Piaskowanie i malowanie proszkowe felg alu - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja ostatnio śrutowałem i malowałem w Euromalu stalówki. Wyszły zajebiaszczo. Za 13" normalnie biorą 40zł ale że zainteresowania właściciela firmy podobne do moich to było mniej
  
 
Ja polecam firmę Tech-Mar z Kłaja...zrobili mi felgi naprawdę rewelacyjnie i w normalnej cenie!!!!
  
 
Wszystko zależy od tego skąd jesteście i jak zaawansowane prace to mają być, ja na pewno mogę polecić firmę z pabianic - http://www.piaskowanieslezak.com.pl/pl/lakierowanie-malowanie-proszkowe.html zobaczcie sobie na stronie jakim sprzętem dysponują, moim zdaniem całkiem niezłym
  
 
Ja w Krakowie za malowanie proszkowe felg zapłaciłem 150zł. Jeden minus to taki, że musiałem zawieść gołe już "gołe" felgi do zakładu.
Victus solidne malowanie proszkowe
  
 
Polecam firmę Auto Perfekt Ropczyce.
Profesjonalna kompleksowa renowacja felg.
www.felgiropczyce.pl
  
 
Złota łopata dla tego wciskacza badziewnych usług
  
 
No cóż, reklama dźwignią handlu ale żeby od razu tak w nekrofilie...
  
 
Panowie,

szukam firmy do naprawy starych felg,
Prostowanie, spawanie, malowanie polerowanie.

Region polski dowolny, muszą ogarniać temat i nie skórować właściciela np. no to będzie coś koło ~1000 za 4 x13
  
 
rozumiem że skoro jesteś z łodzi byłeś już zapytać u stasia w wheel-wide ?
  
 
Może nie na temat - ale ja ostatnio zrobiłem renowację felg na Łopuszańskiej w Warszawie. Cena nie była jakoś wygórwana (100 zł szt) razem z malowaniem Co ciekawe - nie piaskują, tylko chemicznie usuwają stary lakier. No ja jestem wniebowzięty
  
 
Widzę, że kolega niżej ubiegł mnie rok Też wypatrzyłem sobie renowację felg i czekam teraz już 2 dzień, podobno jeszcze ze 2 i mają być na miejscu i od razu wszędzie wrzucam fotki. Oby wyszły jak na wystawce bo zrobię dym Jak mi wcześniej robili już nie powiem gdzie to oczywiście japy po piaskowaniu i prusza, tu niby tak nie będzie bo chemia, ale zobaczymy