[zbysio007] Kombi mk7 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pietrq, Ty szukałeś miesiąc do HTB bo miałeś, że tak powiem fuksa.
Nie porównuj szans znalezienia zendera do htb ze znalezieniem zendera do kombi, to nie ma sensu. Ostatni raz takiego zendera widziałem 3miesiące temu za 530zł, a wcześniej to kupe czasu żadnego nie było...

Tak w temacie bardzo ładne i zadbane kombi, co z nim dalej robić nie piszę bo właściciel sam dobrze wie
  
 
pietrq ale tyt nie masz pakietu do mk7 tylko kombinowany bo zderzak masz z mk6 wiec tez nie mozesz powiedziec ze zebrałes w miesiac
  
 
Kolejne kombi...
Ja swojego Zender'a szukałem prawie rok czasu aż całkiem przypadkowo go znalazłem około 50km od miejsca zamieszkania w cenie 650zł.
  
 
Cytat:
2010-05-15 21:22:16, Clipper_skce pisze:
Kolejne kombi...



Bo kombi są najlepsze Nawet prezes ma kombi
  
 
Cytat:
2010-05-15 21:23:57, simon3 pisze:
Bo kombi są najlepsze



Dobrze gada, polać mu
  
 
ladny ten kombiak Ja w kombiastym mam progi od mk5 RS i tez zacnie wyglada no i pasuje bez zadnych przerobek
Jak MK7 to tylko kombi

-----------------
Tazz, Wilk
Kopciuch Kombiak klasy E 2005r. 3.2 CDi
Kopciuch Kombiak klasy C 2003r. 2.2 CDi
Czerwony Gromiasty - KONIEC :(
Niebieski Gruzik MK4 - 2.0 150HP
Szybki Czarny Dachowiec 2.0 150KM
  
 
Cytat:
2010-05-15 19:37:23, fryszard pisze:
pietrq ale tyt nie masz pakietu do mk7 tylko kombinowany bo zderzak masz z mk6 wiec tez nie mozesz powiedziec ze zebrałes w miesiac



Mogłem mieć zderzak Zendera z mk7 ale ten z mk 6 jakoś bardziej mi się podoba ... Ja tu kombinacji żadnych nie widzę.
  
 
Prace co prawda idą w ślimaczym tempie, a bardziej stoja
Dzis jedyne czym sie moge pochwalic to, ze wiem jak nazywa sie kolor moje kombiaczka, tj.: " Mica Stone Pearl "
Chodzila mi mysl po glowie, ze moze to byc ciekawa nazwa, ale nie powiedzialbym, ze to perła
  
 
A więc przyszła pora na poradzenie się. Od dłuższego czasu oglądam sobie aluski bo trzeba by zmienić moje na coś większego. Wpadły mi w oko te alu
I pytanie czy nie są one zbyt kanciate i "ostre" jak do kombika.
Oraz czy takowe wogole wejda do mojego samochodu


Na przyszłość myślałem srodek w czerń, a rancik w polerke ^^

[ wiadomość edytowana przez: Zbysio007 dnia 2010-06-10 09:11:26 ]
  
 
Niepisze jakie szerokie ale według mnie et niezabardzo ;/
Im wieksze et tym felga wchodzi bardziej do środka.
Najlepiej et 32-40 a jak wybieżesz za szerokie papcie czeka cie klepanie rantów. Ja bym proponował 16cali cossilook.

Pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: --KULEK-- dnia 2010-06-10 10:04:17 ]
  
 
a w czym jest problem z zagięciem rantów ?
chyba lepiej mieć ładnie wypelnione nadkole niż cofnietą, schowaną, zdechłą felgę

Te felgi co pokazaleś z allegro wg mnie wogóle nie pasują do mk7 w kombicy
 
 
..Jak by nie patrzac to michu ma racje
Ale teraz cos o autku, a bardziej o tym co jest:
-grill plaster miodu
-spojler na klape bagaznika ze swiatlem stopu (udalo sie wyrwac zenderka za mala kaske )
-dokładka pod zderzak przedni
-na lipiec zaklepany lakiernik do poprawek

no i poszukiwania jakichs kolek trwaja
  
 
Kolego, widzę że idziesz w dobrym kierunku. Tylko zaprezentuj jakieś fotki, bom ciekaw jak to wygląda teraz
  
 
Praktycznie nic się nie zmieniło za wyjątkiem 1 rzeczy, a mianowicie na autku wylądowały zamiast jamexów -40 springi z vectry gt, które w rezultacie miały dać minus -60 na tyle. Niestety jestem rozczarowany tym co się stało, a w zasadzie tym co się nie stało. Autko praktycznie nic nie siadło od tego co było, a właściwości jezdne odczuwam negatywnie (mocniej rzuca budą).
No i jeszcze jeden mankament przy operacji wymiany spreżyn, gdy przykrecalem koło póściłem nakretke przez gwint hehe Ale to tak na marginesie by sie pochwalić jaki to artysta jestem

Podsumowując: aktualnie autko zostaje tak jak jest i zaczyna się powolne zbieranie gratów i kasy by w przyszlym roku ruszyc z kopyta. Mam nadzieje, ze sie uda i motywacji nie zabraknie
  
 
Po pewnym czasie w końcu pora się pochwalić. Jak wiadomo żeby zdobyć rarytas trzeba mieć spore szczęście lub musi się wydarzyć coś złego.. Tu niestety wyszła opcja nr 2 gdzie to jak każdy wie jakiś czas temu kolega Clipper_skc rozbił swój samochód. Do głowy od razu wpadła myśl co z tylnim zderzakiem?! Jako, że pakiet Zendera był u mnie na 1 miejscu od razu tel w łape i teraz się chwale

Tylni zderzak Zender (kombii):

Co prawda trzeba przy nim troszkę podziałać, ale radości co nie miara przez niego mam

Zeby nie było zderzakowi smutno samemu na tyle to doszła również lotka Zender z trzecim świtałem stopu:

Świtało zregenerowane i świeci elegancko

Następnie udało sie zakupić dzięki koledze Spinacz'owi Nakładki progowe w b.dobrym stanie z listwami of course też Zendery:


(tym samym mam na sprzedanie nakładki progowe z wersji rs/xr, pytania priv)

I ostatni detal jak wiadomo nie mogło by się obejść bez grill'a :


Tak więc rodzinka Zender w komplecie. Narazie leżakuje na strychu przez zime i powoli graty będą przygotowywane na nadchodzący sezon 2011.

Tak więc podziękowania dla
Clippera_skc - za zderzaczek,
Spinacz25 - nakładki,
Kalora i Kubuska77 za włączenie sie w transport zderzaka.
i dla kolegi Przemo2 za takie przydatne pierdółki

c.d.n. ^^


[ wiadomość edytowana przez: Zbysio007 dnia 2010-09-20 12:47:37 ]
  
 
To się nazywa kolekcja ale w tym kolorze Twojego Essa to będzie miodzio
  
 
Jak wrzucisz to wszystko na furę to będzie super

Pozdrawiam
  
 
Działaj, działaj. Nie mogę się doczekać efektu jak wszystkie Zender'y (przede wszystkim zderzak) wrzucisz na autko. Powodzenia.
  
 
Cytat:
2010-09-20 11:14:51, spinacz25 pisze:
ale w tym kolorze Twojego Essa to będzie miodzio



Szczerze mówiąc to kolor stoi jeszcze pod znakiem zapytania, a do efektu końcowego to jeszcze dłuuuga droga
  
 
Ładny komplecik uzbierałeś (szacun za zendera na tył), gratki no i czekamy na następny sezon. Jak już ma być grubo to zmieniań lakier


[ wiadomość edytowana przez: Jarcio81 dnia 2010-09-20 22:04:00 ]