej będzie MKP


  
 
Ooo i jest wątek

Jeśli termin się nie zmieni to postaram się zrobić lepki zlotowe.
Kombinuję pojechać tam dużo wcześniej i obejrzeć inne ośrodki.
"Grześ" może okazać się w tym roku za mały.
FEFK i MKP + znajomi = straszny tłum
A z roku na rok przywozicie coraz większe namioty (o willi z tarasem chęcka nie wspomnę)

Kolejna sprawa.
Pasowało by urozmaicić trochę ten zlot.
Jakieś konkurencje sprawnościowe, konkursy z nagrodami (symbolicznymi) i coś dla dzieci
Picie robi się trochę nudne ale kto by się nie napił

Podsumowując:
-musimy mieć duże pole namiotowe z miejscem na samochody i rozrywkę
-podsuńcie jakieś pomysły na urozmaicenie tego zlotu
-zastanówmy się co będzie potrzebne i co każdy przywiezie, żeby potem nie przewracać się w nocy o bezpańskie grile
-trzeba zrobić jakiś konkretny harmonogram zlotu. Co i o której godzinie będziemy robić. Bo znów nie zrobimy fotki grupowej i co drugi będzie pijany gdy nadejdzie czas parady po okolicy.

To chyba z grubsza tyle.
Pokażmy pozostałym jak się robi fajne zloty.
I oczywiście:ZAPRASZAMY WSZYSTKICH nie tylko "Dzikusów ze wschodu"
  
 
Pięknie to sformułowałeś Maniutek Mamy "sporo" czasu wiec można bedzie to łądnie pospinać. Lepki moge wziać na siebie jesli były znośne w zeszłym roku
  
 
W tym roku MKP powinno przybyć w dużo większej sile - ja się o to postaram
Jeżeli chodzi o ośrodek Grześ nie jest źle, tylko trzeba by rezerwować całe to pole namiotowe tylko dla nas.
Co do konkurencji, konkursów i zabaw, troszeczkę doświadczenia mam i bardzo chętnie zajmę się organizacją na ten zlot
Alkogogli raczej nie uda mi się załatwić, ale kilka innych konkurencji owszem

Podsumowując - na pomoc w organizacji możesz na mnie liczyć Jest jeszcze trochę czasu, więc myślę że uda nam się zorganizować coś naprawdę fajnego
  
 
Hej, ja jeszcze nie gwarantuje przybycia, ale raczej będę z Magdą

Konkurencje fajny pomysł...

Ja prawdopodobnie spać będę w aucie, ale to sie jeszcze zobaczy

Dobrze, że wcześnie zaczynamy dyskusje
  
 
Cytat:
2010-02-17 13:24:19, kylo32 pisze:
...Ja prawdopodobnie spać będę w aucie...



Czyli "na kleszcza"
  
 
Gdyby potrzeba zaistniała ja dysponuję jeszcze kilkoma namiotami. Mogę użyczyć . Zawsze to chyba wygodniej niż w samochodzie.....
  
 
Cytat:
2010-02-17 17:32:26, czapa_74 pisze:
Gdyby potrzeba zaistniała ja dysponuję jeszcze kilkoma namiotami. Mogę użyczyć . Zawsze to chyba wygodniej niż w samochodzie.....



Kleszczak i tak woli spać w cabrio. W sumie to prawie jak w namiocie.
  
 
Kleszczu raczej spać w aucie nie będzie bo zmienił kanapowe fotele na recaro ale i tak wygodniej niż w namiocie.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Ja mam uczulenie na niektóre namioty niestety, a ze tez jest wygodniej to juz inna sprawa
  
 
Cytat:
2010-02-17 20:53:22, kylo32 pisze:
Ja mam uczulenie na niektóre namioty niestety, a ze tez jest wygodniej to juz inna sprawa



To są też pokoiki do wynajęcia tam na takie ewentualności
  
 
Zasadniczo ta ja bede sie poważnie zastanawiał, czy w ogóle brać namiot, mało spałem w zeszłym roku
  
 
Cytat:
2010-02-17 20:58:30, Paulinka pisze:
To są też pokoiki do wynajęcia tam na takie ewentualności

nie wiem czy na takie ewentualnosc mnie stac

Cytat:
2010-02-17 21:00:21, cashy pisze:
Zasadniczo ta ja bede sie poważnie zastanawiał, czy w ogóle brać namiot, mało spałem w zeszłym roku



)