IV Tradycyjny Zlot Dzikiego Wschodu Okuninka 2010 - Strona 13

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czekaj Pszczoła bo ja nie napisałem że dojechałem

Dla informacji tych co nie byli, nie było tylko chlanie ale też zabawy, były dysko, były stroje i było wszystko.
Konkurencje były różne ale z racji tak ogromnego upału nie mogliśmy przeciągać wszystkiego ponieważ słońce paliło.
Było tak głośno że jak rano wstałem to już nawet Jacka nie było i dowiedziałem się wszystkiego po fakcie.
Dla innych dodam że było tak głośno jak na innych zlotach. Niczemu to nie odbiegało.
Pre100n, zgoda zarządu na wykorzystanie logo była,
Szkoda Jacek że tak się stało, do zobaczenia na nast. zlocie.


-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Cytat:
2010-07-19 08:54:56, Pre100n pisze:
Miałem się nie odzywać, ale ... zaczynacie trochę przesadzać. 1. Na pierwszy ogień - Czapa - moim zdaniem jeżeli o godzinie 5 rano ktoś się awanturuje, hałasuje i puszcza głośną muzykę obok Twojego namiotu, w którym śpią dzieci, to ty jako odpowiedzialny ojciec dwójki małych dzieci nawet nie powinieneś czekać na to, czy ktoś zadzwoni po policję czy nie i zrobić to sam. Bez względu na to czy jedziesz tam się bawić czy odpoczywać, czy dzieci wydają się nie sprawiać wrażenia że im cała sytuacja przeszkadza czy nie.

To miej się na baczności bo Czapa zabiera dzieci na każdy zlot i co wtedy?
A to na pożegnanie jak się bawiliśmy


Uploaded with ImageShack.us




-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach

[ wiadomość edytowana przez: Kleszczak dnia 2010-07-19 17:37:12 ]
  
 
Kleszczu mam wrażenie że używałeś photoshopa na tym zdjęciu

Coś Ci brzuch zmalał
  
 
Byłem przy robieniu foty, to oryginał
  
 
Cytat:
2010-07-19 18:05:19, Paulinka pisze:
Kleszczu mam wrażenie że używałeś photoshopa na tym zdjęciu Coś Ci brzuch zmalał



Bo to nie to zdjęcie
  
 
aaa więc jestem na świeżo po kolejnej wizycie w prokuraturze Białystok Wschód Jak wiele osób wie zostalem oskarżony absurdalnym zarzutem ze zniszczylem alkomat na komendzie we Włodawie

Suma sumarum, musialem się zgodzić na dobrowolne poddanie sie karze. Na pytanie przed chwila od prokuratora "czy chce skladać jakies wyjasnienia?" parsknalem smiechem i skorzystalem z prawa odmowy skladania "wyjasnien" bo "policjanci mogliby zeznać ze jestem murzynem, a sąd by im uwierzył"...

a więc tak, policzmy:

mandat 500
"hotel" 150
"uszkodzenia i kalibracja 850
grzywna 1000
i jeszcze ewentualne koszty postępowania

Narazie piekna sumka 2500 zł

_unnamed ...całuski przesyłam tobie i koleżankom sympatycznym
  
 
Skoro dochodzi do takich kosztów poszukaj "papugi" i walcz.
W sumie jakie mają dowody że to Ty go zniszczyłeś?

Życzę powodzenia
  
 
Jak już się przyznał to może jedynie zadzwonić do providenta
  
 
Mogłeś przynajmniej zapytać czy posiadacze Paszportu Polsatu mogą na jakieś zniżki liczyć .......
Mam nadzieję, że w przyszłym roku w Okunince zabraknie takich typów jak kolega unncośtam.
  
 
Cytat:
2010-10-01 18:43:16, warzywisko pisze:
Skoro dochodzi do takich kosztów poszukaj "papugi" i walcz. W sumie jakie mają dowody że to Ty go zniszczyłeś? Życzę powodzenia



Dowodem jest zeznanie dwóch policjantów vs. Ja. Prawnicy pozbawili mnie złudzeń. Szanse ocenili na mniej jak 5% ze cokolwiek da sie wskurać. Chociaż policja mnie wrobiła i kłamią jak z nut, to robią to w majestacie prawa, a sąd zawsze uwierzy im a nie aresztowanemu pod wpływem alkoholu.

Aaa i wolałbym nie nazywać tego w ten sposób ze sie przyznałem (choć tak de facto wychodzi), byłem zmuszony "dobrowolnie poddać się karze"
  
 
Cytat:
2010-10-01 16:20:47, cashy pisze:
a więc tak, policzmy: mandat 500 "hotel" 150 "uszkodzenia i kalibracja 850 grzywna 1000 i jeszcze ewentualne koszty postępowania Narazie piekna sumka 2500 zł



Brak słów i wściekłość
  
 
keszó

następnym razem od razu spalimy namiot zanim zdąży zadzwonić


a bimbru popijemy na następnym zlocie


bo my dzikusy ze wschodu
  
 
Następny zlot będzie z zapowiedzią że palimy namioty a właścicieli na golasa przez Okunike puszczamy.

Provident Ci pomoże a resztę pierd..limy.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Sponsorujecie, bo mnie nie stać