SPOT w Łodzi - 12.10.2003 /ZDJĘCIA/ - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
to może jutro?

każdemu pasuje?
  
 
Od dłuższego czasu śledzę stronkę FSOAutoklub....
Coraz bardziej podoba mi się ona...
Mam już jakiś czas Poldka....i mam parę pytań
Czy "sympatycy" są mile widziani na zlotach?Czy też może tylko sami klubowicze?
Co się dzieje na takich zlotach?Dlaczego warto na nie się udać?

ps: Pozdrawiam wszystkich , zwłaszcza łodziaków...
  
 
Sympatycy również są mile widzani na spotach. Przyjedz na spot to będziesz wiedzał dlaczego warto na nim być.
  
 
Dzięki.... to w takim razie kiedy następny zlot w w Łodzi lub okolicy i gdzie one najczęściej są organizowane?
  
 
Dzięki.... to w takim razie kiedy następny zlot w w Łodzi lub okolicy i gdzie one najczęściej są organizowane?
  
 
no w tej chwili jest to ze tak powiem za bardzo nie dograne bo cholera wie w koncu jak , mialo byc 19 a bylo mowione ze 12 niemniej mnie niestety na zadnym z nich nie bedzie ... powody ? 12 szkola a 19 urodziny mojej piekniejszej i madrzejszej polowki wiec musze jechac.
  
 
Cytat:
mnie niestety na zadnym z nich nie bedzie ...


Skoro Hrumakowi nie pasuje ani jeden ani drugi termin, może więc pozostaniemy na 12.10, taki w końcy chyba ustaliliśmy. Termin jest już wpisany w terminarz spotkań.
  
 
Pozostaje jednakże nadal kwestia - Gdzie?
ja mam co prawda 12 szkołę ...ale to w niczym nie przeszkadza....
  
 
Cytat:
2003-10-05 19:34:55, SyCyliusz01 pisze:
Pozostaje jednakże nadal kwestia - Gdzie?
ja mam co prawda 12 szkołę ...ale to w niczym nie przeszkadza....


A miejsce jest juz ustalone kilka postów wcześniej - spotkanie dodane jest juz do TERMINARZA na stronie klubowej
  
 
No tak ...jeszcze nie wszystkie zakamarki tej strony są dla przeze mnie obeznane....
Wycieczkowa prowadzi do Łagiewnik zaczyna się jakoś takoś koło cmentarza na dołach? nie wiem , może się mylę.... ale tak opisowo dokładniej to gdzie jest ten "kaloryfer"?
  
 
Cytat:
gdzie jest ten "kaloryfer"?


Kolego SyCyliusz01 czytamy wszystkie odpowiedzi na danego posta, wcześniej podałem lokalizację parkingu w Łagiewnikach, potocznie zwanego "kaloryferem", pewnie z racji jego wyglądu.
  
 
Przyjmuję całościową krytykę - to ja namąciłem z datą i w tej sytuacji pozostaje mi sie podporządkować woli większosci - Proponowałem 19 ze względu na moją prace (pracuje na zmiany wtym również w weekendy - zależy jak wypadnie z grafika) Jedynym terminem mi pasującym jest 19 (12 pracuje od 14)
Ale ponieważ to JA namąciłęm z datą podporządkowuje sie ustaleniom większosciowym - tylko powiedzcie 12 czy 19
Jeszcze raz przepraszam za wprowadzone zamieszanie (tak to jest jak sie posty pisze w trakcie pracy w nocy..........)
  
 
No dobra...sorry....już prześlędziłem załączoną wcześniej mapkę , kolego Andys, i już się pokapuję..ponadto widzę że mój szalony sąsiad - znany tutaj jako YAROS, też ma zamiar się zjawić więc jakoś się może z nim dogadam....
  
 
Cytat:
No dobra...sorry....już prześlędziłem załączoną wcześniej mapkę , kolego Andys, i już się pokapuję..ponadto widzę że mój szalony sąsiad - znany tutaj jako YAROS, też ma zamiar się zjawić więc jakoś się może z nim dogadam....



Sopko Sycyliusz01 dogadamy sie.
Wyjazd o godz. 13:00 .
  
 
No cóż - Miłej zabawy 12 X
a miałem przywieźć grilla na 19.......
  
 
Wróciłem!!!!,
Będę o 13:30 na kaloryferze w niedzielę.
  
 
Chyba dołącze do was jeśli nie ide do budy.
pozdrawiam
  
 
mnie 12.10 niestety nie bedzie...musze byc w pracy. Ale zycze milej zabawy
pozdrawiam
cybertec
  
 
ja też się zamelduję.
  
 
Ja tez powinienem być.