[bobas_sk]Passat 1.8T - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
tak ,z tego co pamietam pod aku jest jeszcze blacha ,ale idzie ja wyjąc bez demontażu tej podstawy .Możesz tylko usunąc ten kawałek gumy i zostawić same obramowanie
  
 
Udało mi się wkońcu doskoczyć do internetu. Sprawa ma się tak że moduł uderzeń bocznych też szlag trafił i kolejny wydadek. Pomału zaczynam tracic cierpliwość, ale jak już rozgrzebane to działam Tak to wygląda na dziś dzień








[ wiadomość edytowana przez: bobas_sk dnia 2011-02-01 20:57:48 ]
  
 
Znalazłeś winowajce ,czyli magiczną przelotke ?
  
 
Rozebrałem to miejsce co mówiłeś, wytargałem baterię, ta blasze co na niej stoi aku i okazała mi sie czysta przestrzeń gdzie była dziura na wylot powiedzmy na środku i w jednym miejscu bliżej silnika sroba na torx czy też gwiazdę czy inne dziwadła nie pamiętam i woloło tej śroby byl plastik czy guma. I powiem szerze bałem sie tego wyciągac zeby cos nie odpadło w niewidocznym miejscu to to ma wykręcic? hihi
  
 
Działaj bobo Jeszcze tak tragedii z rozbieraniem nie ma, na pewno ogarniesz.
  
 
No nie gadaj ,jak nie wyrwiesz chwasta to zaleje Ci znowu .

Tutaj masz fotkę miejsca pod akumulatorem bez tej gumy



Uploaded with ImageShack.us
  
 
To nie mam juz tego wywalone to było jak rozebrałem. Myślalem że pisałes o tym czymś na śróbkę. To ja juz nie wiem cholera co jeszcze można ugryźć. Kamil, jak mozesz daj mi na priv namiary na Ciebie bo jutro juz nie bede miał dostępu do neta, a tak wiesz zadzwonie czy coś i bedzie łatwiej of cours jak nie masz nic przeciwko
  
 
Spoko numer masz na priv .Jeżeli masz tam dziurę to nie ma możliwości aby stała Ci woda w rynnie na aku .Zadzwoń to pogadamy, tutaj masz linka na forum Passata tam wszystko znajdziesz KLIK
  
 
A tak swoją droga zmieniając lekko temat,z tego co widzę to lokalizacja modułu komfortu jest strasznie niefortunna. Chociaż patrząc po zdjęciach, gdyby się uprzeć i przedłużyć przewody można by go wrzucić chociaż pod deskę o ile znajdzie sie tam miejsce pod taki gabaryt albo pod tylną kanapę i zasłonić metalową osłona z blachy.
  
 
Są magicy co wrzucają moduł pod dechę .W pasku jest kilka miejsc które lubią 'puszczać " wodę do środka ,pilnowanie ich i sprawdzanie odpływów raz na jakiś czas rozwiązuje problem .
  
 
tez miałem zalaną lewą stronę , miałem zatkane odpływy z szyberdachu , ale przy okazji zrobiłem porządek z innymi przypuszczalnymi przeciekami
  
 
Bobas co z gwintem ??
  
 
Cytat:
2011-02-05 10:41:33, kolo21dg pisze:
Bobas co z gwintem ??


Do wiosny jescze troszeczkę zostało więc spokojnie. Na tą chwilę inne wydatki mnie czekają Magda sie dopomina swojego chyba wiesz o czym mowie
  
 
Cytat:
2011-02-05 19:49:25, bobas_sk pisze:
Magda sie dopomina swojego chyba wiesz o czym mowie



nie mam bladego pojęcia
  
 
pewnie chodziło miu o dziecko.
Albo nie daj Boże obrączke.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Widzę że Bobasek nacieszył się kółkami
Gorzej jak baba, wiecznie niezdecydowany

KLIKACZU


[ wiadomość edytowana przez: kolo21dg dnia 2011-02-16 16:11:27 ]