KLUBOWY PROJEKT--Konkurs na oklejenie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich zainteresowanych.

W związku że prawdopodobnie ruszy projekt klubowego auta potrzebne byłoby kilka części do projektu. Tak więc prosimy ludzi dobrej woli o dary na rzecz klubu a najlepiej jak by to były:

1.Klamka zewn strona pasażera
2. zamek drzwi pasażera + kluczyk
3. Zderzak MKVI tył czarny
4. Zderzak przód czarny
5. sprężyny obniżające na tył
6. lusterka (najlepiej elektryczne) str kierowcy w kolorze czarnym

Na tą chwile to by było na tyle.
Mam nadzieje że znajdzie się ktoś kto wspomoże projekt
Wszystkie szczegóły w wątku lub na priv


[ wiadomość edytowana przez: djtados dnia 2010-05-08 10:31:46 ]

[ wiadomość edytowana przez: djtados dnia 2010-09-26 21:09:49 ]

[ wiadomość edytowana przez: djtados dnia 2011-02-15 20:27:00 ]
  
 
Klamke wysyłam w tym tygodniu

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Lusterko elektryczne strona kierowcy posiadam. Niestety nie jest czarne, lecz prawie czarne. Jeśli takie może być to wyślę.
  
 
Posiadam zderzak MKVI tył HTB, niestety nie czarny, a szary (nielakierowany), jeżeli taki może być chętnie wspomogę projekt


[ wiadomość edytowana przez: Zakrent21 dnia 2010-04-19 10:50:19 ]
  
 
jak coś to u mnie też leży zderzak przód tył od mk6 ale w kolorze jak coś to pisz kolor jak w moim profilu
  
 
Cytat:
2010-04-18 23:27:36, czapa_74 pisze:
Lusterko elektryczne strona kierowcy posiadam. Niestety nie jest czarne, lecz prawie czarne. Jeśli takie może być to wyślę.


Lusterko jak najbardziej
  
 
Apropo zderzaków to będzie najlepiej jak one będą w czarnym kolorze/ lakierze....
Niestety jeżeli się nie znajdą to będziemy myśleć
  
 
jak coś to tados daj namiary to podeśle ci prawe lustro jak jeszcze jest potrzebne w elektryce nielakierowane czarne
  
 
Cytat:
2010-04-18 17:05:42, djtados pisze:
2. zamek drzwi pasażera + kluczyk



zamek czy wkladka?
zamek mam - bez wkladki - mk7 - raczej to samo.
  
 
Cytat:
2010-04-19 22:07:35, zsmarti pisze:
jak coś to tados daj namiary to podeśle ci prawe lustro jak jeszcze jest potrzebne w elektryce nielakierowane czarne


Lustro potrzebuję kierowcy ale już czapa ma wysłać....
  
 
Cytat:
2010-04-19 22:27:53, CKsrv pisze:
zamek czy wkladka? zamek mam - bez wkladki - mk7 - raczej to samo.


Chodzi o wkładkę +kluczyk
  
 
Po dzisiejszych pracach wyszło że potrzeba jeszcze sworzeń wachacza str prawa(ew cały wachacz ) nie musi być w idealnym stanie ważne aby nie miał za wielkich luzów
Tarcze ham przód -- aby sezon pojeździły
  
 
Tarcze hamulcowe powinienem mieć w garażu (klocków jak by co chyba nie będę miał). Sprawdzę i jeśli znajdę je to napisze
  
 
Cytat:
2010-04-19 22:37:12, djtados pisze:
Po dzisiejszych pracach wyszło że potrzeba jeszcze sworzeń wachacza str prawa(ew cały wachacz ) nie musi być w idealnym stanie ważne aby nie miał za wielkich luzów Tarcze ham przód -- aby sezon pojeździły



w przeciągu kilku najbliższych dni biorę się za rozbiórkę mojego rozbitka, tam były w miare nowe wachacze, miały rok i przejechane około 30tyś km
marki DELPHI, może nie najwyższa klasa ale powinny jeszcze troche pośmigać, jeśli nie są uszkodzone to dam znać
  
 
Normalnie chwilowo jestem załamany tym autem.....
Tyle jeszcze do zrobienia przy nim jest...
Non stop nowe rzeczy do roboty wychodzą....
Ogólnie pół zawieszenia do roboty się nadaje...

Oto kilka fotek z prac przy parchu(tados, slawcek, processor)








Porządne sprężyny




Tu czemu potrzebne są tarcze




Po obniżeniu -60



Ze zderzakiem










Tak więc aktualizacja części potrzebnych: ogólnie cała przednia zawiecha a najbardziej układ kierowniczy bo rzuca autem po całej drodze i albo to są końcówki albo przekładnia,końcówki stabilizatora również, dodatkowo elementy hamulców tył jak ktoś coś posiada to będę wdzięczny


[ wiadomość edytowana przez: djtados dnia 2010-04-22 07:52:00 ]
  
 
Auto oczywiście pomału w wolnym czasie się robi....
Dolot poskładany/ naprawiony, szyby ektryczne działają(przełącznik od sławeceka, lusterko w elektryce założone(czapa 74), zamek wymieniony
na montaż czeka zderzak tył
czekam również na klamke.

części które by się przydały to:

1.Tarcze przód
2. elementy zawieszenia przód
3. okładziny tył + ew bębny
4. linka hamulca ręcznego
  
 
W ciągu tego tygodnia będę wymieniał zawieche przednią. Jak będzie w miarę wyglądała to mogę ja wam podesłać
  
 
Cytat:
2010-05-03 21:53:11, Daro1985 pisze:
W ciągu tego tygodnia będę wymieniał zawieche przednią. Jak będzie w miarę wyglądała to mogę ja wam podesłać

  
 
Coś widzę że mało kto interesuje się pomysłem

No szkoda że po raz kolejny nie można sklecić czegoś fajnego...
Chcecie się dobrze bawić na spotach/zlotach ale niestety nic od siebie nie chcecie dać....
I nie chodzi tu całkowicie o pieniądze lecz o samo zainteresowanie,chęć pomocy itp

Sporo osób na priv lub forum deklarowało się że coś wyśle a do tej pory doszło tylko od kolegi Czapa74...

Ja tego wszystkiego nie robię dla siebie---tylko dla WAS klubowiczy, aby urozmaicić szare codzienne życie...
Ja już troszke dałem od siebie(oczywiście nie licząc $$$) musiałem go zarejestrować, ubezpieczyć doprowadzić do normalnego stanu,co pochłonęło sporo czasu....Sławcek i proffesor też troche pracy i $$$ użyczyli...

Ja nie będę się za mocno rozczulał. Chciałem poprostu moją małą refleksję Wam przedstawić bo widzę że temat umiera....

Liczę na dalsze zainteresowanie i pomoc
  
 
Chyba Kacprze wychodzi szydło z worka,czyli dużo gadania i zapewnień a mało efektów