[emtees] MKV 2.0 NGB+ - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Rozpórka z tablicy ?
  
 
Nie inaczej

Jeszcze takie coś ulepiłem:

  
 
A zamykałeś maskę bo ja mam taką samo rozpurkę i maska od strony aku przez nią troche jest w powietrzu, wywaliłem nawed wygłuszenie ale i tak brakuje kilku mm, ciekawe jak u Ciebie będzie, no chyba ze ja mam cos nie halo z budą albo rozpurką w sumie wyglada że jest ok
  
 
Cytat:
2013-04-05 21:12:43, emtees pisze:
Jeszcze takie coś ulepiłem



Dobry ulep, nie jest zły !
  
 
jarcyk - a nie sprawdzałem Na razie maska jest przykręcona byle jak, bo i tak będę ją musiał zdejmować, ale jak przyjdzie co do czego to się okaże czy przeszkadza rozpórka czy nie
  
 
Kabelkologia i wnętrze ogarnięte.

  
 
A jak tam licznik upchnąłeś
  
 
No niestety trzeba troszkę deskę pod osłonami pociachać żeby licznik mondeowy wszedł
  
 
Rasowo zaczyna wyglądać, podoba mi się
  
 
Cytat:
2013-04-10 10:41:29, Zbysio007 pisze:
Rasowo zaczyna wyglądać, podoba mi się



Gdzie to Rasowo wygląda ? wszędzie wsadzony jakiś Zegar jeszcze każdy inny ... według mnie słabo to wygląda lepiej by było wsadzić te wszystkie wskaźniki tam gdzie masz radio zrobić płytę tak jak jest wyprofilowana deska a nie takie coś odstające
  
 
to ma działać i jeździć a nie stać pod kloszem.niestety audi nie robi wskaźników afr
  
 
Jeśli chodzi o zegary - mnie też to boli, że nie wszystkie są takie same, wygrały względy ekonomiczne W cenie jednego zegara powiedzmy temp. oleju bez czujnika firmy Autogauge, mam 3 zegary VDO z czujnikami - dla mnie rachunek jest prosty w tym przypadku Odstające "coś" - tym razem względy praktyczne, chociaż tutaj musicie uwierzyć na słowo, że lepiej się na nie patrzy i są lepiej widoczne niż takie schowane we wnęce radia AFR chciałem mieć jeszcze bardziej "pod ręką" dlatego jest obok kierownicy Trzeba przyznać, że tutaj (zresztą nie tylko tutaj) olałem względy estetyczne i zrobiłem tak jak było mi najwygodniej
  
 
Dużo lepiej by to wyglądało jak byś zegary wstawił tak jak seweryn ma w swoim MK7

Ps. Sondę szeroko pasmową ?

I wskaźnik temperatury e liczniku też jest chyba nie oryginalny ?
  
 
Przyznaję, u seweryna wyszło super wizualnie - ja chciałem nawiewy zachować, chociaż nie wiem w sumie po co

Do AFR jest szerokopasmówka z kontrolerem, a zegar temp. wody jest nieoryginalny
  
 
Cytat:
2013-04-10 20:26:48, emtees pisze:
Trzeba przyznać, że tutaj (zresztą nie tylko tutaj) olałem względy estetyczne i zrobiłem tak jak było mi najwygodniej





To ma nie wyglądać to ma działać
  
 
Cytat:
2013-04-11 09:19:07, SEGE pisze:
To ma nie wyglądać to ma działać


Jak by miało Srylion koni to tak ... ale już zakończmy temat



Bo może pomyśl nad czymś takim żeby cały licznik zrobić z innych zegarów
cos takiego
  
 
No, ładne, ale funkcjonalne tak samo i za tą cenę wolę zrobić ostre wałki, co zresztą uczyniłem

Dzisiaj dotarło trochę pierdół do poskładania silnika...

  
 
estetyka wnetrza mozna sie zajac jak juz bedzie jezdzic
  
 
Prace nie posuwają się nadal w szałowym tempie, ale pracuję nad tym

Takie moje wydumane przegrody w misce, ciekawe czy cokolwiek dadzą Przydałoby się to lepiej jeszcze zabudować od góry, ale niestety nie jestem w posiadaniu narzędzi umożliwiających bardziej precyzyjne dopasowanie tudzież brak mi umiejętności manualnych:



Kawał rurska między kielichami - musi być solidny bo na dniach do niej będę mocował napinacz pasów.




I widać, że rozpórka działa konkretnie. Lewarek podstawiony z jednej strony, a dupa do góry idzie prawie równo z obu stron . Jak dla mnie rewelka:



Przednia dolna rozpórka też już dopasowana I wydaje się, że będzie ok.



A skoro kg na rozpórki przybyło to trzeba się gdzieś ich było też pozbyć Zderzak połamany to sobie na nim trochę poeksperymentowałem :mrgreen:



A po założeniu dokładki i tak nic nie widać



Oprócz tego przymierzyłem wczoraj letnie koła i jak dla mnie jest super





Z przodu będę bankowo poszerzał błotniki :mrgreen:





Z tyłu jest teraz idealnie:



Po za tym wycięcie kratek ze zderzaka moim skromnym zdaniem było dobrym ruchem Fajnie się optycznie poszerzył ten samochód więc z napompowanymi błotnikami powinien wyglądać bojowo

  
 
łądnie łądnie Mateusz działąsz )
Powiedz mi, gdzie z tyłu masz rozpórkę ??