[ASTRA] - amortyzatory

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witajcie!!!!
mam problem jestem kobietą i potrzebuje wymienić amortyzatory w moim aucie opel astra II kombi 1996rok I NIE WIEM KOMPLETNIE JAKIE KUPIĆ W OGÓLE SIĘ NA TYM NIE ZNAM... CHCIAŁAM KUPIĆ NA ALLEGRO ALE MECHANIK MI TEGO ODRADZIŁ MÓWIĄĆ ŻE MOGĘ TRAFIĆ Na PODRÓBKI I UŻYWKI... CO MAM ROBIĆ?? JAKĄ FIRMĘ WYBRAĆ?? PROSZĘ WAS O POMOC


[ wiadomość edytowana przez: NAZAR dnia 2010-09-23 15:49:37 ]
  
 
(Post przeniesiony z forum ogólnego)

Witam
Po pierwsze to może warto by zorientować sie ze jest tu również forum klubu OPEL. Po drugie nie pisz z CAPSLOCKIEM !!! Po trzecie zwrot POOOMOCY zostaw sobie na wizyte np. na wizytę w słuzbie zdrowia. A post przenoszę do odpowiedniego forum do klubu "OPEL" !
Admin będzie wiedział co z nim zrobić


-----------------
--- Biały ---
ten zły admin



[ wiadomość edytowana przez: Biały dnia 2010-09-22 13:11:37 ]
  
 
Biały nie krzycz na kobiety nawet jeśli one "krzyczą"

Wisienko jeśli kupisz amorki u sprzedawcy prowadzącego sklep na alledrogo to nie powinnaś mieć kłopotów a cena może być mniejsza. Amortyzatory powinny być magazynowane w pozycji pionowej, długie leżenie na półce magazynowej może spowodować uszkodzenie uszczelek i szybkie zużycie po zamontowaniu. Nie opłaca się kupować starych zapasów z wyprzedaży.
  
 
Witam ja mam opla astre f zapodałem na tył dwie szt. bo wymienia sie paRami -fiRmy monRoe-amoRy Rewelka dałem za kpl.120zł na allegro -sklep znajduje sie w sosnowcu -Polecam