[MKV]Problem z felgami alu 15 (od VW passata)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Po pierwsze witam wszystkich klubowiczów serdecznie. Miło wiedzieć, że jest grono ludzi kochających te wspaniałe samochody

Przechodząc jednak do sedna - mam problem z felgami. Mój ojciec miał kiedyś Passata B5. Miał na nim felgi OZ Racing 15". Jednak Paska ukradli, a że było to późną jesienią, więc felgi były zdjęte. I tu rodzi się pytanie (bo we względzie felg jestem totalny laik) - czy da się jakoś założyć je do mojego eska (MK5 1,4, '92). Czy są jakieś konwertery na to czy jak to się robi (po pierwsze passat ma 5 śrub, a mój essi 4 x 108 o ile się nie mylę).

Szkoda ich bo fele są naprawdę fajne i leżą w piwnicy.

Przepraszam, jeżeli taki temat już był, jednak nie doszukałem się takowego, używając forumowej szukajki.

[ wiadomość edytowana przez: reGGarf dnia 2010-04-29 00:51:53 ]
  
 
musiałbyś przerabiać zwrotnice, piasty itd - tak jak zrobił vince żeby załozyć fele z porsche. można by także zrobić dystanse, ale jak jest zmiana z 4 na 5 śrub to zawsze będzie ci się coś pokrywać (czyli stara śruba z miejscem na nową).
  
 
i tak temat skończy sie na niczym... najtaniej i najszybciej będzie sprzedać te felgi i kupić inne.
  
 


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

4x108...5x112, przy założeniu, że śruby są M12.