Podsumowanie roku 2010 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
8 lat klubu?

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
  
 
Cytat:
2010-10-26 16:32:39, Kleszczak pisze:
8 lat klubu?


też to miałem na myśli
  
 
Nawet i ja sie zalapalem, fajny filmik
  
 
Megaszatan!!!!

Tylko nie zapominaj, że jeszcze będzie Pszczyński


[ wiadomość edytowana przez: Snale dnia 2010-10-26 21:58:48 ]
  
 
Filmik fajny, szkoda że nie zapodałeś żadnych fotek z największego w tym roku spota w Zachodniopomorskiem, czyli ze Szczecińskiej Majówki, a 14 aut było, pogoda ładna i ze zdjęć można by coś wybrać.

http://picasaweb.google.pl/Mateklobez/Szczecin130510MajowkaFEFKIFETP#
  
 
Chłopaki przecież zawsze można jeszcze dodać

Wrzuciłem zdjęcia z trzech ogólnopolskich zlotów i dwóch bezsprzecznie największych w tym roku spotów. Czyli Wyrazów i Okuninka.
Notabene nie chwaląć się, byłem obecny na wszystkich wymienionych i wiem że dużo się na nich działo.

Co do zachodniopomorskiego, nie byłem, ale patrzyłem na zdjęcia i powiem że wrzuciłbym z ponad 200 tylko 3.
To nie znaczy że się źle bawiliście.
Jeśli będe dodawał coś do filmiku to napewno się znajdą zdjęcia i ze szczecina.

Jeżeli Pszczyna okaże się godna wrzucenia, to dodam.

Do końca roku jeszcze 2 miesiące. Więc wszystko może się zdarzyć jeszcze.
Filmik zrobiłem gdyż jestem na urlopie. Można powoli podsumować rok, zwłaszcze że teraz jest sezon ogórkowy na spoty i raczej będzie z nimi coraz gorzej aż do walnego. Na którym (przypominam) głosujemy i decydujemy o przyszłości klubu.


  
 
Jeszcze sie taki nie urodził, co by wszystkim dogodził
  
 
Git malina k......!
  
 
A ja czuję inspirację TYM hehehe
Film jak najbardziej spoko