KLUBOWY PROJEKT--Konkurs na oklejenie - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Znalazłem 2 szt sworzni wahacza. Tylko ze jeden niema gumy przymocowanej do sworznia trzeba było by jakimś drutem czy czym zamocować. Jak na moje oko wystarczyło by go umyć w środku włożyć smaru zablokować drutem j prawie jak nowy.
Czy może nie potrzebujecie tego odkrytego??
Wtedy wyśle ten jeden
  
 
ja wam podeślę te wahacze co mam w garażu, w sobotę paczka leci do was ;] oczywiście ze sworzniami...


[ wiadomość edytowana przez: nyatto dnia 2010-05-12 19:41:12 ]
  
 
Wahacze jak najbardziej się przydadzą ale i tak sworznie kupiłem już nowe....Czekałem czekałem i wkońcu powiedziałem trudno/...


Teraz w sumie to klamka pasażera i końcówki stabilizatorów by się przydały...
Oraz zapomniane tarcze przód


Później tylko jakoś to ustawić aby zbierzność w miare była bo teraz ściąga masakra w prawo...

Tak szczerze mówiąc to troszkę zwątpiłem w te auto. Miałem nadzieję że więcej entuzjazmu będzie z waszej strony...Ja staram się wszystko samodzielnie robić, zostaję po godzinach aby coś porzeźbić a tu odzew znikomy

PS Podziękowania dla Zsmarti za dzisiejszą przesyłeczke(nówki gumy stabilizatora + koncówka dążka)


[ wiadomość edytowana przez: djtados dnia 2010-05-12 21:26:44 ]
  
 
Kacper wez edytuj listę chętnych do wpłat i tę kto już wpłacił (do ostatniego posta a nie pierwszego) żeby się ludziska obudziły i deklarowane kwoty przesłali
  
 
Cytat:
2010-05-12 21:23:05, djtados pisze: Tak szczerze mówiąc to troszkę zwątpiłem w te auto. Miałem nadzieję że więcej entuzjazmu będzie z waszej strony...Ja staram się wszystko samodzielnie robić, zostaję po godzinach aby coś porzeźbić a tu odzew znikomy [ wiadomość edytowana przez: djtados dnia 2010-05-12 21:26:44 ]



Ja pracuje po 8 godz później jeżdżę jako kierowca i jeszcze nocami dorabiam naprawiając autka.
Przed garażem mam mnóstwo części po klientkach ale nie mam czasu nawet przejrzeć co mam. I na pewno znajdzie się parę os które tak jak ja nie mają czasu ze tak powiem tyłka podetrzeć bo muszą utrzymać rodzinę i zasuwają na dwa fronty. Wiec nie jesteś osamotniony kolego.

Łącznik stabilizatora raczej ciężko można znaleźć używany dobry w większości rozpadają się na kawałki (drążek osobno i gałka/ki)
Mam 2 essie ale po naprawach zawieszenia zostały mi tylko te dwa sworznie reszta posypała się na kawałki nawet amorki.
  
 
Cytat:
2010-05-13 11:03:22, przemo2 pisze:
Kol.Daro1985.Jesteś tu dopiero 93 dni i przybierasz w tej wypowiedzi WŁADCZY ton.Proponuję lepiej dobierać słowa.Djtados jest prezesem FEFK i należy mu się szacunek za klubowy status i chociażby pomysł z klubowym autem.Każdy pracuje i orze jak może.Ja jestem w pracy po 12 godzin i nie marudzę.Też mam rodzinę i chciwą żonę (której wszystkiego jest mało).Ja choć nie bardzo mnie było stać,ale wpłaciłem,bo tak chciałem i nie pytaj mnie skąd na to wziąłem.Więc nie wal tu z takimi tekstami.Jak nie chcesz pomagać to nie pomagaj i nie otwieraj tego wątku więcej.Zdenerwowałem się.Przepraszam wszystkich. [ wiadomość edytowana przez: przemo2 dnia 2010-05-13 11:05:06 ]


Przemo ale tak po prawdzie to ja nie wiem czym się zdenerwowałeś...
Kolega napisał poprostu że długo pracuje tak jak ja i wie jak to jest--przynajmniej ja to tak zrozumiałem...
Z tym prezesem to spokojnie --bez ciśnienia
  
 
Czy ktoś mi może wysłać na priv adres do Tadosa? Nigdzie nie mogę znaleźć.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
mogę ci wysłać ten co ja wysyłałem do niego jak chcesz?
  
 
dawaj


-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
poszło
  
 
każdy by chciał mój adres......
Już teraz od kobiet nie mogę się opędzić przez tą prezesurę i jazde w klubowym bolidzie
  
 


[ wiadomość edytowana przez: przemo2 dnia 2010-05-14 12:42:10 ]
 
 
Cytat:
2010-05-13 18:27:45, djtados pisze:
każdy by chciał mój adres...... Już teraz od kobiet nie mogę się opędzić przez tą prezesurę i jazde w klubowym bolidzie

to poproszę o numer do żony

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Cytat:
2010-05-14 20:20:25, Kleszczak pisze:
to poproszę o numer do żony


691032921
  
 
Przemo2 nie mam nic do ciebie za twoją opinie do mojego ko męta. Tados zrozumiał to inaczej i Ty inaczej.
Tylko czemu zostało to ocenzurowane?? Tados usunął swoje komentarze a Ty ze edytowałeś swoje??
Nie chce robić
Tylko chce żeby ktoś mi to wytłumaczył ta cenzurę może być na priv
  
 
Cytat:
2010-05-15 01:31:45, Daro1985 pisze:
Przemo2 nie mam nic do ciebie za twoją opinie do mojego ko męta. Tados zrozumiał to inaczej i Ty inaczej. Tylko czemu zostało to ocenzurowane?? Tados usunął swoje komentarze a Ty ze edytowałeś swoje?? Nie chce robić Tylko chce żeby ktoś mi to wytłumaczył ta cenzurę może być na priv


Ja nic nie usuwałem.
Może któryś/aś M to uczyniła.
A nawet jak TO zrobili to pamiętaj M ma zawsze racje
  
 
Tados i Darek,bo to do Was kieruje te słowa.To ja usunąłem swoje wypowiedzi.POPEŁNIŁEM BŁĄD unosząc się na Darka.Darku najmocniej Cię przepraszam.Źle zrozumiałem Twoją wypowiedz.Wiem,że wszyscy to czytali i myśleli ale z przema to idiota.Się czepia nie wiadomo o co.Darek wybacz.Jest mi głupio,że tak napisałem.
 
 
Zakończę temat tej źle zrozumianej wypowiedzi. Przemo żyjemy w wolnym kraju mogłeś tak się wypowiedzieć nie mam oto do ciebie żalu. A przeprosiny w takiej sytuacji są zbędne. Ja tez przyczyniłem się do takiej twojej reakcji bo napisałem to troszkę nie jasno dlatego mogłeś tak to odebrać. Może kiedyś wpadnę na zlot to wypijemy sobie piwko i będzie Oki.
Zakończmy wiec ten watek. I piszmy tylko na właściwy temat
  
 
Cytat:
2010-05-15 12:04:03, Daro1985 pisze:
Zakończmy wiec ten watek. I piszmy tylko na właściwy temat


Może kończyć wątku nie będziemy...

Ps wczoraj wymieniłem sworznie na nówki sztuki...
Wymieniłem również końcówke drążka prawą strone....

Prawdopodobnie dzisiaj pojądę coś przy nim porzeźbić...
Fajnie by było jakby jeszcze ok 200zł się zebrało---> wtedy byłyby troleje zrobione jeszcze na bożocielny...

Panowie i Panie liczę na WAS
  
 
wiadomo jak jest ale oczekiwany suwenir już poleciał prio.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach