Blokowanie wątków, poproszę moderatorów o wyjaśnienie - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy to taki problem napisać MK zamiast mk? Czemu piszecie, że S jest nadgorliwy, nie zauważając, że grzesiek127 nie zastosował się do regulaminu? Prawda jest taka, że można było poprawić temat, ale gdyby autor zrobił od razu wszystko jak należy to nie trzeba by nic poprawiać i nie byłoby teraz kłótni.
  
 
Cytat:
2010-04-09 16:34:45, Pre100n pisze:
Czy to taki problem napisać MK zamiast mk? Czemu piszecie, że S jest nadgorliwy, nie zauważając, że grzesiek127 nie zastosował się do regulaminu? Prawda jest taka, że można było poprawić temat, ale gdyby autor zrobił od razu wszystko jak należy to nie trzeba by nic poprawiać i nie byłoby teraz kłótni.



Bo to Forum Spada na Psy i o to tutaj biega taka prawda jest a co niektórych prawda koli w oczy
  
 
Drif - ja nie mowie, że Sławek zrobił źle czy dobrze.

Piszesz, że forum schodzi na psy - ale czemu się dziwić skoro jego użytkownicy mają problem z przestrzeganiem takich prostych zasad jak poprawne formułowanie tematu watka? Jeśli to im sprawia problem to jaki my chcemy osiągnąć poziom?
  
 
Nie rozumiem.
Zamknięte bo mała a nie duża litera?
Sorry, ale to już nadgorliwość.
Przecież tytuł jest zrozumiały i czytelny.
  
 
Zastanawiam sie kiedy beda bany za brak przecinka lub kropki
  
 
Cytat:
2010-04-09 15:45:09, slawcek pisze:
Chodzi o zasadę a nie o czas. Nie jestem tu od za przeproszeniem "podcierania tyłków dorosłym dzieciom". Skoro koledze grzesiek127 nie chcialo się zmienić tytułów w poprzednich kilku wątkach po moich prośbach to w tym akurat mam mu zmieniać?



Zasady zasadami ale za to przestępstwo to ja bym kolegę grzesiek127 ukamienował a może lepiej oblał kubłem smoły i wytarzał w pierzu.

Ludzie nie popadajcie w skrajności - rozumie że można być nadgorliwym ale nie do tego stopnia.
Slaweck jak wiesz miałem przyjemność być (S) i nie tłumaczyłem się że mam coś jeszcze oprócz forum. Jak to mówią nikt nikogo na siłę nie trzyma - sam się zgłaszałeś do konkursów / ankiet na (S) więc się nie wykręcaj. Owszem jest to ciężka mozolna praca ale ktoś ją musi wykonywać. Wiesz ile ja wątków poprawiałem, tematów zmieniałem błędów, linków - nie zbrzydło mi to, chciałem więcej jeszcze zrobić ale nie wyszło........

Cytat:
2010-04-09 19:11:24, Pre100n pisze:
Drif - ja nie mowie, że Sławek zrobił źle czy dobrze. Piszesz, że forum schodzi na psy - ale czemu się dziwić skoro jego użytkownicy mają problem z przestrzeganiem takich prostych zasad jak poprawne formułowanie tematu watka? Jeśli to im sprawia problem to jaki my chcemy osiągnąć poziom?



Użytkownicy użytkownikami i zasad muszą przestrzegać !!!
(M) i (S) też prawda ..... a zasady poprawnej pisowni?
To nie zasady?


[ wiadomość edytowana przez: lukas_s dnia 2010-04-09 19:23:55 ]
  
 
Oj Panowie.Po kiego ta dyskusja ? Sławek ma funkcje"S"i stara się co by był porządek.A regulamin jest po to żeby się do niego stosować bez znaczenia czy jest się S,M czy prezesem.Nie bronie nikogo,ale pilnujmy się,to będzie porządek.Jeśli kol.Grzesiek127 nie reagował na upomnienia,to słuszną dostał nauczkę.Moderatorzy mają ciężką robotę na forum.Ja bym się z Nimi nie zamienił.Doceńmy ich pracę.Dziękuję za uwagę.
 
 
To może głowa tego CAŁEGO BAJZLU coś napisze:

Muszę przyznać racje naszemu koledze lukas_s.
wg mnie to jest bez znaczenia, każdy i tak wie o co biega.
Tak nawiasem mówiąc chcąc dążyć do ideału to musiałbyś wszystkie słowa typu silnik krokowy, egr pokasować bo nie odpowiadają prawdzie...
Dlatego proponuję patrzeć z dystansem na małe niedociągnięcia

Panowie i Panie i Ty drogi Sławku.
Miałem przyjemność Cię poznać osobiście i w sumie nie wyglądasz na takiego czepialskiego....
Także rozluźnij się, napij % a będzie lepiej...
  
 
Widzę bumerang
Posłuchajcie trudno jest zrobić taki regulamin żeby pasował każdemu i w każdej sytuacji.. . Wiadomo nie ma rzeczy idealnych. Postarajmy się pisać tak żeby było to zgodne z wymogami. Teraz trwają przenoszenia danych i porządkowanie tego całego bałaganu . Takie zawirowania nie pomagają w i tak już mozolnej pracy supervisorów i moderatorów. Przeczytajcie proszę uważnie jeszcze raz regulamin a gwarantuje że to co teraz jest dla was trudne do przestrzegania okaże się proste i jasne. I samo po jakimś czasie wejdzie wam w nawyk. Wiele osób nagminnie "zapomina" o poprawnej zasadzie pisania postów - to fakt. Jednocześnie proszę opiekunów forum że jeśli zamykają wątek to żeby był ślad kto zamyka a wtedy delikwent może zapytać ( oczywiście w normalny sposób "dlaczego" ? ).
Dyskusja "gorąca" jest nie wskazana bo mogą być kłopoty ...

Pozdrawiam
  
 
ustawke koledzy zrobcie i problem zostanie rozwiązany,proponuje na zlocie Bozocielnym,zabiore rękawice i zrobimy oficjalne rozstrzygniecie sporu,trzy rundy albo do pierwszej krwi
  
 
No to sobie pogadaliście.
Zamykam.