Szyby

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ktoś pisał o wolno chodzących szybach, mam ten problem. Gdybyś napisał czy to był przekaźnik, czy coś to będę wdzięczen...
  
 
Cytat:
2012-02-04 17:47:27, iskrownik pisze:
Ktoś pisał o wolno chodzących szybach, mam ten problem. Gdybyś napisał czy to był przekaźnik, czy coś to będę wdzięczen...


Tak. przekaźnik. a konkretnie jego brak. Jest o tym pełno na forum.

Pozdr.
  
 
Cytat:
2012-02-04 17:47:27, iskrownik pisze:
Ktoś pisał o wolno chodzących szybach, mam ten problem. Gdybyś napisał czy to był przekaźnik, czy coś to będę wdzięczen...



Owszem jest o tym na forum



Cytat:
2012-02-04 17:47:27, iskrownik pisze:
Ktoś pisał o wolno chodzących szybach, mam ten problem. Gdybyś napisał czy to był przekaźnik, czy coś to będę wdzięczen...



Wydaję mi się, że nie tylko Ty masz z tym problem. U mnie szyba w drzwiach kierowcy chodziła tragicznie. Jeszcze w dół to jak Cię mogę natomiast do góry masakra. Zamontowałem tam dwa przekaźniki w/g schematu i instrukcji z forum i teraz jest super ( w porównaniu do stanu sprzed modyfikacji).

Docelowo miałem robić w pozostałych drzwiach ale niestety zabrakło czasu, a teraz to już nie chce mi się w to bawić.

Przekaźniki montowałem tego typu. Jakbyś chciał bawić się z tym u siebie to daj znać. zostało mi ich kilka. oddam za free.

Pozdro
  
 
czść, owszem jestem zainteresowany. Jesli pamiętasz to coś narysuj, np. połączenia,podejmę temat tel 692629696, oraz email spec20021@wp.pl. Czt ty mieszkasz w Łodzi, czy w Orzyszu? można by bez poczty. Ja mieszkam w Łodzi. Ale w Orzyszu też kogoś znałem. Mój adres:
Jerzy Kolasiński, 81-845 Łódź, ul. Franciszkańska 147/149 m12. Prześlij w paczce dane + nr. konta do zapłaty, mogę zacząć od tego. Pozdrawiam.
  
 




Wystarczy kliknąć (najechać kursorem myszy i nadusić prawy przycisk) na to co jest poniżej:





Schemat ideowo-montażowy służący do praktycznego montażu przekaźników samochodowych dowolnego typu (ale na 12V) w instalacji elektrycznej samochodu Daewoo-Espero mający na celu diametralną poprawę skuteczności działania (predkości przesuwu: do góry i w dół) bocznych szyb ruchomych zamontowanych w drzwiach przednich i tylnich zarówno po stronie prawej jak i lewej:
  
 
heh to już osiem lat odkąd zamontowałem przekaźniki i wiecie co? nadal wszystko działa
  
 
Nie chwaląc się ...w innych samochodach też działa