Łada 2106 wejlantf - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Podumiera? Po 33tkm?
  
 
No i co z tego ze 33 kkm. Czas, czas i jeszcze raz czas robi swoje. Wszystko co jest gumowe, robi się plastikowe. I nawet miej 100 km tylko przejechane, to czas zrobi z gumy plastik. Umiera ci silnik i trzeba będzie go robić, minimum zmiana uszczelnienia. Nie rozumiem was, kolekcjonerów. Myślicie, że macie minimalny przebieg, to auto jest super sprawne. Gówno. Lepsze auto mechanicznie ma Kowalski, który używa auto na codzień. Fakt, auto masz ładne, ale nie do końca w dobrej kondycji.
  
 
Ale się rzucasz. Jak śledź w słodkiej wodzie. Przecież tylko pytam. A kolecjonerem nie jestem, bo kolekcji nie posiadam

Stay cool

I dzięki za info, to merytoryczne, bo cała otoczka lekko żenująca.
  
 
Nie rzucam się, tylko irytująca jest wypowiedź:
- 33kkm, musi być super motor.

Jesteś kolekcjonerem, bo nie traktujesz swoje auto jak auto normalne, tylko jak kolekcjonerskie.

  
 
Upieram się dalej przy swoim - nie jestem kolekcjonerem. Ładą latam tylko od wielkiego dzwonu dlatego, że na co dzień wożę się czym innym. Ładę dostałem za darmo i po prostu szkoda by było ją teraz złachać.

Szanuję i cenię Twojąwiedzę na temat tych aut, ale wolałbym się skupić na merytorycznych odpowiedziach, a nie biciu przy okazji piany. Już chyba wszyscy wiedzą jaki masz stosunek do żółtego koloru i nie musisz tego na każdym kroku podkreślać.

Co do odmy to wymienię po prostu na nową. Nalocik o którym pisałem jest naprawdę minimalny, taka mała potówka. Nie będę z tego powodu remontował silnika. Jak pisałeś większość podzespołów w tych autach sypie się z racji wieku - tak było u mnie z hamulcami, a i chłodnia po 33 latach się poddała.
  
 
Wawrzyniec, nie denerwuj się. Wszystko ok. Nie jestem zły na ciebie, a nie na twoje żółte tablice. Powtarzam, irytuje mnie, jak ktoś uważa, że ma mały przebieg i to oznacza, że technicznie auto jest super. A tak nie jest.

Nie piszę, że już masz robić silnik. To pocenie się, to znak, że czas już po woli szykowac się do remontu. Oczywiście, można jeździć z takim motorem jeszcze kupę czasu, ale w twoim aucie to raczej się nie godzi.
  
 
WITAM SERDECZNIE!!!!!!!!
SzokoLada MA RACJĘ W 100% KUPIŁEM SWOJĄ ŁADE 3 LATA WSTECZ
OD DZIADKA , MÓWI SUPER FURA STAŁA PRZEPALANA 4 LATA PRZEBIEG 19 TYS KM
PIERWSZY TYDZIEŃ SPRZĘGŁO ŁOŻYSKO SIĘ ZATARŁO
PÓŻNIEJ WYSPRZĘGLIK DALEJ CYLINDERKI ZŁPAŁY ZĘBY PRAWIE STRACIŁEM I JESZCZE MILION INNYCH RZECZY
ZROBIŁEM JEŻDZE CO DZIENNIE ZERO PROBLEMÓW OD 2,5 ROKU.
  
 
Taką fotkę znalazłem:



Łada naszego kolegi z Bielska Podlaskiego.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Super! Taką chcę!!!