[Tigerbart] Mk7 Hatch 5D by Tigerbart - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
akurat o przegrzewanie silnika sie nie martwię.
  
 
Jutro Ess idzie do blacharza i lakiernika. Za miesiąc nowa prezentacja auta. Będzie grubo.
  
 
Cytat:
2011-05-18 22:32:54, Tigerbart pisze:
Jutro Ess idzie do blacharza i lakiernika. Za miesiąc nowa prezentacja auta. Będzie grubo.


Eee...a mozna zapytac po co?
  
 
Żeby był wypas Nowy kolorek będzie mega kozak , a po za tym Bartosz ma kilka fajnych bajerów zewnętrznych do niego co m.in przyczyniło się do takiej a nie innej decyzji Ogólnie będzie kolejne auto walące na kolana ...
  
 
Projekt auta:

Zewnątrz

- Pakiet Zender (progi, Zderzak, grill)
- Nowy lakier (+klamki w kolor)
- Dymione lampy i halogeny
- 40/40 i biale Cossy
- dokładka Espace

Wewnątrz

- skórka
- poducha z kolorowym logiem

a reszta w trakcie planowania.
  
 
Jaki kolor ?
  
 
Cytat:
2011-05-19 00:13:35, Zbysio007 pisze:
Jaki kolor ?



Ładny
  
 
Krwisty fest czerwny jak jop twoja mać.
  
 
Wracając do czerwonego - kolor wybrany to Y3D paleta VW.

Dziś odstawiłem czerwonego po południu do miejsca prac i przystapiłem do rozkręcania. Rozkręciłem narazie większą połowę i... nie znalazłem rudego :razz:

Troszkę obtarte jest miejsce na koło zapasowe więc jest nalot i jak zdjąłem uszczelkę kierowcy to lekki nalot jest na rancie. To wszystko :mrgreen:

Oto zdjęcia:














Jutro jadę wykręcać fotele i tunel, więc podniosę dywan i wszystko będzie wiadomo. Wszystko dokumentuję na zdjęciach, z zewnątrz na dzień dzisiejszy wiadomo o następujących koniecznych pracach:

- podłużnice
- progi
- jedna reperaturka
- podłoga chyba też
- lekkie ogniska na drzwiach przednich po obu stronach

to jest to co widać z zewnątrz i od spodu bez kanału

Kupiłem już przedni zderzak i mamy komplet do pracy. Jutro kolejne zdjęcia.
  
 
Będzie kolejny fantastyczny egzemplarz duży szacun naprawdę. Najważniejsze że rudej dużo nie ma. Powodzenia
  
 
Dzień drugi:

Odkryłem dywan... a tam przy progach dziury na wylot na całej długości, dziury też są jakby od spodu uderzenie dostał. Pas tylny jest w miarę cały, reperaturki pod zderzakiem do wymiany.

Generalnie stan jest lepszy niz się spodziewałem. Kombi było w znacznie gorszym stanie.



















Woda w aucie po nocce bo zapomniałem domknąć szybę.

Tylny zderzak jest mi niepotrzebny.

Chłopaki rozbiorą już resztę, zaczynamy remont.
  
 
Odwiedziłem dziś czerwonego. Zdemontowane ma już wszystko, po zrobieniu zdjęć wycięliśmy szyby. W najbliższych dniach blachy będą już robione.










A tak wyglądają Felgi Cosworth po regeneracji i malowaniu. To są te, które mam od kolegi Tomekka, które były czarne. Poprzedni właściciel zamalował na czarno uszkodzone ranty, masakra. Koła w pokrowcach zostały ułożone w piwnicy i poczekają na czerwonego jak wyjedzie.





  
 
Super kola
  
 
MoRRda mojego FoRRda również czeka w komplecie




Podziękowania dla: Tomekka, Fryszard, Danzet.
  
 
kółeczka miażdżą
  
 
Cytat:
2011-05-24 20:42:02, Seba pisze:
Super kola


Dokładnie, jaka oponka na nich?
  
 
Dunlop Sport 195/45 bo takie miałem w piwnicy

Polecają mi czerwony pasek przy samym rancie do okoła. Co myślicie?
  
 
Cytat:
2011-05-24 23:01:11, Tigerbart pisze:
Polecają mi czerwony pasek przy samym rancie do okoła. Co myślicie?




pomniejszysz optycznie koło...
  
 
Cytat:
2011-05-24 23:01:11, Tigerbart pisze:
Dunlop Sport 195/45 bo takie miałem w piwnicy Polecają mi czerwony pasek przy samym rancie do okoła. Co myślicie?



Nie przy tych kołach.
  
 
No właśnie, bo mi też jakoś ten pomysł nie leży. Myślałem tylko o czerwonym napisie COSWORTH wewnątrz felgi. Ale się zobaczy.