SPOT w Łodzi - 12.10.2003 /ZDJĘCIA/ - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
OK może być i kaloryfer, godzinowo się dopasuję.
  
 
No prezes Gucio zasnal i jakos ciezko go dobudzic
Kolejny spot bez Gucia ?

PS Ja sie chwalil na spocie nie bede niczym bo nie wiem czy z tym wydechem wytrzymam nerwowo do spotu Jakies wygluszenia trzeba sobie zakupic :>> Wracajac wczoraj z Aleksandrowa L. nie bylo osoby ktora by sie nie obejrzala :>
A mowiles Gumis ze to tak glosno nie bedzie ?!?!? )
  
 
Cytat:
moze tak spotkanie na parkingu "kaloryferze" w łagiewnikach ??? dla odmiany ?? Co wy na to ??


RATMAN wyjąłeś mi tą propozycję z ust , już dawno temu rozmawiałem z Schill`em na ten temat, na koloryferze można nawet po ludzku usiąść na ławach drewnianych, o grillu nie wspominając
Co do godziny, to może być 13, 14 tylko nie wiem czy nie będę miał dyżuru tego dnia w pracy
Jeśli ktoś spoza Łodzi nie wie gdzie jest "kaloryfer", proszę
mapka uwaga 300kB

[ wiadomość edytowana przez: Andys dnia 2003-09-28 14:15:42 ]
  
 
Hmmm ale zescie wybrali :> Taki kawal :> No nic postaram sie jakos dojechac tam , ale niczego nie obiecuje.
  
 
Za zmianą miejsca to ja się też podpisuję będzie chociaż można 4- litery gdzieś posadzić i to lotnisko też mi się opatrzyło
  
 
Ok godzina 13 lub 14 mi pasuje, teraz uzgodnijcie konkretnie która godzina.
  
 
Cytat:
2003-09-28 14:21:23, Hrumak pisze:
Hmmm ale zescie wybrali :> Taki kawal :> No nic postaram sie jakos dojechac tam , ale niczego nie obiecuje.



Hrumak - ja też nie mam zbyt blisko - do lublinka jakieś 10 minut do łagiewnik pcham si eprzez całe miasto - ale czasem może jakaś odmiana sie przydac....

Co do godziny - proponuje kompromis - 13:30 (ja sie przespie te 30 minut dłuzej a Schill bedzie miał 30 minut woecej czasu )

Czyli:

12 październik 2003 godzina 13:30 miejsce - parking przy Wycieczkowej (tzw Kaloryfer)

GDA - wpisz do terminarza PLEASE
  
 
Cytat:
2003-09-29 23:31:03, RATMAN pisze:
GDA - wpisz do terminarza PLEASE


Oczywiscie z najwyższą przyjemnością - moze w końcu się uda
  
 
to może ja też się w końcu pojawie


a z miłych wieści to właśnie przed wczoraj wycinałem drzewa na działce i jedno wylądowało na Polonezie


ale żyje
  
 
OOPS
mocno przyłozyło ????
  
 
dość
aż przysiadł dupą

ale to twarda sztuka i zniszczenia niewielkie
pare rys i dwa wgniecenia na dachu
  
 
Poldek twarda sztuka, skoro Łazik ścinał znaki na Ekogreenie i też większego wrażenia to na poldku nie zrobiło.
  
 
Cytat:
2003-09-29 23:31:03, RATMAN pisze:
Cytat:
2003-09-28 14:21:23, Hrumak pisze:
Hmmm ale zescie wybrali :> Taki kawal :> No nic postaram sie jakos dojechac tam , ale niczego nie obiecuje.



Hrumak - ja też nie mam zbyt blisko - do lublinka jakieś 10 minut do łagiewnik pcham si eprzez całe miasto - ale czasem może jakaś odmiana sie przydac....

Co do godziny - proponuje kompromis - 13:30 (ja sie przespie te 30 minut dłuzej a Schill bedzie miał 30 minut woecej czasu )

Czyli:

12 październik 2003 godzina 13:30 miejsce - parking przy Wycieczkowej (tzw Kaloryfer)

GDA - wpisz do terminarza PLEASE




ALE WALNAŁEM ZONKA - umawailiśmy sie cały czas na 19 pazdziernika i nie wiem skad wzial mi sie ten 12 !!!!!!!!!!!!!


SSORRY ZA ZAMIESZANIE - ale to tak jest jak sie posty w srodku nocy pisze...........
  
 
Mnie nie bedzie 19 - szkoła
Pasuje mi 12 .

[ wiadomość edytowana przez: Yaros dnia 2003-10-03 14:02:10 ]
  
 
Cytat:
umawailiśmy sie cały czas na 19 pazdziernika i nie wiem skad wzial mi sie ten 12


Kurczę, a mnie się wydawało, że cały czas był jednak 12 nie 19
Chyba nie pozostanie Ci nic innego w tej sytuacji jak przyjechać na kaloryfer 12
  
 
No to kiedy ????????????????
  
 
ja tyż cały czas myślałem o 12
  
 
a jakie atrakcje macie zaplanowane?, jakiś os-sik?
  
 
qwa, 11-go mam wesele brata, więc wyrzeźwieję dopiero na 15-go
W związk z tym dla mnie 12 odpada
jestem za trerminem o tydzień później nić 12 bo chciałem się na zlota stawić , a weseala nie opusczdxcę

PS:dziś trenowałem z bratem, późno się zrobniło, literówki zie eczaczynają... dobanoc
  
 
W ten sposób panowie to się chyba nigdy nie umówimy, a później frekwencja na zlocie jest jaka jest. I jak zwykle powstanie jakiś termin, na który część przyjedzie, a częsci nie będzie on odpowiadał.
Podajcie konkretny termin.