Instalacja LPG STAG 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam zamiar zamontować w moim fordzie 1.8 16V MK7 instalację LPG STAG 4 (sekwencja). Czy miał może ktoś taką instalację zamontowaną u siebie i jak się ona sprawowała

[ wiadomość edytowana przez: andrzej1976 dnia 2010-09-03 09:59:57 ]
  
 
Możesz montować
  
 
ja osobiscie nie mialem, ale mozesz spokojnie zakladac
  
 
stag 4 to tylko sterownik, podaj jeszcze jakie wtryskiwacze i reduktor zaproponowal gazownik?
  
 
Niech Ci zamontują reduktor Magic 3 i wtryski Hana lub ostatecznie Magic Jet .Nie daj sobie wcisnąć wtryskiwaczu Valtek !
  
 
reduktor polecam zavoli zeta n, sprawdzony i trwaly , wtryski hana byly by dobra opcja ale koszt ponad 500 zl to sporo kasy, ja bym zastosowal listwe valtec 34, jest to nowy model i duzo lepszy od poprzedniego valtec 30, dobra tez bedzie listwa matrix hd344


[ wiadomość edytowana przez: dulin7 dnia 2010-09-03 18:20:21 ]
  
 
Ważniejsze jest kto montuje, a nie co montuje.
  
 
nawet najlepszy monter nie sprawi ze auto bedzie dobrze jezdzilo na zbyt slabym zestawie, dziala tez to w 2 strone czyli bylejaki monter nie sprawi ze auto bedzie jezdzilo ok nawet na najlepszej instalacji.

Tobie polecam pordoz do lubicza kolo torunia do firmy auto flesz, sprawdzony i solidny monter ktory dobierze dobre graty do Twojego auta i co wazne poprawnie je zamontuje i zestroi.

[ wiadomość edytowana przez: dulin7 dnia 2010-09-03 19:19:12 ]
  
 
Ja mam co prawda inne auto ale moge polecić wtryski magic jet i parownik zavoli zeta. Ja mam S ale do ciebie w zupełności wystarczy Zeta N
  
 
W sobotę będę miał więcej informacji na temat wtrysków itd.
  
 
Mam staga4 ale w mondeo. Ogólnie historia długa. Spaliły się 4 sterowniki , po prostu gasła centralka i koniec, podobno była jakaś wadliwa partia. Z tego co wiem teraz zdarzają się tez wadliwe tzn nie podają czasów wtrysku benzyny. Co do wtrysków miałem MagicJety rewelacji nie było tzn po jakiś 8000 zaczęły wypadać cykle na wszystkich 4, na logikę niemożliwe podejrzenia padły na układ WN. Wszystko sprawdzone łącznie z kompresja. Po wymianie na Hany wszystko ładnie chodzi. Pocieszające w tej historii jest tylko to ze gazownik wymieniał wszystko bez problemu łącznie z wymiana wtrysków na Hana bez mojej dopłaty.
  
 
Cytat:
2010-09-04 02:39:32, Deny pisze:
Mam staga4...
Spaliły się 4 sterowniki...
podobno była jakaś wadliwa partia. Z tego co wiem teraz zdarzają się tez wadliwe ...



tak bo sa z poniedziałku