Senator - pogaduchy towarzyskie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Jak widać po postach senatory się nie psują.
Trzeba ani chybi założyć wątek cobyśmy sobie mogli pogadać bo nas Panie i Panowie Senatorowie w ogóle nie widać i nie słychać!
Takie to mocne samochodziki mamy.
Pozdro
  
 
No właśnie....brakuje tu "Olimpu" więc proponuje zacząć wątek np. pod tytułem "Senator - pogaduchy towarzyskie" oczywiście w dziale Forum ogólne. No i proszę pamiętać żeby nie poruszać tam istotnych kwestii technicznych gdyz do tego celu służy forum techniczne. Powodzenia.
  
 
proszę...


[ wiadomość edytowana przez: Forest dnia 2008-04-14 06:23:51 ]
  
 
PASEN !!!!!! w złą godzinę napisałeś o senatorkach


Pozdrawiam Szajba
  
 
No ciekawy jestem ile to jeszcze zostalo

SENATORKÓW......

Które niestet powoli są wypierane przez

jakieś tam Audi czy BMW

  
 
W sumie to mój poszedł w ręce klubowicza , więc liczba nie spadła.
  
 
Witam , Grzesiu to nie możliwe że sprzedałeś senia, pozbyłeś się takiej maszyny , a kupiłeś samochód z silnikiem od kosiarki do trawy . Nasze szeregi robią się coraz bardziej uboższe .

Pozdrawiam Szajba

  
 
Taaa... ale jakiej kosiarki! Z turbiną!!! Już podkręcona zresztą i jakoś daje radę sie poruszać.
  
 
Witam
No to jesteśmy gatunek na wyginięciu, jakąś dotację z unii na ochronę zabytków i gatunków pod ochroną ,może sie wystarać?
A tak poważnie mój złoty A2 powoli się kończy i będzie dawcą, A1 zaraz powinien zacząć latać 2.8 gażnik 4 biegi.
W totka jakoś wygrać nie mogę a paliwo nie tanieje to nabyłem za 5 stówek Corsę A 1986r.,ale sedan 2 drzwiowa (to przez sentyment dla sylwetki bo wygląda jak mały brat senatora , ma ranty na zakolach a nie buły) silnik 1 litr 4 biegi ale już za 4 stówki czeka 1.2 66 kucyków na gaziorku bez elektroniki i skrzynka 5 biegów.
Senator też zostaje ale tylko do lansowania (taranowania) wśród gawiedzi no i ten uciąg na haku mmm...
Pozdrowionka
  
 
Troszkę wspomnień
  
 
Ale fajne puste drogi ...
  
 
w Poznaniu odkryłem Senia A2 i to na starych blachach, 2.5 srebrny, nawet dobrze utrzymany, oczywiście pomyka nim starszy kolo
z "młodzierzy" to oczywiście ja 3.0 SE, Misza 3.0 NE - oba białe no i gdzies czasem widać trzeciego białego a za kierą leady - nie wiem jaki silnik
w Wałczu widziałem senia A2 w okolicach Kilinszczaków - Dolne Miasto
po za tym mamy Monze A2 GSE i jak na razie nie wiemy co z nią zrobić - stoi sobie

  
 
A mi w czwartek poszła obudowa łańcuszka rozrząduw silniku 3.0 NE I narobiło sie trochę bałaganu przez głupią śrubę od ślizgacza (czy jak to się tam nazywa)ale już po wszystkim
  
 
A ja ostatnio tak grzebałem i grzebałem w ustawieniu gazu ze teraz nawet jak mu podepcze i to w górach to pali TYLKO 15 literków gazu
  
 
witam
Ja też bawiłem się z regulacją silnika i gazu no i udało sie zrobić wolne obroty ale palił 20 . Podjechałem do pana złota rączka w gazowni skubany ruszył jedna srubką (ja też ją kręciłem) i spalanko 17. skubany !
Pozdro

[ wiadomość edytowana przez: pasen dnia 2008-07-04 09:11:46 ]
  
 
Grzesiu sprzedałeś swojego ?

Mój umiera powoli, zgnił przepotwornie. Podjołem trudną decyzję, że będe go kroił pod koniec sierpnia. To co się nada biorę do Monzy a resztą mogę się podzielić gdyby ktoś miał ochotę włączając w to sprawny silnik. Długo nad tym myślałem, nie mam siły na kolejny kapitalny remont blach. Do jeżdżenia na codzień muszę sobie sprawić coś innego. Zostawiam Monze... tam temat blach jest ogarnięty a resztę jakoś powoli dam radę zrobić. Szkoda trochę... 8 lat nim przejeździłem i nadal jeżdże... ale nie czuję się już pewnie. Gdybyście potrzebowali cokolwiek zaczynam przyjmować zamówienia. Auto kompletne, wersja CD więc mam w nim wszystko co można było mieć.

Pozdro


[ wiadomość edytowana przez: Bartek dnia 2008-07-04 13:01:05 ]
  
 
Witam , dzisiaj sentymentalnie powróciłem na stare forum, to były czasy-odsłon 90353, odp 4949, wtedy byliśmy jedną z bardziej prężnych grup na forum, a teraz każdy rozważa decyzje czy reanimować czy ciąć

Pozdrawiam Szajba
  
 
Cytat:
teraz każdy rozważa decyzje czy reanimować czy ciąć


Nie kazdy
  
 
Witam
Szajba takie czasy .
Ja też mam dylemat , ten którym jeżdziłem gnije i zrobił kilka niespodzianek więc tak jak powiedział bartek nie jestem go pewny mimo że jakoś zaczął sie zachowywać wie ze za miesiąc kończy się przegląd ( i chyba go nie przedłużę ) i zyletki. Ale jego starszy brat prawie gotowy A1 1979r. 2,8 gazior ten tylko do lansowania i na imprezki do jazdy na codzień szykuje corsę TR 69 kucyków 5 biegów i przygotowanie do cięzkiej roboty dzień w dzień.A może monza od podstaw ale to dalekie plany
Pozdro dla wszystkich pozytywnie zakręconych
  
 
Witam, Panowie czy przy odpowietrzaniu układu hamulcowego który posiada ABS trzeba stosować jakieś inne metody odpowietrzania ? , konkretnie chodzi mi o kolejność odpowietrzania kół , zawsze zaczynamy od najdalszego koła ? , czy z ABS jest inaczej. I jeszcze jedno pytanie przymierzam się do wymiany płynu hamulcowego w całym układzie ile tego specyfiku wchodzi ?

Serdecznie pozdrawiam Szajba