[Tevenet] MKIV RST Replica - Strona 12

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie mogłem się zdecydować na kolor... Reszta w tytule wątku :] Miało być trochę zabawy na zimę i będzie. Tym razem chyba jednak odrobinę mnie poniosło




Z tego miejsca bardzo dziękuję kolegom Thomas77 i Domisnis, którzy mieli bardzo duży wkład w etapie produkcyjnym

P.S. Na żywo kolory są bardziej wyraziste
  
 
Na jednej stronie zielone, a na drugiej czerwone ? Czy mnie się coś poye***o ?
  
 
przemieszanie z poplątaniem
ale mi bardziej pasują te czerwone
  
 
Jeszcze raz zapindolisz mi auto z podwórka zanim je umyję to maczetą łapki poucinam
  
 
podoba mi sie to szalenstwo
  
 
czerwone są lepsze, tylko odcień jakiś.... lepszy byłby typowy czerwony (mexican red czy jakoś tak)jeszcze jakbyś sobie strzelił taką fordowską grafike w czerwieni na boczku.... byłoby w DECHE
  
 
Zielone miodzio, pasuja do czarnego auta
  
 
k...wa a już myślałem że kupiłeś jakieś drugie mk4,
a tu tylko alufelgi

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Fajnie, przynajmniej ozywisz szare i nudne ulice w zimie
  
 
Heh popieram inicjatywe Rok temu też tak głupłem, ale teraz widze, że virus przemiescil sie do Krk Ja bym zostawił wszystkie na zielono bo zajebiscie wyglada w tym kolorze!
  
 
Only green
  
 
Zapuść jeszcze wizualizacje na ciemne złoto. będzie kozak
  
 
Cytat:
2012-12-02 22:20:47, Pre100n pisze:
Zapuść jeszcze wizualizacje na ciemne złoto. będzie kozak



To nie jest wizualizacja. Felgi w tych kolorach są już na aucie
  
 
Zielone są super
  
 
Cytat:
2012-12-02 22:25:23, tevenet pisze:
To nie jest wizualizacja. Felgi w tych kolorach są już na aucie



Wiem widzę ale jak masz fotki to psiknij w foto-szopie na złoto na czarnym aucie będzie to grubo wyglądało
  
 
Oba kolory malina chociaż użył bym innego odcienia zielonego
  
 
przydało by się coś bardziej żywego
ten zielony jakiś padły trochę
hmmm
wirus jest już na war-maz
ja też jak tylko zasadze mu zimówki biorę się za letniaki
i też mam dziwne pomysły
  
 
Cytat:
2012-12-03 00:54:55, Pre100n pisze:
Wiem widzę ale jak masz fotki to psiknij w foto-szopie na złoto na czarnym aucie będzie to grubo wyglądało


złoty wyglądałby kozacko, mam na granatowym aucie i jestem zadowolony.
Można dołożyć jakieś złote godatki (listwy, czy grill, może lampy), ale bardzo delikatnie...
  
 
Złote mi się nie widzą - to nie Subaru...
A zielony jest spoko, zupełnie inaczej wygląda niż na zdjęciach. Jak jest jasno to jest bardzo jaskrawy, jak mniej światła to jest ciemniejszy.
Niestety z jednej opony uchodzi powietrze... Będę musiał się tym zająć - zastanawiam się nad użyciem dojazdówki w sprayu żeby dojechać do wulkanizatora - miał ktoś z tym do czynienia?
  
 
Nie polecam bo ci potem powie żebyś oponę wyrzucił. Mało kto chce oczyścić oponę z tej brei. To jest dobre jak masz oponę na wyrzucenie tylko.