Classicauto CUP - Strona 53

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
Składanka Ułęż 2015



wy tak samopas tam śmigaliście, każdy jak chciał i gdzie chciał ???
  
 
Cytat:
2015-06-19 14:15:57, gregor125 pisze:
wy tak samopas tam śmigaliście, każdy jak chciał i gdzie chciał ???



Część jest z zapoznania

Ale po starcie było prawo, natomiast po 0,7 kółka, przelatywało się przy mecie i za nią dla odmiany w lewo


[ wiadomość edytowana przez: pwr79 dnia 2015-06-19 14:20:07 ]
  
 
Cytat:
2015-06-13 23:19:25, Rudiger pisze:
Silnik z tyłu tylko pogarsza sprawę Ten samochód naprawdę mega ciężko się prowadzi. W piątek przejechałem się z Arturem Gawrylukiem jego Lotusem - nie wierzyłem jak samochód może się neutralnie prowadzić w zakręcie



Ja duzo rywalizowalem fiatem 128 ze skodami w gorach - na starcie tylni naped dawal przewage wszystkim skodovkom. Pozniej zaleznie od drivera i samochodu, doganialem i wyprzedzalem skody po 1km, 2km... Oczywiscie w gorach "wyprzedzanie odbywalo sie na papierze w miedzyczasach. No i co lepsi czesi klepali mnie pomimo ze 128 lepiej skreca po dohamowaniu (ale moj 128 ma 100 KM).
  
 
Wybiera się ktoś na Toruń?
  
 
Jak maluch się naprawi to tak
  
 
Cytat:
2015-08-04 22:26:53, Bilo pisze:
Jak maluch się naprawi to tak



Co popsułeś? Malec już cały?
  
 
.nie żebym narzekał ale patrząc na roczniki wozów zgłoszonych na Toruń to jakiś śmiech, połowa to nowe samochody... eee zamiast więcej z każdym rokiem zabytków to robi się coraz mniej...

halo pany a gdzie fiaty się podziały???

[ wiadomość edytowana przez: Rudiger dnia 2015-08-12 22:04:19 ]
  
 
Wyniki:
CA Toruń
  
 
Na jakich zasadach w imprezie dla klasyków startuje Lancer EVO IX ?
  
 
Cytat:
2015-08-16 18:34:57, bing17 pisze:
Na jakich zasadach w imprezie dla klasyków startuje Lancer EVO IX ?



Na zasadach Starego Zygmunta
  
 
Całkiem fajny odcinek, trochę dużo czekania miedzy kolejnymi przejazdami. Natomiast organizacja mocno kuleje, BK też takie raczej symboliczne, mam wrażenie, że można by jakikolwiek samochód zgłosić w jakiejkolwiek klasie i by to przeszło...
  
 
Ale kar sporo...
A jakaś relacja videło ?
  
 
Cytat:
2015-08-18 08:16:01, gregor125 pisze:
Ale kar sporo... A jakaś relacja videło ?



Nie było tej ekipy od filmów co zazwyczaj...

Tu jest przejazd Jacka - można zobaczyć jak wyglądała trasa

Fiat 131 Twin Charged DBLACKBOX - Classicauto CUP ONBOARD Toruń 2015
  
 
Tu mój przejazd, z dogorywającą skrzynią

CA Cup Torun Polonez Atu



[ wiadomość edytowana przez: Slawo dnia 2015-08-18 15:08:37 ]

[ wiadomość edytowana przez: Slawo dnia 2015-08-18 15:09:18 ]
  
 
zza sterów Jożina

https://www.youtube.com/watch?v=yjR-ZYudpuw

Ogólnie OK. Ale pozostał mi lekki niedosyt, bo druga cześć próby - tor kartingowy - to kjsowe kręcenie a nie napier.alanie jak lubię. Poza tym na tych nawrotach strasznie się kaleczyłem z powodu braku LSD.
Klasyfikowany byłem w klasie 2-2000ccm
Na 5tym miejscu.


Ostrzę zęby na BP
  
 
Cytat:
2015-08-12 13:43:20, pwr79 pisze:
Co popsułeś? Malec już cały?



Maluch na Ułęży dostał stukowego którego nie dało się wyeliminować zapłonem, regulacja czy paliwem. Dałem go do Barańskich do Łodzi. Popłynęła uszczelka miedziana i przytarł się jeden tłok. Obecnie jest w trakcie usprawnień (chłodnica oleju, wydech, poprawki itd). Toruń odpuściłem ale jak się uda to może na BP wyjedzie.
  
 
Działaj działaj, BP to ostatnia sensowna eliminacja
  
 
Ktoś z Was jedzie na BP? Bo lista zgłoszeń jakaś krótka
  
 
Jeżeli pojadę ostatecznie to będzie chyba jedyny Fiat. Czy ktoś jednak też się wybiera??
  
 
Ja dopiero w przyszłym roku zaczynam cykl spotkań Classic, bo za trzy tygodnie mam wesele

Miałem zrobić wóz na ostatni start w Miedzianej Górze, ale ważniejszy temat w życiu wymaga wielu wyrzeczeń i poświęcenia czasu.