[OFF TOPIC] Nuda 2011 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Petycja do podpisania.
  
 
Pany moderatorzy - a dlaczemu TEN WATEK zostal zablokowany ?
  
 
Bo samochód przeszedł do historii, a jego właściciel przestał się pokazywać na forum. Ale jak ktoś koniecznie chce to można mu zdjąć kłódeczkę.
  
 
Samochod zyje, nie odszedl do historii. Wlascicielem jestem ja ( o czym w watku poinformowalem ) i zagladam tutaj od czasu do czasu. Nie ze bardzo tego chce ale jesli temat bedzie otwarty to jak nadejdzie czas bede robil update w topicu, jak bedzie zamkniety to na tym forum to auto przejdzie faktycznie do historii. Ot taka moja luzna refleksja.
  
 
A jakoś przeoczyłem ten krótki tekst w morzu fotografii i nie skojarzyłem nicka. - No to proszę: odkluk, odkluk...
  
 
Cytat:
Cytat:
2011-12-14 17:38:05, Grzech pisze:
Widać to świetnie po cenach starych niemieckich złomów. ]



2011-12-14 17:52:32, Bedzio pisze
Polonez nie był, nie jest i nigdy nie będzie mercedesem żeby miało uzasadnienie sprzedawanie za takie pieniądze kawałków plastiku do oblepienia go dookoła.


Dla Ciebie nie. Dla mnie owszem. Miałem Mercedesa i uważam, że jest przereklamowany. W sumie nic ciekawego. Fotele niewygodne, w środku ciasno, niewygodna naprawa, osiągi raczej kiepskie, beznadziejna widoczność ze środka.



[ wiadomość edytowana przez: Grzech dnia 2011-12-15 01:14:04 ]
  
 
Cytat:
2011-12-14 18:31:59, Bedzio pisze:
Ktoś ci na malucha nalepił znaczek mercedesa i uwierzyłeś że to S-Klasa?


Cytat:
2011-12-14 18:52:07, Bedzio pisze:
ah nie zrozumielismy sie dla mnie polonez nie jest mercedesem a dla Ciebie owszem dlatego jest ciasny, niewygodny i ma kiepskie osiagi. Ale co do widocznosci ze srodka sie nie zgodze, wg mnie jest w miare dobra


Nie. Przez wiele lat jeździłem Mercedesem. Model 123D kolor biały, przyciemniane niebiesko-zielone szyby, niebieska tapicerka.
  
 
Cytat:
2011-12-14 21:07:46, Bedzio pisze:
Cytat:
2011-12-14 20:09:05, Grzech pisze:
Nie. Przez wiele lat jeździłem Mercedesem. Model 123D kolor biały, przyciemniane niebiesko-zielone szyby, niebieska tapicerka.



Nie ma to jak pisac ze mercedesy sa wolne jezdzac 50 konna beczką ktora jest chyba z 200 kilo cięższa od poloneza **** z tym ze taka beczka nakręci przy w miare przyzwoitym traktowaniu przebiegu tyle co 10 polonezow, a o jakosci wnetrza czy podzespolow mechanicznych to nawet nie ma co mowic


Cytat:
2011-12-14 22:15:26, danielewicz pisze:
Grzech, ja wiem że ty kochasz polonezy ale dzisiaj p********* takie głupoty że przykro czytać... Jak daleko się jeszcze posuniesz żeby udowodnić wyższość poloneza nad wszystkimi innymi markami?



Nie napisałem, że Mercedesy są wolne. Nie napisałem, że nie są trwałe. Jak chcecie to sobie piszcie dalej różne fantazje na temat tego czego na pewno nie napisałem.

Nie napisałem też, że Polonezy są lepsze od czegokolwiek innego. Napisałem tylko, że mi jeździło się Mercem niewygodnie i to wszystko.

A to ile jakie auto dla kogo jest warte jest sprawą indywidualną. Jedni kupują felgi po 1500 zł w promocji, a inni wolą władować np 20 000 w remont Trabanta mając w nosie, że na rynku ich auto warte jest 10 razy mniej.
  
 
Poedytowałeś, pociachałeś wątki, zadowolony?
Nie musisz pisać dosłownie że polonez jest najlepszy, to przebija z każdego postu i myślę że to nie tylko moje zdanie.
  
 
Daniel jak śmiesz kwestionować to że polonez to najlepsze auto we wszechświecie? jeszcze na forum tegoż?

wyjdź !


  
 
Prosi sie o banana albo przekierowanie na
  
 
Cytat:
2011-12-15 18:07:28, danielewicz pisze:
Poedytowałeś, pociachałeś wątki, zadowolony? Nie musisz pisać dosłownie że polonez jest najlepszy, to przebija z każdego postu i myślę że to nie tylko moje zdanie.




Typowe dla Joanny od Krzyż... eee Grzecha od Poloneza
  
 
Nie poedytowałem i nie pociachałem wątków. Niestety skrypt na którym oparte jest forum nie pozwala na wydzielenie części tematu i zrobienie z niego nowego.
Wszystkie Wasze wypowiedzi są w niezmienionej formie - umieściłem je tu jako cytaty, bo jak napisałem wyżej nie ma technicznej możliwości ich przenoszenia.

A z tym "najlepszym autem na świecie" to Was moim zdaniem równo pogięło... Widzę, że tak sobie to powbijaliście do głów, że nic już nie dotrze. Ja tak nigdy nie mówiłem, ale skoro wygodniej jest Wam myśleć co innego to droga wolna. Każdy ma prawo do wiary w to co chce.
  
 
Dostałem prywatną wiadomość na tym forum, wydarzenie niecodzienne-ostanie jak sprawdzałem było dwudziestego września dwa tysiące dziewiątego roku od Jurka A kiedys szły dziesiątki dziennie
  
 
Cytat:
2011-12-16 08:32:24, GDA pisze:
wyjdź !


Przepraszam że zachowałem się jak gówniarz
Dacie znać jak będę mógł wrócić

I tak mnie nie zakrzyczycie: polonez najlepszejszy jest!!!