Głośniki w kombi MK VII

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
może ma ktoś jakieś zdjęcia z momentu instalacji głośników w tylnej części kombiaka? jakie są najlepsze rozwiązania, może mógłby ktoś opisać krok po kroku jak i w którym miejscu je zainstalować?
właśnie będe pozbywał się swojego firmowego radia i wrzucał troche nowsze i chciałbym także zainstalować drugą parę głośnikówz tąd moja prośba

z góry wielkie dzięki
  
 
ja mam wstawione w boczne plastiki na wysokości kół tylnych,poniżej szyb bocznych tylnych... niestety ja już kupiłem to były wstawione.
  
 
a jakieś zdjęcia mógłbyś zrobić jak to wygląda?
  
 
jutro ale z komórki chyba że kolege gdzieś złapie i zrobie aparatem.
  
 
ok świetnie mój adres semisok@wp.pl - mogą być z kom te zdjęcia.

może ktoś inny ma ciekawe pomysły?
pozdrawiam
  
 
ja ma w tym samym miejscu tylko sam wycinałem otwory pod głośniki, najlepiej nadają sie głośniki 5X7 (głebokość głośnika az do 9cm) ,bo prawie nie wystaja nad rolete, 6X9 też można ale jest sporo roboty, najlepiej ściagnij plastiki , odrysuj elipse z szablonu głośnika i wyrzynarka w ruch, wygłusz pastą i matą całe nadkole i masz piorunujący efekt, możesz montować na klapie bagażnika, a jak chcesz mam do sprzedania oryginały do słupków tylnych i pyle 5X7 90rms 50-20kHz, foto w profilu
  
 
najlepiej to wrzucic dwie tuby w bagaznik tak jak Raven
  
 
jak graja te oryginały i jaka była by za nie cena?
  
 
nie mam ochoty zajmować sobie całego bagażnika a po drugie lubie słuchać także wysokich tonów
  
 
to ja wszystkich zaspokoje mam głośniki z tyłu( pięknie słychać za kierownicą) tube i soprany na drzwiach. A tuba daje piękne niskie tony.
  
 
grają troszke lepiej niż przednie oryginały bo jest zestaw dwuch głośników jak widać na foto
  
 
dobra ale zawsze w te obudowy oryginalne można wsadzić coś mocniejszego? oby tylko dziesiątki. powiedz Bandit jaka cena?
  
 
a może ktoś ma kilka zdjęć jakiś fajnych rozwiązań?
  
 
podobają mi się tylne słupki z głośnikami

gdzie i za ile coś takiego można dostać?
  
 
To gówno w tylnych słupkach nie gra tylko brzęczy.
Miałem w drugiej kombicy podobne rozwiązanie, to o kant **** to rozbić, tak to grało

Zamiast wywalać pieniądze na gówniane głośniki w gównianych plastikowych ramkach, przeznacz tą kase na poprawienie przodu - bo to przód jest w 90% odpowiedzialny za brzmienie sprzetu.

W poradach jest opis montazu przez NoSK'a 16-tek w przednich drzwiach
  
 
Dobrze MAGu gada słuchać go!!!!!
  
 
Dolacze sie do tematu

Jest montaż glosnikow do przodu ok. Tylko co max idzie wsadzic w te drzwi jak sa elektryczne szybki ??

ile mm moze miec woofer (glebokosc montażowa) ??
  
 
szukam kabli szukam w kombi i nie moge ich znaleźć mam w tej chwili ford traffica 3000 i ma tylko wyjście na dwa głośniki i tyleż jest do niego podłączonych kabli - a może te kable od tyłu są gdzieś zaczepione i nie moge ich znaleźć???? może ktoświe gdzie szukać???
  
 
a ja mam na bocznych sciankach pod oknami...i jak wyciąłem dziury...to kabelki juz tam były...nie wiem czy to norma..w CL ale tak własnie było (moj essi to 1996 r niemcy)
  
 
Cytat:
Jest montaż glosnikow do przodu ok. Tylko co max idzie wsadzic w te drzwi jak sa elektryczne szybki ??


Tam jest dużo miejsca od szyby do tapicerki, trzeba tylko odpowiednie dystanse mocujące zrobić - najlepiej z MDF-u
(w poradach NoSeK zaprezentował wszystko jak zrobić z dokładna fotorelacją )
A szybki czy ręczne czy elektryczne nie ma znaczenia.