[MKVII] Test licznika/wskazówek po przekręceniu kluczyka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam takie oto pytanie do znawców

Chciałbym osiągnąć efekt jak na zamieszczonym filmiku po każdym przekręceniu kluczyka. Jak wiadomo jest to funkcja gage w menu testowym licznika, jak równierz widać na filmiku po wejściu w "test" i wyjściu od razu funkcja pojawia się po przekręceniu kluczyka, ale po uruchomieniu silnika, czy dłuższym zostawieniu stacyjki w 2 pozycji efekt się kasuje. Zauważyłem również, że w/w efekt ma miejsce przy rozładowanym aku - co od razu powoduje, że niczym w kreskówce zapala się światełko w mojej głowie ale... przy tym (słaby aku) kasuje się licznik dzienny km... Więc jako tako nadal pomysłu nie mam.

FILM: słabo, ale widać - o włączeniu swiateł pomyślałem dopiero po zrzuceniu na kompa

klik

Może jest ktoś kto rzeżbił coś takiego w escorcie, focusie lub mdo (bo to w zasadzie działa na tej samej zasadzie)

[ wiadomość edytowana przez: Pele19m dnia 2011-10-30 21:51:07 ]
  
 
Trzeba by sie dobrac do pamieci flash licznika. Chyba ze chcesz za kazdym razem miec skasowany licznik km, to mozna by to prosciej.
Watpie zeby sie ktos czym takim bawil.
Mozna tez sprobowac zlorzyc uklad ktory zaraz przed wlaczeniem zaplonu poda napiecie na wskazowki (najpweniej sterowane jakims przebiegiem zmiennym)