Elektryczne szyby

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,
Mam Toyote Verso 2.0 D4D 2009.
Od kilku dni nie działa mi sterowanie otwierania tylnego lewego okna umieszczone w drzwiach kierowcy, samo okno sterowaniem w tylnych lewych drzwiach się otwiera.
A od dzisiaj mrugają "kontrolki" w drzwiach kierowcy - prawy przód, tył lewy i prawy - dwa krótkie i przerwa. To samo mruganie jest w tylnych lewych drzwiach - tych popsutych, w pozostałych nie mrugają. Okna otwierają się jak dotychczas - czyli lewy tył nie otwiera się sterowaniem z drzwi kierowcy.
Mam dwa pytanka :
- czy muszę wymienić całe sterowanie w drzwiach kierowcy czy tylko ten moduł lewych tylnych drzwi,
- czym może być spowodowane to mruganie.

Dzięki za pomoc

Rafał
  
 
Cytat:
2018-08-04 23:24:11, moloo pisze:
Witam, Mam Toyote Verso 2.0 D4D 2009. Od kilku dni nie działa mi sterowanie otwierania tylnego lewego okna umieszczone w drzwiach kierowcy, samo okno sterowaniem w tylnych lewych drzwiach się otwiera. A od dzisiaj mrugają "kontrolki" w drzwiach kierowcy - prawy przód, tył lewy i prawy - dwa krótkie i przerwa. To samo mruganie jest w tylnych lewych drzwiach - tych popsutych, w pozostałych nie mrugają. Okna otwierają się jak dotychczas - czyli lewy tył nie otwiera się sterowaniem z drzwi kierowcy. Mam dwa pytanka : - czy muszę wymienić całe sterowanie w drzwiach kierowcy czy tylko ten moduł lewych tylnych drzwi, - czym może być spowodowane to mruganie. Dzięki za pomoc Rafał

Akumulator jest slaby lub byl odpinany?

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Cytat:
2018-08-05 07:01:21, Bigelektron pisze:
Akumulator jest slaby lub byl odpinany?



Akumulator we wrześniu będzie miał 3 lata, nie ma żadnych oznak tego, że byłby za słaby.
Nie był również odpinany.
  
 
Cytat:
2018-08-06 08:48:33, moloo pisze:
Akumulator we wrześniu będzie miał 3 lata, nie ma żadnych oznak tego, że byłby za słaby. Nie był również odpinany.


Spruboj przyuczyc szyby tak jak po zdjeciu klemy wykonujac pelen cykl w dol i w gore i przytrzymujac klawisz kilka razy w gornym polozeniu na auto.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer