SPOT KRAKOWSKI 31.08.2014 Dolina Kobylańska godz. ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Macie ochotę na zorganizowanie spotu gdzieindziej niż pod Decathlonem w ramach pożegnania lata ?
Może jakaś piłka, grill, wycieczka, piwo itp. ?

[ wiadomość edytowana przez: Karolyna dnia 2014-08-11 12:53:15 ]

[ wiadomość edytowana przez: Karolyna dnia 2014-08-21 09:27:24 ]
  
 
I to jest świetny pomysł, tylko szkoda, że wracamy 31
  
 
Jak ktoś by wolał 31 to niech się wypowie
  
 
mi również odpowiada piątek lub niedziela.
  
 
może jakiś mop na autobahnie ?
  
 
Ooooo. To by mnie pasowało nawet . Super pomysł wg mnie.
  
 
może Kryspinów albo coś podobnego ?
  
 
Oki, to może wykombinujemy coś o wcześniejszej porze w niedzielę. Jak znacie jakąś zaciszną polanę (Błonia nie są zaciszne) nadającą się na grilla i badmintona to podzielcie się info A co jak będzie padać ?
  
 
jak bedzie padać to możemy wylądować na tej ogromnej pizzy 100x30cm która bolek i dominik tak promują haha
  
 
Cytat:
2014-08-12 15:35:42, konus19 pisze:
jak bedzie padać to możemy wylądować na tej ogromnej pizzy 100x30cm która bolek i dominik tak promują haha



  
 
panie,panowie bądżmy optymistami będzie pogoda na grilla myślcie o fajnej miejscówce
  
 
z uwagi na stan zdrowia Basi nie jestem w stanie stwierdzic czy dam rade byc dawno mnie nie bylo, ale poprostu sytuacja mi nie pozwala...
  
 
Bede, ale czy RS-em? Hmmm
  
 
Jak czas pozwoli to zawitam bo dawno mnie nie było. A długo mnie nie będzie;/
  
 
31/08 niedziela brzmi spoko. Koło 16-17, kryspinów? jest gdzie zapalić grilla itd
  
 
Cytat:
2014-08-18 11:26:40, domisnis pisze:
31/08 niedziela brzmi spoko. Koło 16-17, kryspinów? jest gdzie zapalić grilla itd



  
 
Znazłam tez coś takiego Dolina Kobylańska
Możemy koło 16 umówić się gdzieś w centrum, podjechać wszyscy razem na miejsce, przejść ok. jeden kilometr i cieszyć się końcówką lata Ale to plan na pogodę. W razie niepogody Pizzeria Rewolucja(ta od metrowej pizzy Bolka ) ? Tylko zerknijcie na zdjęcia lokalu - może być mało miejsca (mam nadzieję )
  
 
Ja powinnam być - miejsce w sumie jest obojętne, dostosuje się do większości
  
 
Ze pogodą może być różnie w niedzielę...Knajpka ?
  
 
u mnie na termometrze 27 stopni jeśli nie macie co robić PRZED spotem to zapraszam po 12 do wieliczki na zawody w trialu rowerowym, pokazy motorowe, troche driftu i oglądanie mojego auta haha

[ wiadomość edytowana przez: konus19 dnia 2014-08-31 10:40:20 ]