REFLEKTORY KTÓRE WYBRAĆ /JAKOŚĆ A CENA ???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
OCZKA słabo oświetlają jesienne drogi i bezdroża moj ESC. VII kombiaczek ZAKUPIE LAMPY-REFLEKTORY PRZÓD (XENONY HALOGENY KTÓRE LEPSZE I SŁUSZNE CENA A JAKOŚĆ MOZE KTOŚ COŚ bom ja blady w dziedzinie oswietlenia
  
 
kup sobie dobre żarówki.
  
 
dobre żarówki, czyste szkła i orginały. Albo wpakuj sobie porządną soczewkę na h7, albo bixenon. Tak czy owak rzeźba, albo przynajmniej porzadne żarówki.
  
 
osram z plusem i bedzie dzida a najlepiej tungsram...i bedzie bardzo dobrze
  
 
albo Phil Nightbraker, choć już 2...3x droższe niż tungsram...ale i świeci dużo lepiej...
Oczywiście mam na myśli 55/60W, a nie jakieś 90/100W, co palą kable i oślepiają innych...
  
 
Wyraże moja skromna opinie: żadna żarówka nawet +200% nie pomoze jezeli mamy matowe lustra, badz do zarowki nie doplywa prad.

Wielokrotnie mijam starsze auta w ktorych padla instalacja elektryczna i żarówki dostają część tego co powinny i swieca na zolto. Dlatego trzeba pomierzyc jakie napiecie dochodzi do reflektora, jakie mamy ladowanie. Jezeli instalacja jest w porzadku wtedy mozna myslec o wymianie luster.

Dobrym pomyslem jest tez poprowadzenie grubszych kabli gdyz oryginalne moga nie sprostac w dostawie odpowiedniego natezenia pradu przez co swiatla beda swiecic na zolto (np. wada Fiat Punto, Seat Marbella).

Wszystkie żarówki +30,50,100 według mnie są nic nie warte gdyż szybko przepalają się, przy "zdrowych" reflektorach spokojnie wystarczą standardowe żarówki renomowanego producenta.

Pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: luckyboy dnia 2010-09-14 08:41:08 ]
  
 
Cytat:
2010-09-14 08:30:56, surec pisze:
Oczywiście mam na myśli 55/60W, a nie jakieś 90/100W, co palą kable i oślepiają innych...



od 2 lat jeżdże na żarówkach bosma 90/100, nic nie palą, kable mają się świetnie, auto przeglądy przechodzi po legalu, ale raz do roku jade na stacje na ustawienie świateł i to według mnie powinna być podstawa, aby światła dobrze świeciły
  
 
WIELKIE PODZIEKOWANIE ZA NAŚWIETLENIE i oświecenie mnie w materji
booom !!!!
ZAPAROWANE LAMPY NIE SĄ STANOWIĄ O ICH WŁAŚCIWYM DZIAŁANIU!!!!!
szczerze tom chciał zakupić nowe reflektory i najlepsze żarówki ...ale i rozstrzał cenowy ogromny 50-700 zł
swoje modele które sprawdziły się przy zachowaniu zdrowego rozsądku+++ceny do jakości ślijcie piszcie proponujcie sugerójcie
>>>zacznę od oględzin instal.el. i sprawdze napięcie ale na tym się nie skończy***


sylwekf1@gmail.com
Cytat:
yeaa

Jest tylko jeden sposób nauki. Poprzez działanie.
  
 
Cytat:
2010-09-14 08:58:53, andkar pisze:
od 2 lat jeżdże na żarówkach bosma 90/100, nic nie palą, kable mają się świetnie, auto przeglądy przechodzi po legalu, ale raz do roku jade na stacje na ustawienie świateł i to według mnie powinna być podstawa, aby światła dobrze świeciły


A masz homologację na żarówkach?
jeśli nie oślepiasz innych, to ok, ale takich niestety na lekarstwo.
Co do palenia kabli, przełączników i skrzynek bezp, to było już na forum nie raz, zwłaszcza w starszych modelach z większymi przebiegami...Ale jak stryjenka uważa.
  
 
Kolego sylwegh proponuję zapoznać się z regulaminem forum.Dzięki temu będziesz doskonale wiedział gdzie i jak zamieszczać Swoje posty.Wątek ze względu na jego treść ląduje w PiO.Ważne Regulaminy forum

ps.Nie krzycz tak (Zostaw Caps Locka w spokoju)


[ wiadomość edytowana przez: przemo2 dnia 2010-09-14 10:10:00 ]