Co sadzicie o Stickers Bomb - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
drogo :/



[ wiadomość edytowana przez: JmB dnia 2011-07-01 21:49:57 ]

[ wiadomość edytowana przez: JmB dnia 2011-07-01 21:50:42 ]
  
 
Cytat:
2011-07-01 21:45:07, Maylo pisze:
drogo :/ [ wiadomość edytowana przez: JmB dnia 2011-07-01 21:49:57 ] [ wiadomość edytowana przez: JmB dnia 2011-07-01 21:50:42 ]



Ale bardzo dobra jakość.
  
 
Będę miał trochę wolnej gotówki to zajadę do gościa którego wspominałem parę postów niżej. Widziałem na żywo u niego te sticker'ową obklejkę i wyglądała naprawdę miodzio. W dodatku cena bardzo konkurencyjna do podanej na stronce...

edit: co mi tak tutaj się same posty czyszczą


[ wiadomość edytowana przez: Maylo dnia 2011-07-01 21:59:21 ]
  
 
Co do nalepek to nie mam nic ,oby byly tylko z umiarem. A u kolegi JmB osobiscie mi sie podobalo ,lecz kazdy ma swoje osobiste zdanie
  
 
nie do końca zgadzam się z Bolkiem, bo np oklejenie całego dachu to koszt nawet 1000zł + do tego lakierowanie żeby to zakonserwować, jeśli chodzi o mniejsze elementy jak lusterka, grille itp to powinny być osobne naklejki
  
 
"JmB" stikers pochodzi z JDM nie z USA... ostatnio mialem do czynienia ze stiker`sami z metra (oczywiscie folia wylewana) i powiem ze nie jest tak kolorowo jak pisza na aukcjach. Nie uklada sie to tak idealnie jak pisza, do tego klej srednie trzyma pomimo wygrzania. jestem za pojedynczymi lepami, ale wiadomo koszt...
  
 
JmB, miałeś rację. Nie żadne drifty itd. JDM to kierunek, który zrodził się w USA, a nie w japonii. Niby jak JDM miałby się zrodzić w japonii? Nie miałoby to sensu. Zresztą JDM to dosyć szerokie pojęcie kryjące w sobie można powiedzieć pare filozofii. Jeden doposaża auta w gadżety z rynku japońskiego, drugi robi torowego zapierdzielajca, a trzeci robi hellaflush czyli taki german na autach z japonii. I stickerbomby pochodzą właśnie z hellaflush.

To tak żeby rozjaśnić co nie co

A co do samego stickerbomba - nie da się wg. mnie konkretnie wskazać kiedy to wygląda dobrze, a kiedy źle Może być auto zajechane i gdzieś dodany stickerbomb i będzie wyglądało fajnie, a na drugim zajechanym może być wiejsko. To samo tyczy się ładnych i zadbanych egzemplarzy. To trzeba po prostu wyczuć I fakt, że stickerbomb zrobiony samemu z naklejek wygląda fajniej

[ wiadomość edytowana przez: emtees dnia 2011-07-02 11:45:07 ]
  
 
temat stary ale odświeżę dla jasności

a wiec folie kładą się bardzo dobrze jeżeli jest polimerowa (termoplastyczna) większość foli na allegro TANICH jest monomerycznych czy bez możliwości uplastyczniania pod wpływem temp.

folia taka w klubie oklejaliśmy już wszystko począwszy od dokładek, zakończywszy, na lusterkach, blendach czy komórce i 3ma do dziś

1 podstawową i najważniejszą uwagę przy robieniu sticker'a sprawdźcie co ta folia oznacza !!!! by nie naklejać marek, oraz znaków ściśle powiązanych z Nissanem, Subaru, Honda, i firmami tworzącymi topowe graty do tych marek

Emtees prawisz dobrze ale i zarazem źle i nie pisze to w celu jakiś kłótni lecz wyjaśnienia. Tak WZOROWANIE aut miało pierwowzór w Stanach i tam rozpowszechniono ten KIERUNEK stylu lecz wywodzi się właśnie z Japonii. Na Japonię auta są wypuszczane w ori pakiecie który na UE i USA nie wychodził taki jak SPOON, MUGEN oraz wszystkie silniki na rynek Japoński posiadają dużo większe moce nasze polskie 1.8 (b18c4) jedyne 169 w Civicu a w Japonii wolnossące b18C posiada 200Km z rocznika 92 - 00 oraz skrzynia wraz LSD czy oryginalnie twardszy zawias jak i większy hebel do zatrzymania szlifierek jak i inne wyposażenie wewnętrzne.
A jak wiemy auta są przystosowane do ruchu lewostronnego więc pojawił się problem stąd wziął się ten styl.

Od kiedy ukazał się Tokio drift stał się szał na kolorowe, auta z bardzo duża ilością kolorów co sticker to wręcz perfekcyjnie odzwierciedla ale 90% osób naklejających Stickera tak naprawdę nie wie jakie on ma przesłanie a już w ogóle co się na nim znajduje bo polskie stickery to jak już pisałem w innym wątku Loga, maskotki Firm Japońskich produkujących części tuningowe właśnie na ten rynek jak i auta.

a prawdziwy Sticker wywodzi się właśnie z Japonii a wiadomo jak to na tym świecie jest by mieć popyt na towar zacznie się robić folie z wizerunkiem Simsonów czy też Goffie'go i naklejać na Opla

stąd właśnie wziął się styl JDM - Japanese Domestic Market

ja osobiście wole naklejać pojedyncze naklejki, zdjęcie mojego zderzaka



i takich śmiesznych naklejek mam sporo ale warto wiedzieć ze na obrazki akurat znajduje się Domo KuN
  
 
Cytat:
2011-10-11 22:48:07, DobekBdg pisze:
temat stary ale odświeżę dla jasności a wiec folie kładą się bardzo dobrze jeżeli jest polimerowa (termoplastyczna) większość foli na allegro TANICH jest monomerycznych czy bez możliwości uplastyczniania pod wpływem temp. folia taka w klubie oklejaliśmy już wszystko począwszy od dokładek, zakończywszy, na lusterkach, blendach czy komórce i 3ma do dziś ...



taki znawca JDM`a i Stikers`a z tego co widze wozi sie japoncem, a klei folie?? no chyba ze zle zrozumialem...

Proponuje rowniez abys zapoznal sie z wlasciwosciami folii wylewanej i jej zastosowaniem...
  
 
Jak byś obejrzał moją galerie, to nie mam ani jednego elementu w folii ponieważ nie uznaje tego. Lecz pisze jak oklejaliśmy kolegi z klubu dokładnie: dokladke, lusterka, blende, w stickera, dach, maske czarna 3m matowa, oraz wszystkie kratki nawiewowe tez w stickera i przy klejeniu nie powstały pęcherze czy też załamania i kanty

Cytat:
Proponuje rowniez abys zapoznal sie z wlasciwosciami folii wylewanej i jej zastosowaniem...



niestety nie muszę się poznawać z tego rodzaju folią bo już się nią na obklejałem jak wyżej napisałem, za to jeśli próbowałeś dosrać z chęcią się dowiem od Ciebie gdzie takową folie otrzymam w grafice Sticker bo niestety takowych na allegro nie ma jak i u mnie w Bdg
  
 
Cytat:
2011-10-11 22:48:07, DobekBdg pisze:
temat stary ale odświeżę dla jasności a wiec folie kładą się bardzo dobrze jeżeli jest polimerowa (termoplastyczna) większość foli na allegro TANICH jest monomerycznych czy bez możliwości uplastyczniania pod wpływem temp. folia taka w klubie oklejaliśmy już wszystko począwszy od dokładek, zakończywszy, na lusterkach, blendach czy komórce i 3ma do dziś 1 podstawową i najważniejszą uwagę przy robieniu sticker'a sprawdźcie co ta folia oznacza !!!! by nie naklejać marek, oraz znaków ściśle powiązanych z Nissanem, Subaru, Honda, i firmami tworzącymi topowe graty do tych marek Emtees prawisz dobrze ale i zarazem źle i nie pisze to w celu jakiś kłótni lecz wyjaśnienia. Tak WZOROWANIE aut miało pierwowzór w Stanach i tam rozpowszechniono ten KIERUNEK stylu lecz wywodzi się właśnie z Japonii. Na Japonię auta są wypuszczane w ori pakiecie który na UE i USA nie wychodził taki jak SPOON, MUGEN oraz wszystkie silniki na rynek Japoński posiadają dużo większe moce nasze polskie 1.8 (b18c4) jedyne 169 w Civicu a w Japonii wolnossące b18C posiada 200Km z rocznika 92 - 00 oraz skrzynia wraz LSD czy oryginalnie twardszy zawias jak i większy hebel do zatrzymania szlifierek jak i inne wyposażenie wewnętrzne. A jak wiemy auta są przystosowane do ruchu lewostronnego więc pojawił się problem stąd wziął się ten styl. Od kiedy ukazał się Tokio drift stał się szał na kolorowe, auta z bardzo duża ilością kolorów co sticker to wręcz perfekcyjnie odzwierciedla ale 90% osób naklejających Stickera tak naprawdę nie wie jakie on ma przesłanie a już w ogóle co się na nim znajduje bo polskie stickery to jak już pisałem w innym wątku Loga, maskotki Firm Japońskich produkujących części tuningowe właśnie na ten rynek jak i auta. a prawdziwy Sticker wywodzi się właśnie z Japonii a wiadomo jak to na tym świecie jest by mieć popyt na towar zacznie się robić folie z wizerunkiem Simsonów czy też Goffie'go i naklejać na Opla stąd właśnie wziął się styl JDM - Japanese Domestic Market ja osobiście wole naklejać pojedyncze naklejki, zdjęcie mojego zderzaka i takich śmiesznych naklejek mam sporo ale warto wiedzieć ze na obrazki akurat znajduje się Domo KuN


patrze na to zdjęcie od 5 minut i zastanawiam sie nad jednym: co planuje pan gąbka który stoi od zaplecza owcy?
Oj zamierza ją zjeść czy też też (przepraszam,że ujmę to tak bardzo kolokwialnie) ,,zapiąć od tylca''?
  
 
Cytat:
2011-10-12 09:16:24, Remarq pisze:
patrze na to zdjęcie od 5 minut i zastanawiam sie nad jednym: co planuje pan gąbka który stoi od zaplecza owcy? Oj zamierza ją zjeść czy też też (przepraszam,że ujmę to tak bardzo kolokwialnie) ,,zapiąć od tylca''?


On już ją zapiął i dlatego się rozzłościł...
  
 
Cytat:
2011-10-12 09:00:56, DobekBdg pisze:
... niestety nie muszę się poznawać z tego rodzaju folią bo już się nią na obklejałem jak wyżej napisałem, za to jeśli próbowałeś dosrać z chęcią się dowiem od Ciebie gdzie takową folie otrzymam w grafice Sticker bo niestety takowych na allegro nie ma jak i u mnie w Bdg



http://allegro.pl/stickerbomb-sticker-bomb-nowe-wzory-100x50-i1869175117.html

http://allegro.pl/folia-stickerbomb-jdm-100x50cm-kitty-cult-i1854224449.html

http://allegro.pl/stickerbomb-na-metry-cult-rat-rost-jdm-wv-i1820265370.html

...itd.
  
 
a moze mi ktos powiedziec jak sie zachowuja naklejki w komorze silnika ? Temp. napewno zrobi swoje, ale czy odklejaja sie czy jak to z nimi jest ? Ktos jakies doswiadczenie ma :>
  
 
Cytat:
Emtees prawisz dobrze ale i zarazem źle i nie pisze to w celu jakiś kłótni lecz wyjaśnienia. Tak WZOROWANIE aut miało pierwowzór w Stanach i tam rozpowszechniono ten KIERUNEK stylu lecz wywodzi się właśnie z Japonii. Na Japonię auta są wypuszczane w ori pakiecie który na UE i USA nie wychodził taki jak SPOON, MUGEN oraz wszystkie silniki na rynek Japoński posiadają dużo większe moce nasze polskie 1.8 (b18c4) jedyne 169 w Civicu a w Japonii wolnossące b18C posiada 200Km z rocznika 92 - 00 oraz skrzynia wraz LSD czy oryginalnie twardszy zawias jak i większy hebel do zatrzymania szlifierek jak i inne wyposażenie wewnętrzne.
A jak wiemy auta są przystosowane do ruchu lewostronnego więc pojawił się problem stąd wziął się ten styl.

Od kiedy ukazał się Tokio drift stał się szał na kolorowe, auta z bardzo duża ilością kolorów co sticker to wręcz perfekcyjnie odzwierciedla ale 90% osób naklejających Stickera tak naprawdę nie wie jakie on ma przesłanie a już w ogóle co się na nim znajduje bo polskie stickery to jak już pisałem w innym wątku Loga, maskotki Firm Japońskich produkujących części tuningowe właśnie na ten rynek jak i auta.

a prawdziwy Sticker wywodzi się właśnie z Japonii a wiadomo jak to na tym świecie jest by mieć popyt na towar zacznie się robić folie z wizerunkiem Simsonów czy też Goffie'go i naklejać na Opla

stąd właśnie wziął się styl JDM - Japanese Domestic Market



Ty też po części masz rację, a po części nie W Japonii nie istnieje coś takiego jak JDM, bo jak ma istnieć? Oni aut doposażać nie muszą, więc określanie ich "tjunów" JDM'mem mija się z celem I nie zgodzę się w żadnym stopniu z tym, że stickerbomby wywodzą się z japonii. Absolutnie tak nie jest. To wyszło z Californii i razem z rostami, hellaflush, deskami na dachach, girlandami z kwiatów na lusterkach itd. Tokyo drift również był kręcony przez amerykanów i to styl od nich. Żaden tam JDM tylko Import. Miło, że przytoczyłeś konkretne przykłady tego, jak odróżnia się rynek japoński od europejskiego czy amerykańskiego Pewnie dzięki temu będzie mniej pomyłek Ja na szczęście się doskonale w temacie orientuję i pewnie o tym nawet nie wiesz, ale po nicku z forum HTT byś skojarzył kto ja, a i chyba nawet na spocie HTT&HTB ostatnim się widzieliśmy



[ wiadomość edytowana przez: emtees dnia 2011-11-10 17:34:08 ]
  
 
Mi się to nie podoba...za bardzo kolorowe taka choinka tak jak ma dobek jest ok,pojedyńcze naklejki.Styl JDM bardzo mi sie podoba,delikatne rarytasowe detale odróżniające od serii.Styl cichociemny tak choinka nie.Ale to tylko moje skromne zdanie
  
 
Cytat:
2011-10-12 09:16:24, Remarq pisze:
patrze na to zdjęcie od 5 minut i zastanawiam sie nad jednym: co planuje pan gąbka który stoi od zaplecza owcy? Oj zamierza ją zjeść czy też też (przepraszam,że ujmę to tak bardzo kolokwialnie) ,,zapiąć od tylca''?



Remarq'a zadko widac, ale caly czas czuwa
  
 


Uploaded with ImageShack.us




[ wiadomość edytowana przez: snuffy dnia 2011-11-22 22:12:01 ]
  
 
Jesli chodzi o to zdjecie od snuffy to zdecydowanie sticersa mowimy NIE :p WOle Pania bez tych lepek