[Licytacja]Narty Blizzard Olympic

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No i stało się.
Narty były dłuuugo długo na strychu, później podczas przeprowadzki w garażu, teraz przyjechały do mnie, a że ja od wielu lat śmigam na desce, więc narty nie są mi potrzebne - wręcz przeciwnie, zajmują miejsce i nie mam ich gdzie trzymać.
Narty nie są pierwszej nowości, jednak ich stan techniczny określam na 4+, sam tak z ciekawości zapiąłem je na jeden dzień żeby dla przypomnienia sobie pośmigać
Zaraz po zakończeniu aukcji na aledrogo, ktoś do mnie zadzwonił z propozycją cenową na którą się zgodziłem, miał zadzwonić i odebrać narty do tego piątku do godz. 22ej ale niestety się nie zjawił/zadzwonił. Z tego powodu narty idą na licytację dla dzieci, ze względu na rozmiar i ciężar, proponuję odbiór osobisty lub opłata przerzucona na kupującego. Jeśli i tu narty nie znajdą nabywcę, idę z nimi pod śmietnik, a szkoda by było, ponieważ komuś, komu nie zależy na wyglądzie a na jakości - takie narty mogą jeszcze posłużyć, chociażby do nauki nie kupując nowych i później zbywania ich. Nabywca nie będzie się też martwił, że stojąc w kolejce pod orczykiem, ktoś je przejedzie i porysuje
Można też zachować jako 'antyki' lub zrobić z nich półkę w garażu np. na kosmetyki samochodowe etc.






Acha, parkiet nie jest przedmiotem licytacji...

Licytacja regulaminowo 21 dni licząc od teraz i zostanie zakończona 13/11/2010 po godz 23:59:59
Narty zostaną przekazane najwyższemu licytantowi po zaksięgowaniu wpłaty (zgodnie z regulaminem).

Powodzenia i zaczynajmy, ja już daje 1zł.
  
 
Nikt nie jeździ na nartach????
Coś mi się widzi że w kosz pójdą....
  
 
a może faktycznie zrobie sobie z nich półkę w garażu - 10pln
 
 
Dzieciaki, zostały tylko 2 dni, może ktoś jeszcze chętny będzie...?
  
 
Szczytny cel więc daję 15 zł
  
 
Kol. tevenet gratuluję wygranej.
Proszę o kontakt ze skarbnikiem a następnie PW do mnie o zaksięgowaniu wpłaty. Potem podam adres gdzie można po narty podjechać bo widzę że kolega z Krakowa....


[ wiadomość edytowana przez: RumJanek dnia 2010-11-15 10:17:33 ]
  
 
Co z tą wpłatą? Skarbnicy zapomnieli?
Proszę napisać jak sprawy się mają, bo narty już mchem zarastają i kosz je jedynie uratuje....
  
 
Skarbnicy nie zapomnieli - skarbnicy czekali na wpłatę

Kaska jest już na koncie więc możesz Janku otrzepać narty z mchu i przekazać je nowemu właścicielowi

Dzięki za wsparcie akcji panowie
  
 
Temat można zamknąć, narty mają już nowego właściciela

Dziękuję wszystkim za licytację