[bobas_sk]Passat 1.8T - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2010-11-23 08:13:37, mss pisze:
a nie jest to przypadkiem tak : 1. komputer podkładowy który liczy spalanie od momentu zapalenia silnika i jeżeli odstep po zgaszeniu silnika i ponownym zapaleniu jest dłuższy niż 3 godziny ( albo dwie , już nie pamiętam) to pomiary się kasują 2. komputer pokładowy który mierzy spalanie , klilometry itd przez cały czas ( nie kasuje się po jakimś czasie, chyba że go sami wykazujemy) Przynajmniej u mnie tak to jest w b5fl




Dokladnie tak jak mowisz. Mój błąd
  
 
Kierownica, climatronic i soczewki zdecydowanie na plus, małe detale które znacząco poprawiaja wygląd zewnętrzny jak i wewnętrzny
  
 
No Bobasku gratulacje.Fajne autko.Jeździ sie takim super.Mój ojciec ma takiego tyle,że po lifcie i 2.5 TDI 4 Motion Tiptronic.Super sprawa.
  
 
No i już moje łapska dorwały paska Bobaska
Bobasku furka ok
  
 
Przygotowania do wiosny Zaczynamy od obuwia
215/45/18 opony Pirelli jak widać na zdjęciach 2008rok. Cena hmm może wydawać się ze duża, ale po przeliczeniu za i przeciw wyszło na dobrze
W następnym miesiącu gwincik






[ wiadomość edytowana przez: bobas_sk dnia 2011-01-18 16:28:20 ]
  
 
No Panie, działasz, działasz. Kółko skromnym zdaniem oklepane, ale za to rozmiar robi swoje i jak to glosi stare, dobre przysłowie, dobre kółko i gleba, nic więcej nie trzeba Powodzenia w modach!
  
 
Gratki ciekawe jak mocno posadzisz dziada moze jakis spot w krotce ? czy czekamy do wiosny by przetestowac fury na letnim setupie?
  
 
Bobas ładne alu, myślałeś wypolerować je na lustro ? Ciekawie mogłoby to wyglądać
  
 
akurat, te fele, sa wpozo.... bedzie sie fajnie czerwony prezentowal.... tylko jak chlopaki pytaja, ciekawe jak nisko bedzie? Pozdro
  
 
Kurna wszyscy się zbroją w 18", chyba sprzedam na wiosnę 17", które kupiłem i też "włożę" 18" .
  
 
Pozazdrościłeś
Gwinta zresztą też

Będzie kozak
  
 
Panowie, może ktoś sie bedzie bardziej orientował. Jak wiecie szukam gwintu do passata Zastanawiam się tylko z jakiej firmy wybrać.
W grę wchodzi TA TECHNIX vs MTS.
Może ktoś z Was jeżdzi na czymś takim i może sie podzielić opinią, bądz znajomy jeździ. Każde info przydatne


[ wiadomość edytowana przez: bobas_sk dnia 2011-01-21 19:34:59 ]
  
 
Kolego to jest jeden grzyb, obie firmy produkują w tej samej fabryce, ta - technix teraz zmieniło nazwę na tuningArt, jedynie różnice jaką zauważyłem miedzy tym logiem producenta to np. regulacja talerzyka na tylnych amortyzatorach (ess mk7), gwint jest ten sam i tu i tu. Kieruj się Ceną ; ) PS. i tak jest miękki ; )
  
 
koła będą fajnie wyglądały a ze oklepane to nic

wsadzisz gwinta i będzie ok

u mnie tak wyglądało na 18-tkach opona 225/45 albo 40... i gwint fk



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
  
 
Z serii nie miał chłop problemów - kupił passata
A tak poważnie, poprzedni właściciel zaniedbał czystość otworów spustowych do wody i niestety w samochodzie zrobiło się akwarium. Co za tym idzie, mnóstwo wody, szwankująca elektryka i okropny zapach w samochodzie. Działam od poniedziałku bardzo intensywnie.
Wczoraj został samochód całkowicie wybebeszony. Jutro zakładanie nowej wiązki elektrycznej i ratowanie modułu poduszek powietrznych i modułu komfortu. Ogólnie idzie w dobrą stronę Wykładzina została zakupiona nowa, wnętrze wyczyszczone i porządnie ogrzane myślę że będzie dobrze

Jak to bobas przy pracy nie mogło obejść się bez szkód i dodatkowych kosztów Podczas wyciągania podłogi wyrwałem pedał gazu ogólnie rzecz biorą straszna lipa bo był plastikowy i sterowany elektrycznie :| szok.
Ale ASO zadziałało i już jedzie do mnie nowa sztuka
Zdjęcia z placu boju dodaj niebawem
  
 
Cytat:
Z serii nie miał chłop problemów - kupił passata
A tak poważnie, poprzedni właściciel zaniedbał czystość otworów spustowych do wody i niestety w samochodzie zrobiło się akwarium.



Najczęstszy problem w Pasku ,jak kupiłem to pierwsze co sprawdziłem ten odpływ pod akumulatorem .Moduł komfortu jakiś mądry umieścił pod wykładziną pod nogami .Bobas wyrwij całkiem tą gume,to problem zniknie


[ wiadomość edytowana przez: kamil76 dnia 2011-01-27 15:39:21 ]

[ wiadomość edytowana przez: kamil76 dnia 2011-01-27 15:40:19 ]
  
 
Cytat:
2011-01-27 15:38:20, kamil76 pisze:
Bobas wyrwij całkiem tą gume,to problem zniknie [ wiadomość edytowana przez: kamil76 dnia 2011-01-27 15:39:21 ] [ wiadomość edytowana przez: kamil76 dnia 2011-01-27 15:40:19 ]



o której gumie mówisz? ta co jest na blasze?
  
 
czekaj wkleję zaraz fotke
  
 
Mądry konstruktor zrobił takie "wargi" w które moment zapychają sie .Guma jest pod podstawą akumulatora ,jak to sie zapcha to robi sie basen



Uploaded with ImageShack.us
  
 
Jak dobrze rozumiem, to wyciagnac baterie i wytargac tą gume co jest pod aku?