[zbysio007] Kombi mk7 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no gratuluje... rodzinka udana... a te żarówki to w kierunki masz zamiar dawac?? jeśli tak to kierunki bede mrugały tak jakbyś miał spaloną zarówke...
  
 
a jeśli chcesz je dać na tył to też może być problem,przynajmiej w HB trzeba je rozklejać i zamieniać bieguny(oryginalna biegunowość jest tylko na stopie)
  
 
Żarówki powędrowały na przód i już mrygają Fakt, że częstotliwość mrugania jest za duża, ale wystarczy rezystorek i wszystko gra

No i jeśli nic się nie zmieni to na przód wleci dokładka z Espace:


[ wiadomość edytowana przez: Zbysio007 dnia 2010-09-21 08:48:21 ]
  
 
no kula się to w dobrą stronę
te żarówki to R5W?
  
 
Nawet nie wiem jakie to żarówki bo pudełko już spalone
ALe wydaje mi się, że to te np.
  
 
Wieczorem znalazło się troche czasu by odfajkować kolejną sprawe związaną z zderzakiem, a mianowice ogołocenie go z foli, którą był obklejony. Mniej więcej tak wyglądał w połowie skrobania

Jeśli ktoś kiedyś w przyszłości bedzie przeprowadzał podobne operacje to radze nie obcninac paznokci przed tym bo sie przydają


[ wiadomość edytowana przez: Zbysio007 dnia 2010-10-05 22:56:28 ]
  
 
Cytat:
2010-09-21 08:37:50, Zbysio007 pisze:
Żarówki powędrowały na przód i już mrygają Fakt, że częstotliwość mrugania jest za duża, ale wystarczy rezystorek i wszystko gra



a gdzie kolega dał ten rezystorek że tak się zapytam???
  
 
zigg'u priv
  
 
Maluj i ładuj na auto ten zdeś, jak skończę swoje to zrobimy może jakąś sesję foto na cieszynie

Pozdrawiam
  
 
Jak będzie z grubsza skończone to można coś na pstrykać przy fontannie Tomcio priv`ek poszedl jeszcze.
  
 
Panowie to ja tez podpinam sie jak cos pod spotkanko...a przy okazji fajne zdjecia mozna popstrykać
  
 
No prosze, nie wiedziałem, że jeszcze ktoś z okolic jest na forum i to takim stażem Się będzie trzeba ugadać kiedy..


Małe refresh, a mianowicie dziś założone springi na tył z vectry gt od kolegi Migdała za co wielkie dzięki. Minimalnie siadł, ale zobaczymy jak się to jeszcze ułoży. A teraz inna ciekawostka z serii gdzie dopadła mnie rdza i co odpadło

dodam, że ubytek ten jest w ilości sztuk dwóch


[ wiadomość edytowana przez: Zbysio007 dnia 2010-10-16 13:53:23 ]
  
 
to bolec z tylnej belki spod gumy trzymajcej sprezyne - moze inczej centrujacy spreżyne na belce;p przerabialem temat u siebie;p
  
 
Jak sen, to sen,... nie będę się wyłamywał i coś robił przeciez
Póki co to ciągłe zbieranie pierdół, np.: takie oto modne lampki:


W ciepłej kotłowni przy piecyku walcze ostatnio by doprowadzić tego brudasa do jakiegoś wyglądu. Matriał w ciężkim stanie więc będzie wydarty jak się da i albo tak zostanie, albo pójdzie w kolor, a pokrywa co jest teraz na aucie jest w owiele lepszej kondycji więc jak przyjdzie na nią kolej to zostanie zpolerowana. Poglądowe foto pacjenta:


ZzZzZzZz...
  
 
No to kolejna ozdóbka na samochód, Wielkie Dzieki dla kolegii od którego dostałem paczuszke. Foto mało ostre, ale myśle że widać co nie co

  
 
Powoli, powoli i pokrywa bedzie gotowa. Do lustra mi daleko, ale jest to pokrywa zastępcza jak już wspominałem więc taki efekt mi wystarczy. Pare detali i będzie finish^^

ZzZzZzZzZz....
  
 
wow ciekawy pomysl z pokrywo jako lustero

jesli moge sie spytać czymś polerujesz ją? bo mi po głowie chodzi taki pomysl zeby w moim wyczyścić ja i pomalować na czarno pod kolor nadwozia a jedynie napis DOHC 16V na bialo walnac myślę ze fajnie by to wyglądało
  
 
Jak założysz zendera w połączeniu z dobrą glebą to będzie miód...
  
 
Polerka jak to polerka: papier ścierny, kupa cierpliwości i wiooo
Na koniec pasta i jeśli się uda to jakiś tam efekt jest. Co do samej gleby Escobarto sam wiesz, że w kombi cieżko uzyskać zole, choć jeden z forumowiczów dopiął swego Mam nadzieje, że też uda mi się doprowadzić go do stanu "szorowania asfaltu"
  
 
Cytat:
Mam nadzieje, że też uda mi się doprowadzić go do stanu "szorowania asfaltu"


Zbychu,czy mi się zdaje,czy myślimy o tym samym ?