[bobas_sk]Passat 1.8T - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Teraz jeszcze jakieś ciekawe 18" + gwint i będzie gitara

  
 
fajny silnik chip i jazda
  
 
Cytat:
- komputer pokładowy x 2



co to jest ?

a te lampki do jazdy dziennej to jak dla mnie wioska , poza tym ok
  
 
Cytat:
2010-11-21 21:24:00, mss pisze:
co to jest ? a te lampki do jazdy dziennej to jak dla mnie wioska , poza tym ok



chodzi o to że na wyświetlaczu, jak jest 2 kierowców to mozna podzielić. Jeden jedzie na swoim i ma spalanie i takie tam, i jak bedzie kolejny to można mu ustawić jego komp w takim skrócie.

Co do światełek dziennych, też uważam że lipa ale takiego kupiłem. Póki nie znajde czegos innego ciekawego musi tak zostać
  
 
Eee... tam nie są takie złe. Mi się ogólnie niezbyt podobają takie bajery, ale są zamontowane tak, że ich nie widać.
  
 
Niech Ci służy !

Na żywo prezentuje się lepiej niż na fotkach
  
 
Dobra bestia Miałbym zmieniać esa to pewnie padło by na ten sam samochód, aczkolwiek po lifcie i tak jak pisze reszta, chip'ek mógłby zamieszać troche
  
 
Cytat:
2010-11-21 21:48:09, bobas_sk pisze:
chodzi o to że na wyświetlaczu, jak jest 2 kierowców to mozna podzielić. Jeden jedzie na swoim i ma spalanie i takie tam, i jak bedzie kolejny to można mu ustawić jego komp w takim skrócie.



a nie jest to przypadkiem tak :

1. komputer podkładowy który liczy spalanie od momentu zapalenia silnika i jeżeli odstep po zgaszeniu silnika i ponownym zapaleniu jest dłuższy niż 3 godziny ( albo dwie , już nie pamiętam) to pomiary się kasują

2. komputer pokładowy który mierzy spalanie , klilometry itd przez cały czas ( nie kasuje się po jakimś czasie, chyba że go sami wykazujemy)

Przynajmniej u mnie tak to jest w b5fl
  
 
Przyjemny karawan Paweł W tle zdjęć "służbowy" ?
  
 
Fajny i ładny samochodzik. Życzę bezawaryjnego oraz przyjemnego użytkowania
  
 
Cytat:
2010-11-23 08:13:37, mss pisze:
a nie jest to przypadkiem tak : 1. komputer podkładowy który liczy spalanie od momentu zapalenia silnika i jeżeli odstep po zgaszeniu silnika i ponownym zapaleniu jest dłuższy niż 3 godziny ( albo dwie , już nie pamiętam) to pomiary się kasują 2. komputer pokładowy który mierzy spalanie , klilometry itd przez cały czas ( nie kasuje się po jakimś czasie, chyba że go sami wykazujemy) Przynajmniej u mnie tak to jest w b5fl




Dokladnie tak jak mowisz. Mój błąd
  
 
Kierownica, climatronic i soczewki zdecydowanie na plus, małe detale które znacząco poprawiaja wygląd zewnętrzny jak i wewnętrzny
  
 
No Bobasku gratulacje.Fajne autko.Jeździ sie takim super.Mój ojciec ma takiego tyle,że po lifcie i 2.5 TDI 4 Motion Tiptronic.Super sprawa.
  
 
No i już moje łapska dorwały paska Bobaska
Bobasku furka ok
  
 
Przygotowania do wiosny Zaczynamy od obuwia
215/45/18 opony Pirelli jak widać na zdjęciach 2008rok. Cena hmm może wydawać się ze duża, ale po przeliczeniu za i przeciw wyszło na dobrze
W następnym miesiącu gwincik






[ wiadomość edytowana przez: bobas_sk dnia 2011-01-18 16:28:20 ]
  
 
No Panie, działasz, działasz. Kółko skromnym zdaniem oklepane, ale za to rozmiar robi swoje i jak to glosi stare, dobre przysłowie, dobre kółko i gleba, nic więcej nie trzeba Powodzenia w modach!
  
 
Gratki ciekawe jak mocno posadzisz dziada moze jakis spot w krotce ? czy czekamy do wiosny by przetestowac fury na letnim setupie?
  
 
Bobas ładne alu, myślałeś wypolerować je na lustro ? Ciekawie mogłoby to wyglądać
  
 
akurat, te fele, sa wpozo.... bedzie sie fajnie czerwony prezentowal.... tylko jak chlopaki pytaja, ciekawe jak nisko bedzie? Pozdro
  
 
Kurna wszyscy się zbroją w 18", chyba sprzedam na wiosnę 17", które kupiłem i też "włożę" 18" .