Classicauto CUP - Strona 52

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wyniki CC Ułęż
  
 
Za co są kary ??
Ta skoda 100 - tak wysoko....????
  
 
Cytat:
2015-06-12 07:41:54, gregor125 pisze:
Za co są kary ?? Ta skoda 100 - tak wysoko....????



to kuba ze swoja zolta wyscigowka
  
 
Cytat:
2015-06-12 07:41:54, gregor125 pisze:
Za co są kary ?? Ta skoda 100 - tak wysoko....????



sie jeździ sie
aż mi się skrzynia kończyła na prostej

https://www.youtube.com/watch?v=xpiphgdoRRE&feature=youtu.be

  
 
To do ilu ta skrzynia bo faktycznie na najdłuższej prostej wyglądało że się kończy.
  
 
Cytat:
2015-06-12 07:41:54, gregor125 pisze:
Za co są kary ?? Ta skoda 100 - tak wysoko....????


Kary u mnie i u Bartka są za potrącenie pachołków i opon na szykanach, a u Pawła za nie przejechanie odcinka.
  
 
wg. licznika 150kmh/7000obr min.
  
 
Skoda 120 S - Rally-E

Tak łatwiej
  
 
Ta skoda zapierdala ...
No tak, lekkie, silnik z tyłu...robi robotę
Jeździsz z lewą nogą na hamulcu ?
Ile to ma kuni ??
Ale próby jak widać z on boarda mega szybkie...
Kto jeszcze jechał na slicku ?
Bo ten asfalt w ułężu jest max przyczepny i jak jest zagrzana guma, to klei i drze niemiłosiernie.
  
 
Cytat:
2015-06-12 23:34:27, Rudiger pisze:
wg. licznika 150kmh/7000obr min.


Mój na tej prostej dobijał do 130 na szafie, a realnie było myślę okolice 120, spora różnica, ale w wolnym czasie przejże grata bo mi trochę koników pouciekało po postoju.
  
 
relacja z Ułęża w filmiku zmontowanym przez Marię
niestety w wersji demo programu i wcisnęli znak wodny
enjoy


http://www.youtube.com/watch?v=JZV9OTkR0AI&feature=youtu.be

p.s. oglądać do końca



[ wiadomość edytowana przez: Pablo79 dnia 2015-06-13 10:04:21 ]
  
 
Film bomba. Zdolna ta twoja żona.
  
 
Film zajebisty! Maria ma do tego talent!
  
 
Film extra
i muza
pasuje.
gratki dla Montażystki
W sobotę był koniec imprezy ?
A co się stało z aparatem zapł ?
brak lutownicy - kabelki się urwały ?
  
 
Cytat:
2015-06-13 11:27:49, gregor125 pisze:
Film extra i muza pasuje. gratki dla Montażystki W sobotę był koniec imprezy ? A co się stało z aparatem zapł ? brak lutownicy - kabelki się urwały ?



Tak, impreza była jednodniowa - sobota.
Przy kabelku kiedyś ktoś coś kombinował - to był jedyny jaki działał. Dwa nowe nie dawały rady... ten pracował po drugiej stronie silnika i widocznie temperatura zrobiła swoje. Urwany był przewód przy samym czujniku. Pomysł Krzyśka był dobry, ale poddałem się Dysponowaliśmy tylko porzyczoną cyną i palnikiem turystycznym napędzanym gazem propan-butan




[ wiadomość edytowana przez: pwr79 dnia 2015-06-13 12:39:02 ]
  
 
Cytat:
2015-06-13 08:13:41, gregor125 pisze:
Ta skoda zapierdala ... No tak, lekkie, silnik z tyłu...robi robotę Jeździsz z lewą nogą na hamulcu ? Ile to ma kuni ?? Ale próby jak widać z on boarda mega szybkie... Kto jeszcze jechał na slicku ? Bo ten asfalt w ułężu jest max przyczepny i jak jest zagrzana guma, to klei i drze niemiłosiernie.



Silnik z tyłu tylko pogarsza sprawę Ten samochód naprawdę mega ciężko się prowadzi. W piątek przejechałem się z Arturem Gawrylukiem jego Lotusem - nie wierzyłem jak samochód może się neutralnie prowadzić w zakręcie
Na sliku lub semi jechała praktycznie cała grupa 2-1300. Ubiegłej jesieni Ułęż zjadł mi 4 sliki aż do kordu, teraz obeszło się bez wymiany.
Skoda ma 100KM
https://www.youtube.com/watch?v=syD7f0_Yak8

sorki nie wiem jak film wstawić.
  
 
Ja jeszcze o filmie - super sprawa, dzięki i czekamy na kontynuację na następnych zawodach
  
 
szukam filmiku z ładą mtx z ułęża ..
Może ktoś znlazł ??
  
 
mieli trochę problemów technicznych i niektóre bardzo słabe przejazdy - pewnie nie zamawiali filmu. Z ostatnich przejazdów w ogóle zrezygnowali.
Ojciec (?) robił gorsze czasy, natomiast młody (syn?) miałby szanse coś ugrać bo kręcił czasy 2.53-2,54 jak pamiętam, ale awarie go wykluczyły.
Liczę, że w następnych edycjach będą startować i łada będzie dopracowana.
  
 
Składanka Ułęż 2015