TheFiatAndTheFurious:forum klubowedołącz do klubuklubowiczesamochody

Gps , monitoring , namierzanie pojazdów - Strona 4

Sortuj posty wg daty: 
rosnąco malejąco
 >> wyświetlony od najstarszych postów <<
«1 2 3 4
 Autor 
 2010-09-09 18:47:35

Cytat:
2010-09-08 23:23:08, stasiu pisze:
http://allegro.pl/zagluszacz-gps-wszystkie-pasma-l1-l2-l5-nowosc-i1220908635.html

wyglada jak stara wtyczka do zapalaniczki z ladowarki za 3zl...

no ale wyglad podobno sie nie liczy wiec moze robote robi...
2016-10-23 19:59

2010-09-09 19:09:28

Ja tylko nie rozumiem...tam po drugiej stronie barykady ze tak powiem tez nie siedzą idioci, wiadomo ze cos takiego mozna zmontowac i mozna zagluszac, tylko ze po co jak sie moze okazac ze ktos cie pod byle pretekstem wywali z pracy...
2018-10-22 14:40

2010-09-10 01:02:07

A jesli taki moduł GPS ma komunikację po GSMie to i kartę SIM mozna namierzyć. Z mniejszą dokładnoscią, ale można.

W ogole macie pewność, że Wasze komórki służbowe nie są namierzane?
2020-10-18 16:09

2010-09-10 13:01:28

Dla mnie sprawa jest jasna - albo informuje się pracownika o systemie namierzania w samochodzie i wtedy wszystko jest ok bo albo się godzisz i pracujesz albo zmieniasz firmę. Jeżeli nie informuje się pracownika to jest to nielegalne i ja osobiście zrobiłbym wszystko żeby utrudnić życie takiej firmie oczywiście już nie pracując w niej.
Sam jeżdżę firmowymi samochodami od dluższego czasu i z doświadczenia wiem, że najwięcej wałków robi się na samym początku. W miarę jak rośnie kasa to człowiek jakoś się zmienia .
I jeżeli pracownik jest odpowiednio gratyfikowany i doceniany w firmie to nie spotkałem się z kręceniem liczników, oszukiwaniem na przeglądach, zagłuszaniem gpsów, itp. Problem rodzi się w momencie gdy 1. uważasz, że za mało zarabiasz - zmień firmę lub pracuj więcej. 2. Pracodawca kontroluje Cię co 15 min i gdy siedzisz np na obiedzie dzwoni dlaczego samochód stoi - zmień firmę.
Są jeszcze firmy gdzie pracownik czuje się jako część teamu a nie jak cytrynka z której wycisną sok i wyrzucą po 2-5 latach.

Dlatego też Gregor nie podzielam twojego zdania. Coś musi być u Ciebie nie halo skoro robią Ci wałki.

To czy zrobię 100-200 km więcej w łikend czy po godzinach, przy przebiegu rzędu 80-100 kkm rocznie nie robi żadnej różnicy, jeżeli tylko zarabiam na siebie i nie generuję kosztów.
2018-09-17 09:24

2010-10-08 12:36:41

Piatka, jest wiele racji w tym co piszesz. Jak we wszystkim potrzebny jest umiar. I po jednej stronie i po drugiej. Gps ma pomagać i jednym i drugim.

PS. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że na początku nie powiedziano mi o zainstalowanym GPS. Przychodzisz na rozmowę i to jest jeden z punktów rozmowy(Godzisz się albo nie)
2010-11-18 15:18

2019-04-24 12:03:05

Cytat:
2010-07-04 10:04:02, Blady pisze:
pytanie , czy mocny magnes jest w stanie uszkodzic / zakłucić prace urządzenia namierzającego gps ? zakłuci trwale czy chwilowo ? wiem gdzie w aucie jest urzadzenie zainstalowane , więc mogę magnes umieścić w bezpośredniej lokalizacjii system wysyła lokalizacje , włącznie wyłązanie zapłonu , prędkość czas przejazdu itp na serwer , i wszyscy uprawnieni widza mnie on line , lub mogą sobie wstecz sprawdzać gdzie i kiedy byłem... jakies własne doświadczenia ?

Obecnie istnieją systemy pozwalające na oszczędne gospodarowanie paliwem. W szczególności są one niezbędne we wszelkich firmach transportowych. System analizuje styl jazdy kierowcy i bada określone parametry. W ten sposób można w łatwy sposób nauczyć kierowcę odpowiedniego stylu jazdy, zgodnie z zasadami ecodrivingu. Wpis na stronie https://teagle.io/usluga/zarzadzanie-gospodarka-paliwowa/ pokazuje jakie elementy w samochodzie są brane pod uwagę w odpowiednim zarządzaniu gospodarką paliwową w pojeździe.
2019-04-26 09:54

2019-11-11 16:57:08

Standardowy lokalizator GPS , który można kupić na https://www.gpsguardian.pl/oferta/monitoring-gps/ jest urządzeniem niewielkim i tanim, ale odpowiednio wykorzystany, gwarantuje pokaźne oszczędności szczególnie na paliwie. Wiadomo, że kierowcy często są skłonni do nadużyć i przez to firma jest stratna.
2020-02-09 16:10