SPOT TORUŃSKI 21.09 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2003-09-20 09:46:22, Lafaar pisze:
Do zobaczenia w niedzielę !!!



Do zobaczenia
  
 
heh.. będzie więcej ludzi jak samochodów =) taka mała lista.. ciekawe czy się sprawdzi =)
1. kaovietz - pasażer - fsoak
2. vievior - kierowca - f&f
3. jeff - kierowca - fso
4. race_d - pasażer - f&f
5. t_kucyk - kierowca - fso
6. leon - kierowca - fsoak
7. lafaar - kierowca - fsoak
8. leeyo - kierowca - fso
9. gda - ? - fsoak
10. vyzn - r - ? - f&d
11. madcar - ? -126p - f&f
12. zoltar - ? - 126p - f&f
13. kubis_the_best - ? - 126p f&f
14. migiel - ? 126p f&f
15. czeczun - kierowca f&f

może chętni potwierdziliby swój udział?
  
 
No jeszcze jak dobre pójdzie to będzie moja żona (jako pasażer)oraz dwaj znajomi (Poldek Caro 1.9GLD i Caro 1.6)

Moze psa zabiore ?? Tyle czasu siedzi na masce.....

[ wiadomość edytowana przez: Lafaar dnia 2003-09-20 14:02:06 ]
  
 
No, no, no zapowiada się niezła frekwencja Za chwilę biorę się za wypalanie filmów.

Pozdrawiam
  
 
Potwierdzam - będę jak już pisalem "balastem"w Poldziu Jeffa.Zatem do jutra!
PS.Gda niestety tym razem do nas nie dojedzie .
  
 
To miała być niespodzianka, ale kurde nie mogę wytrzymać już. Może uda się załatwić (jeżeli kumpel reporter znajdzie jutro czas) ktróciutką relację ze spotu na łamach Regionalnej Wyborczej.
Sam jestem bardzo ciekawy co z tego wyjdzie =)
Do zobaczenia jutro pod aulą! Wszystkim szerokiej drogi!
ps. Jeff, dzięki za pamięć o płytach! =)

[ wiadomość edytowana przez: czeczun dnia 2003-09-20 20:44:43 ]
  
 
Tylko uważajcie na toruńskie videoradary!
  
 
Cytat:
2003-09-20 13:54:28, czeczun pisze:

5. t_kucyk - kierowca - fso

może chętni potwierdziliby swój udział?




Potwierdzam
BTW Jestem w FSOAutoKlubie
  
 
Cytat:
2003-09-20 21:29:48, t_kucyk pisze:
Tylko uważajcie na toruńskie videoradary!



No właśnie, a gdzie jeszcze są poza Szosą Lubicką koło BP ???
  
 
Dopiero wróciłem po wymianie resorów. Qwa, żeby jedną śrubę godzinę wkładać to jest lekkie przegięcie . No ale stoi już wysoko, jutro bedą foty. Niestety zrobiłem tylko resory, więc nie ma szans żeby furą się przykulać .
Tak więc ja ppotwierdzam się jako pasażer - mam nadzieje że kierowca Jeff o mnie nie zapomni i obudzi mnie rano .
Do zobaczenia!

Będzie cyfrak, więc kilkadziesiąt zdjątek się pstryknie i od razu w niedziele na necie sie pojawią .
  
 
Co wy ludziska, śpicie całą noc
Tutaj ewakuacja rozpoczęta. Start o 11:00 CET. Jedziemy z Jeff'em po Kaovtza, na stacji na wylocie z Bydzi przyłącza się Leeyo. Planowany czas przybycia: before 12:00

No, teraz to już na prawde DO ZOBACZENIA!
  
 
Czekam na Was 4-osobowa ekipa z Bydgoszczy jedzie dwoma autami,co się porobiło...
  
 
No i kolejny spocik toruński przeszedł do historii...Towarzyszyła nam piękna pogoda,było sporo ludzi i jak zwykle przyjemna atmosfera.Chyba główną atrakcją spotu był tym razem piekny 125p PICKUP kolego vieviora z F&F.Mam nadzieję,że niebawem pojawią się fotki.Dzięki,że byliście.
A specjalne podziękowania dla Jeffa_Colby,który mnie na i ze spociku transportował .
Relacja już poszła do GDA.


[ wiadomość edytowana przez: kaovietz dnia 2003-09-21 16:03:06 ]
  
 
Moje fotki będą wieczorem, chyba nawet nie bede wrzucał na serwer tylko zapodam do Jeff'a zeby wrzucil to na PTK . Teraz muszę sie przespac bo w 4 godziny to ni jak sie nie wyspałem .
Ale warto było się przejechać, szkoda tylko że to było poza Bydzią bo finanse nie pozwalają na takie przejażdżki Kantem na "żółtej
  
 
Jak to na PTK?A do GDA to nie łaska wysłać fotek???Do dzieła!
  
 
fotkisa juz na forum F&F oto link fotki
  
 
Pozdrowienia dla wszystkich co byli na Spocie.
  
 
Szkoda Jeff, że zapomniałem przejechać się Twoim Poldkiem

Ostatnio prowadziłem przejściówkę gdzieś w '94, szmat czasu.

I dzięki dla Leeyo (dobrze zapamiętałem? ) za możliwość poprowadzenia jego Caro
Jadę sobie, jadę... noo fajnie, całkiem nieźle się zbiera... Hej... a co to za czerwona kontrolka na tablicy rozdzielczej? - pytam. To lampka hamulca ręcznego odpowiada Leeyo, zwalnia ręczny i Poldek robi się jakiś taki żwawszy
Dla usprawiedliwienia dodam, że mam w Caro nową deskę rozdzielczą i inną kontrolkę ręcznego

BTW
Obejrzałem sobie filmik z Bydgoszczy
Jeeeju, jak sobie przypomnę jak się przypaliłem na tamtym słońcu AUĆ!
  
 
Cytat:
2003-09-21 23:30:03, Leeyo pisze:
Pozdrowienia dla wszystkich co byli na Spocie.



Również pozdrawiam

Miałeś problemy z gaśnieciem silnika w drodze powrotnej?
  
 
Cytat:
2003-09-21 16:22:39, kaovietz pisze:
Jak to na PTK?A do GDA to nie łaska wysłać fotek???Do dzieła!


Na PTK bo Jeff miał wrzucić, są już na serwerze, kto chce może wrzucić sobie na strone. Wysłać nie mam skad bo moje jedyne komercyjne konto coś nawala :-/.

Cytat:
2003-09-20 20:43:10, czeczun pisze:
To miała być niespodzianka, ale kurde nie mogę wytrzymać już. Może uda się załatwić (jeżeli kumpel reporter znajdzie jutro czas) ktróciutką relację ze spotu na łamach Regionalnej Wyborczej.
Sam jestem bardzo ciekawy co z tego wyjdzie =)


I co, wyszło coś z tego? Bo reporterów nie widziałem ale fotek troche jest jakby chciał