[MKV] Pęknieta tylna belka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.

Dzis pozyczylem ojcu auto zeby jechal do roboty, z ciekawosci wjechal nim na stacje diagnostyczna ktora ma na terenie zakladu, odziwo wszystko jest ok. Zawieszenie przednie dobrze trzyma, hamulce dobre tylko znalezli problem, mianowicie peknieta tylna belka przy prawym kole. Moje pytanie brzmi co z tym zrobic ?

Jesli wiecie jak to naprawic, badz gdzie to bym byl bardzo wdzieczny.

Pozdrawiam
  
 
ja bym wymienił
drogie to nie będzie
  
 
belka czy podłużnica ;>
  
 
jutro zmieniam belkę w swoim cabrio mk7, by mieć hamulce z rsa.
Wg mnie będzie pasować, więc jak chcesz to możesz moją starą belkę kupić i sobie zmienisz.
Jak nie chcesz to idzie ona na złom, bo nie mam gdzie tego trzymać.
  
 
Jak belka z MK7 to i piasty z MK7 muszą być jak co A najlepiej to cały heblunek o ile się dobrze orientuję
  
 
no moja belka będzie z hamulcami 1,6 - komplet.
Ściąga się tylną belkę, odpina wężyki hamulców i wkłada np. ode mnie i po robocie.

[ wiadomość edytowana przez: kiciek dnia 2013-04-11 12:58:32 ]
  
 
Kiciek odezwij sie na priv ile bys chcial za tą belke? bo musze to na dniach zrobic, tym bardziej ze auto bardzo duzo jezdzi , od lipca zeszlego roku zrobilo 30 tys ^^
  
 
poszło
  
 
to on z 10 piętra spadł że belka pęknięta?
Nie czułeś podczas jazdy?
opon ci nie zżerało?
Jesteś pewien że to nie podłużnica?

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Nie wiem ja tego nie widzialem na wlasne oczy, podobno NAPEWNO BELKA PRZY PRAWYM KOLE. Wlasnie czulem podczas jazdy i nie wiedzialem czemu jak wjezdzam w dzure prawym kolem to czuc jakby zamiast amortyzarota byla zwykla rurka teraz juz wiem czemu no w kazdym badz razie Dzieki za pomoc ^^
  
 
dobrze że wszyscy cali.zrób fote jak tą belkę już wytargasz z auta.jestem ciekawy w którym miejscu pękła,będzie wiadomo gdzie wzmacniać.
  
 
to dobrze że jeszcze jeździ, ale lepiej to zrób.
Mi na trasie w mkVII belka się urwała od podłużnicy. Na szczęście akurat skręcałem w podwórko, ale chwile wcześniej po 140km na obwodnicy.. masakra.