[Licytacja] Ikony Polskiej Motoryzacji - ORLEN - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tomek one są juz prawie moje!tylko czemu tak tanio,aby zachecic innych podbijam do 140zł Bratanek bedzie miał fajny prezent na urodziny!
  
 
Nie no Przemek, nie wiem czy to dozwolone aby samego siebie przelicytowywać .
  
 
No i właśnie dziś mamy ostatni dzień tej aukcji. Jeśli ktoś chciałby jeszcze zawalczyć o owe "ikony polskiej motoryzacji" a przy okazji zrobić coś dobrego to ma ku temu szansę .
  
 
Tak więc Przemku stałeś się dumnym posiadaczek czterech nowych "autek". Dzięki wszystkim zainteresowanym za udział w licytacji. Czekam na info o wpłacie, no i na adres do wysyłki, bo chyba nie mam.
  
 
Dane do wpłaty poszły na priva.
  
 
Kasa wysłana.
  
 
Jutro rano zamawiam lawetę i towar wysyłam do Częstochowy .
  
 
mam niespodzianke,ale o tym jutro
  
 
Poszło, Przemek, daj znać jak dojadą .
  
 
tp jest wlasnie niespodzianka Fotki "autek" 4 sztuki "aut" w stanie nówki nie śmigane . Każde zmontowane w Mennicy Polskiej w limitowanej edycji 750.000 sztuk. Średnica 27 mm, wykonane z mosiądzu. Wszystkie oczywiście z certyfikatami i podpisami Prezesa Zarządu Mennicy Polskiej S.A. Zapraszam do licytacji wszystkich "przegranych"w poprzednim rozdaniu,licytacja do 10 lutego br.godz 0.00 koszty przesylki pokrywam,tak wiec Startujemy
  
 
Cytat:
2011-01-20 13:25:27, michno45 pisze:
tp jest wlasnie niespodzianka Fotki "autek" 4 sztuki "aut" w stanie nówki nie śmigane . Każde zmontowane w Mennicy Polskiej w limitowanej edycji 750.000 sztuk. Średnica 27 mm, wykonane z mosiądzu. Wszystkie oczywiście z certyfikatami i podpisami Prezesa Zarządu Mennicy Polskiej S.A. Zapraszam do licytacji wszystkich "przegranych"w poprzednim rozdaniu,licytacja do 10 lutego br.godz 0.00 koszty przesylki pokrywam,tak wiec Startujemy



Michno, załóż osobny wątek z nową licytacją. Jeden wątek = jedna licytacja.