Skoki spadochronowe -no to spadamy:) - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
w sumie to się nie dziwie że już 100 znając twoją upartość.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Cytat:
2011-10-31 08:25:38, maniek0012 pisze:
To jak sie nie ma sprzetu a spadochron widzialo sie tylko w telewizji to jak odpede szkolenie skoku to za 120zl ktos pozwoli mi popełnić samobójstwo skacząc z 4 km? Biore pod uwage fakt ze spadochrony mogą sie nie otworzyc.Jaki jest jednorazowy koszt szkolenia? Kurcze fajna sprawa


2 metody szkolenia
1. szkolenie klasyczne na line desantową koszt ok 1000 zł ( w tej cenie 3 skoki na linę z wysokości ok 1000m) po tym szkoleniu skaczesz dalej pod nadzorem instruktora aż przejdziesz na wolne otwarcie.
2. Szkolenie AFF koszt na obecnie ok 4800 zł ( w tym ok 8 skoków, pierwsze 2 z 2 instruktorami,pozostałe z 1) jeśli opanujesz wszystkie czynności w tej liczbie skoków skaczesz dalej jako uczeń -skoczek pod nadzorem instruktora. Oczywiście juz samemu.
Skoki AFF z 4000m.
Po wykonaniu 50 skoków i uzyskaniu 30 minut swodobengo spadania możesz przystapić do egzaminu na świadectwo kwalifikacji.
Szkoląc sie metoda klasyczna oczywiście zajmuje to wiecej czasu bo opóznienie zamiast 60 sekund jak w przypadku skoków z 4 tyś metrów wynosi od 10 do 30 sekund w zaleznosci od wysokości skoku.
Osobiscie do egzaminu przystapiłem po 61 skoku bo miałem 27 niskich (najwyższy z 1700m) wiosna przyszedł czas na doszkolenie Aff i zabawa ze skokami z 4 tys metrów.
No i jakos do 100 sie dokulałem
No cóż mondeo 2003 za ten sezon by było ale jest fajna cyfra własny sprzęt i jest super.
A i co do sprzętu do zestaw spadochronowy to 2 spadaki główny i zapas + urządzenie AAD które w razie W otworzy samemu zapas(np. jak zemdlejesz)
  
 
Remik - zakładałeś już wątek o tematyce skoków. Proponuję, żebyś opisywał swoje przygody w jednym wątku.

PS - jak zimno jest na 1700m ?
  
 
ok
A co do temperatury to zalezy jak ajast na dole
Ostatnio na 4000 było -14 w sobotę tylko -2
  
 
http://lssfeniks.manifo.com/


[ wiadomość edytowana przez: RemikGT dnia 2013-05-18 08:55:33 ]
  
 
pozdrawiam

  
 
RemikGT na Youtube

Zapraszam na mój kanał You Tube
Coś tam próbuje montować
  
 
Remik żyjesz?

czy już nie