IV Tradycyjny Zlot Dzikiego Wschodu Okuninka 2010 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2010-02-17 21:00:21, cashy pisze:
Zasadniczo ta ja bede sie poważnie zastanawiał, czy w ogóle brać namiot, mało spałem w zeszłym roku



A kto cię budził o 12 w samo południe ?
Oto dowód
  
 
Cytat:
2010-02-17 23:02:04, maniutello pisze:
A kto cię budził o 12 w samo południe ? Oto dowód



  
 
taa "samo południe" . Była z dziesiąta, a ja po 8 poszedłem spać
  
 
Cytat:
2010-02-17 23:02:04, maniutello pisze:
A kto cię budził o 12 w samo południe ? Oto dowód



a czy to nie powinno byc w watku 'funny' ?
  
 
kylo32 grunt to śpiwór Dwa lata temu obudziłem się rano i za namiotem koczowało kilka osób w śpiworach pod gołym niebem.
  
 
Cytat:
2010-02-18 21:48:39, maniutello pisze:
kylo32 grunt to śpiwór Dwa lata temu obudziłem się rano i za namiotem koczowało kilka osób w śpiworach pod gołym niebem.



Mądrze gadasz

jak tylko bede w LU w tym czasie to przybędę, a czy w aucie czy gdzies indziej to juz dokladnie malo istotne, tym bardziej ze byc moze wiele czasu tam nie bede spał



[ wiadomość edytowana przez: kylo32 dnia 2010-02-18 23:20:14 ]
  
 
Coś mi się przypomniało........ ile osób mieści się w namiocie 2-osobowym? Kto był rok temu powinien załapać o co pytam
  
 
o w tym roku coś wcześnie zaczynamy
Czyj samochód w tym roku przyozdobimy ???

Durex


[ wiadomość edytowana przez: cinus dnia 2010-02-19 07:51:12 ]
  
 
Ja tylko chciałam wszystkim przypomnieć, że u mnie zapadają się lewarki w progach

Kylu jak będziesz chciał to się ze mną zabierzesz

Aaaale to jeszcze daleko
  
 
Cytat:
2010-02-19 09:47:36, Paulinka pisze:
Kylu jak będziesz chciał to się ze mną zabierzesz Aaaale to jeszcze daleko



Mam nadzieje ze uda mi sie swoim pojechac, zawsze to miejsce do spania mam gwarantowane

Ale jak by co to
  
 
Cytat:
2010-02-19 07:50:40, cinus pisze:
o w tym roku coś wcześnie zaczynamy Czyj samochód w tym roku przyozdobimy ??? Durex [ wiadomość edytowana przez: cinus dnia 2010-02-19 07:51:12 ]

Jak to czyj...Kylo

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Cytat:
2010-02-19 17:34:43, Kleszczak pisze:
Jak to czyj...Kylo



O masz ... to moze sie z Paulą zabiore
  
 
Paula swojego nie bierze....progi ma za słabe. Bierzesz swojego bo właśnie uzgodniliśmy. Durex ma w tym roku spokój.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Mojego też radził bym nie podnosić bez choćby takiej małej żaby.
  
 
Cytat:
2010-02-27 11:31:44, kylo32 pisze:
Mojego też radził bym nie podnosić bez choćby takiej małej żaby.



To dla odmiany w tym roku wykopiemy dół, schowamy esika i postawimy na nim namiot
  
 
O to ciekawe

Chociaż chyba już bym go nie wyciągnął sam

Jeszcze jest czas może wymyślicie coś mało szkodliwego dla mojej rdzy
  
 
Cytat:
2010-02-16 22:29:09, maniutello pisze:
Ooo i jest wątek Jeśli termin się nie zmieni to postaram się zrobić lepki zlotowe. Kombinuję pojechać tam dużo wcześniej i obejrzeć inne ośrodki. "Grześ" może okazać się w tym roku za mały. FEFK i MKP + znajomi = straszny tłum A z roku na rok przywozicie coraz większe namioty (o willi z tarasem chęcka nie wspomnę) Kolejna sprawa. Pasowało by urozmaicić trochę ten zlot. Jakieś konkurencje sprawnościowe, konkursy z nagrodami (symbolicznymi) i coś dla dzieci Picie robi się trochę nudne ale kto by się nie napił Podsumowując: -musimy mieć duże pole namiotowe z miejscem na samochody i rozrywkę -podsuńcie jakieś pomysły na urozmaicenie tego zlotu -zastanówmy się co będzie potrzebne i co każdy przywiezie, żeby potem nie przewracać się w nocy o bezpańskie grile -trzeba zrobić jakiś konkretny harmonogram zlotu. Co i o której godzinie będziemy robić. Bo znów nie zrobimy fotki grupowej i co drugi będzie pijany gdy nadejdzie czas parady po okolicy. To chyba z grubsza tyle. Pokażmy pozostałym jak się robi fajne zloty. I oczywiście:ZAPRASZAMY WSZYSTKICH nie tylko "Dzikusów ze wschodu"



Tak dla przypomnienia!!!
Minęło dwa miesiące, do zlotu coraz bliżej a w temacie cisza.
  
 
Ja myślę, że będę i nic się nie zmieniło. Z tego co słyszałem będzie sporo ludzi z MKP, ma być też parę osób z Warszawy.
  
 
ponoc jeszcze jakis burak z mielca przyjedzie...
  
 
też tak słyszałem na mieście... i co teraz będzie