Jakie stacje paliw wybieracie? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja podobnie, również mam kartę na punkty z kilku stacji a tankuję tam gdzie akurat jest mi wygodnie, po drodze lub gdzie ceny są w miarę rozsądne.
  
 
Ja mam swoją, małą, wybraną. Paliwa mają z Lotosu, a ceny dużo lepsze niż dużo koncernowe stacje. póki co nie wydaje mi się, aby mnie na czyms okantowali, więc jest OK
  
 
W mniejszych miejscowościach nie ma wyboru i często jesteśmy już z góry skazani na daną stację. Jedyne co mogę polecić to aby unikać stacji przy dużych marketach, bo jakość tamtejszego paliwa jest naprawdę niska, a ceny tylko o kilkanaście groszy w dół w porównaniu do stacji sieciowych.
  
 
Jeżeli to jest konieczne to tankuje na każdej, ale generalnie nie mam swojej ulubionej czy wybranej. A kartę na punkty posiadam w paru stacjach.
  
 
Ja również tankuje w większości przypadkach na Orlenie. Wcześniej mieszkałem w mniejszej miejscowości więc za bardzo nie miałem wyboru, a teraz to już chyba kwestia przyzwyczajenia.
  
 
ja tankuję, tam gdzie mam po drodze
  
 
Ja unikam stacji których nazw nie potrafię wymówić i które nie wzbudzają mojego zaufania. Akurat w okolicy mam zarówno Lotosa ja i Orlen, więc bazuję głównie na nich i jak do tej pory wszystko z jakością paliwa było w porządku.