Navi Lark 35.8-kalibracja obrazu...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pomocy.Podczas kalibracji obrazu wyłączyła mi się nawigacja i teraz podczas uruchamiania w innym miejscu się wciska ikonę,a inna świeci.Nie mogę wejść w menu ustawień,bo włączają się inne opcje.Kabel z zestawu nie łączy kompa z navi.
  
 
Moze sprobuj reset zrobic. Wroci do ustawien fabrycznych.
  
 
My-Navia
- tu masz post z podobnym problemem ... mam nadzieje, że sobie poradzisz

Tu po kolei co i jak

[ wiadomość edytowana przez: Pre100n dnia 2010-11-08 21:49:35 ]
  
 
Dzięki-uruchomiłem,ale melduje że brak nawigacji Czyżby mapy poszły się... Ewentualnie jakie wersje map polecacie-Mapamap,Automapa?
  
 
uuuuu to już gorzej ... ja niestety podczas "tuningowania" larka zaliczyłem nagłą zawieszkę - cała zawartość wbudowanym na flash'u poszła się ... . JEśli nie zarejestrowałeś wcześniej swojej wersji map na portalu producenta (ja niestety nie zarejestrowałem) to możesz się pożegnać z mapami ... zostaje instalacja AutoMapy (btw AM jest o wiele lepsza niż MM).
  
 
co prawda posiadam larka 50.1 ale moge polecic Automape 6.6.1. Final lub oryginal MapaMap 6.62 TOP (...)
u mnie dzial wysmienicie


[ wiadomość edytowana przez: Pre100n dnia 2010-11-08 23:00:01 - powód: link do oprogramowania wątpliwej legalności ]

[ wiadomość edytowana przez: Pre100n dnia 2010-11-08 23:01:02 ]
  
 
mireko daj sobie spokój z MapąMap. Na Larku pięknie smigają najnowsza Automapa 6.6.1, IGO i inne.System Larka to windows ,więc po małych zabiegach każdy program nawigacyjny na nim pojdzie.Jezeli potrzebujesz pomocy w instalacji to pisz na PW.Na serwerze wirualnym mam wrzucona najnowsza Automape jak ktos potrzebuje to do mnie na PW.
  
 
Śliczne dzięki za pomoc,ale udało mi się dograć brakujące pliki ori LarkMap i na tym poprzestanę.