[Zett] Koniec czerwieni, pora na zieleń! :) - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2011-04-04 22:22:20, kolo21dg pisze:
No teraz esinka nabrała charakteru Zrób te słupki czym prędzej i te listwy Tylko że te listwy przy kółkach jakieś takie szare. Pryskaj całe na czarno


miałem to dziś robić, ale sie rozpadało :/
spoko, spoko może zdąże ze wszystkim na Kryspinów..
  
 
Mi się podoba, tylko słupeczki na czarno i będzie elegancko
  
 
jak wpadniemy na Kryspinów to zrobimy furore
  
 
ja bym listw nie ruszał i zostawił jak są, natomiast słupki na czarno i będzie lux
  
 
nie wie ktoś czy te boczne listwy są na wcisk ?
normalnie wychodzą ? czy są na kleju jakimś ?
  
 
Cytat:
2011-04-05 18:30:40, Zett pisze:
nie wie ktoś czy te boczne listwy są na wcisk ? normalnie wychodzą ? czy są na kleju jakimś ?

przyklejane są na bank
  
 
Cytat:
2011-04-05 18:38:54, thomas77 pisze:
przyklejane są na bank


nie dobrze
  
 
Jak to zrobisz na słońcu albo delikatnie podgrzejesz to zejdą bez problemu
  
 
Przyklejane. Ja podgrzewałem tylko końcówke małym palnikiem gazowym dla modelarzy i wystarczyło odgiąć lekko a resztę odrywałem normalnie bez podgrzewania. Potem tylko troche poodrywać pozostałości po taśmie i tyle. Es wygląda o wiele lepiej bez tych listewek. Chociaż u Ciebie gdyby były całe czarne to też by nie było źle.
  
 
Cytat:
2011-04-05 19:16:01, paniekierowniku pisze:
Przyklejane. Ja podgrzewałem tylko końcówke małym palnikiem gazowym dla modelarzy i wystarczyło odgiąć lekko a resztę odrywałem normalnie bez podgrzewania. Potem tylko troche poodrywać pozostałości po taśmie i tyle. Es wygląda o wiele lepiej bez tych listewek. Chociaż u Ciebie gdyby były całe czarne to też by nie było źle.


własnie nie wiem czy ich nie ściągnąć w piz*u..
w sobote bedę działał.
w sobote też bedzie maska z Mk V, ma ktoś jakiś ładny grill z Mk V tanio na handel ?
  
 
a tu jeszcze jedna fotka na czarnym kapciu
  
 
Zettu fajnie wygląda, tylko zrób na czarno w końcu te tylne słupki i więcej bym nie ruszał, ja bym zostawił kierunki jak są i lamp nie ruszał
  
 
A mnie się te czerwone słupki podobają, wygląda trochę jak Sierra XR4i i taki był pewnie zamysł.
  
 
Czerwono czarny, troche jak biedronka heh! Ale dobry setup, prezentuje sie nienagannie
  
 
powolutku wszystko w swoim czasie ;-P
  
 
Zettu no powiem Ci że kozak to wygląda jeszcze tylko te słupki i będzie gitara aa no i te moje ulubione różowe lusterka
  
 
Zett jak chcesz mam garbatą maskę
z podgrzewanymi spryskiwaczami



Uploaded with ImageShack.us



[ wiadomość edytowana przez: JmB dnia 2011-04-09 11:04:02 ]

[ wiadomość edytowana przez: JmB dnia 2011-04-09 20:27:45 ]
  
 
lampeczki z przodu jeszcze ciemne i bedzie dobrze
  
 
Zaczyna to auto wyglądać
Ja bym sugerował dać lustra z mk 7, podobnie jak poprzednicy tylny słupek też w czerń i lampiony ściemnić
Powodzenia w dalszych modach
  
 
Proszę bardzo, otóż dziś zostały pomalowane plastiki i te srebrne paskudne paski na czarno, również nowy kolorek dostały bębny i zaciski