Classicauto CUP - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a jedzie ktś ten piatkowy trening?? Ja jako widz standardowo z racji ze fso wyzłomowałem
  
 
powaliło. Ile jest jezdzenia na ytp a ile tu?
  
 
Zastanawiałem sie jeszcze nad Białą Podlaską, ale z racji takiego wpisowego pojade dopiero na Kielce...
  
 
Ja na Białą się raczej wybieram, choć faktycznie z wpisowym to kogoś poniosła wyobraźnia i dlatego piątek odpuszczam.
W ogóle to z CA chyba jeszcze tylko na Kielce się wybiorę, a tak to poszukam jakiegoś innego eventu.
  
 
Na plus imprezy w Białej z tego co wyczytałem ma być 6 prób sprawnościowych po 3km każda, więc jeżdżenia będzie dużo więcej niż np. w Kielcach.
  
 
Tak, ale na lotnisku trudniej zrobic tak dobre trasy, jak na torze wyscigowym.
  
 
Panowie, skoro "wykruszacie sie" z CA cup to F&F challenge zrobmy na SuperOesach + zlot we Wrocku, jak wroce z berga to rzuce moja propozycje terminarza do ponownej dyskusji.
  
 
Ale się da. Mi np trasy na Ułężu podobały się bardziej niż w Kielcach. W Nowym Mieście też nie było źle pod tym względem, dopiero Rallyland pokazał jak można to źle zrobić.
  
 
Cytat:
2011-05-06 07:35:26, MAD_DOGG pisze:
Zastanawiałem sie jeszcze nad Białą Podlaską, ale z racji takiego wpisowego pojade dopiero na Kielce...



A slyszalem ze w sektorze publicznym znowu byly podwyzki, a ty nie masz na wpisowe??
  
 
Poczekaj aż bedziesz miał żone i dzieci, tylko nie pisz że juz masz trójkę dzieci, te sie nie liczą
  
 
Ta moja 3 najwięcej woła jeść
  
 
Cytat:
2011-05-06 12:18:25, yapko pisze:
Panowie, skoro "wykruszacie sie" z CA cup to F&F challenge zrobmy na SuperOesach + zlot we Wrocku, jak wroce z berga to rzuce moja propozycje terminarza do ponownej dyskusji.


lepiej i taniej.
  
 
Ja się już zgłosiłem oczywiście dalej twardo w grupie I, przynajmniej na razie.Ktoś się jeszcze wybiera?
  
 
może z pucharową rywalizacją fiatów dołączycie do miniakowego pucharu w sierpniu (tor biłgoraj) i wrzesniu (tor radom)?
  
 
Chetnie ale zalezy od spraw czasowo-finansowych. Moze bysmy sie spotkali w Krakowie zeby to obgadac? Bo widze ze z Kraka jestes, tak?
  
 
Odpuszczam CA w Białej Podlasce.
  
 
i po CA Cup w Białej
podstawa to dobre opony
  
 
w sumie nie wiem jak to zrobiles

ja swoje zuzylem w minimalnym stopniu ale moze to dlatego ze auto szwankowalo i nie chcialo jechac
  
 
Trzeba z kątami z przodu trochę powalczyć bo od środka guma całkiem żywa jeszcze natomiast na zewnątrz ją zeżarło
  
 
a to już pytania do Bartka ja tylko pilotuje