[Pietrq_TSZ] Następca Essa - Strona 2.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mi się w a3 podobają tylne lampy. Tak zadarte do góry fajnie.
Bardzo przyjemne auto, choć moim zdaniem a3 ma mało komfortowe zawieszenie. Ale silniki zwłaszcza 1.8 i 1.8T naprawdę fajne w tych autach
  
 
Zawieszenie ... na tych balonach co mam to jest bardzo komfortowe w porównaniu do innych samochodów które miałem i przede wszystkim trwalsze.
  
 
Trwałe to na pewno. I dosyć nie drogie. Dla mnie jednak za twarde, jeździ się jak gofrem 3, ale co kto lubi

Tak z ciekawości jakie masz oponki? (rozmiar)
  
 
195/65R15 ... Golfowi 3 sporo brakuje jeżeli chodzi o komfort i pewność prowadzenia do A3, często mam okazje śmigać golfem więc wiem co mówię.
  
 
Mała aktualizacja, A3 w niedalekiej przyszłości dostanie kilka nowych gadżetów. A mianowicie:

Lotka dachowa S3 look wykonana z carbonu, końcówka wydechu podwójna, dokładka przedniego zderzaka z Leona Cupry R oraz rączki w drzwiach zostaną oklejone folią 3M carbon tak jak panel przedni i tunel.
Fotki gadżetów:




Pozdrawiam
  
 
Witam

W aucie troszkę zaczyna się dziać, został na nowo oklejony tunel i panel przedni, grill także otrzymał carbonową obwódkę. Zamontowałem dokładkę zderzaka z Leona Cupry R i końcówkę wydechu. Czekam na paczkę z lotką i obudowami lusterek inpro. W planach na wiosnę/lato jest montaż jakiś łądnych 17" lub 18" i sprężyn eibach prokit. Zobaczymy jak to będzie.

Załączam kilka fotek żeby nie być gołosłownym.













[ wiadomość edytowana przez: Pietrq_TSZ dnia 2011-10-31 22:43:39 ]
  
 
wycieraczka pasażera troszkę za długa.
  
 
Witam po bardzo długiej przerwie. Audi zmieniło się przez te kilka lat, ale dalej wiernie mi służy. Wpadł pakiet ABT, hamulce z S3 zawieszenie Eibach Xenony i całe wnętrze z kubełkami i czarną podsufitką.
  
 
siemano. Po bardzo długiej przerwie
Fajne audi.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach