[RS]2000jaki silikon

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam mam problem z obudową rozrządu cieknie mi olej górną mam nową(dzięki Golin)a spod dolnej leci mocniej nawet bardzo mocno pytanie czym mogę zastąpić uszczelkę bo nie mogę dostać nowej jest ponoć jakaś masa ale jedni mówią tak a drudzy inaczej.Proszę o podpowiedzi i porady.Dzięki
  
 
Ja jesli cos uszczelniam to uzywam dirko elringa i zawsze jjest ok
  
 
ok MaRRecki ale czy muszę mieć uszczelkę czy starczy to co Ty używasz?
  
 
Kupiłeś tą aluminiową czy znowu z tworzywa?ja pastą uszczelniającą victor reinz.
  
 
victorem albo czarnym loctitem
  
 
kupiłem z tworzywa od Golina ogłaszał się że ma alu ale potem sprawdził i napisał że ma tworzywo.Mechanik powiedział że ta pasta się nie nada więc już zgłupiałem może zmienić mechanika?
  
 
Kurna zwykłym czerwonym zakidasz i też nie puści tam ciśnienia przecież nie ma,więc to co chłopaki wymienili da napewno radę.to z wyczuciem dokręcaj tą z tworzywa żeby gdzieś nie pękła a dla pewności też posmaruj silikonem.
  
 
ja to miejsc wrażliwych preferuje czarny sylikon - jest troszkę droższy a jakby lepszy
  
 
tak jak luki mówi pasta victor reinz, na tym możesz miskę olejową złożyć i będzie hulać jak złoto
  
 
faktycznie powinieneś zmienić mechanika jak nie wie jak złożyć pokrywę i jak to uszczelnić
  
 
Cytat:
2013-09-18 22:38:37, RicoSB pisze:
ja to miejsc wrażliwych preferuje czarny sylikon - jest troszkę droższy a jakby lepszy



Lepszy od czego?

Tak jak już chłopaki pisali, to szczeliwo z Reinz'a jest super do wszystkiego.