Opłata za Serwer i Domenę klubową - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czyzby stronka padla?
Nie udalo sie na czas uregolowac ?
  
 
U mnie działa.
  
 
ta,2 dni uplynely.

Wazne ze jest ok
  
 
Poooooooooooszło...




pzdr
CHIO
  
 
poszło
  
 
Poszło.

DEx
  
 
Panowie i jak tam wygląda sprawa? Ile mamy kasy a ile brakuje?

Dex
  
 
jak wygląda sprawa w tym roku ?
  
 
Cytat:
2012-01-06 21:23:24, morphio pisze:
jak wygląda sprawa w tym roku ?



Opłacone jest do końca kwietnia.
W najbliższym czasie dowiem się ile w tym roku będzie to kosztowało, wtedy sprawdzę ile jeszcze jeszcze będzie brakowało, w stosunku do zawartości konta klubowego, i dam znać
  
 
Strona ladaklub.pl nie działa !!!
Ktoś wie dlaczego ?

CHIO
  
 
No i co z ta stronką? Wciąż nie działa!!!

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
rzeczywiście nie działa , wyśle w ciągu dnia mail'a do firmy w któej wykupiony został serwer - usługa jest opłacona do końca kwietnia.

Przy okazji dowiem się ile będzie kosztowało przedłużenie usługi na następny rok, piszę teraz magistkę i wypadło mi z glowy, że miałem to zrobić.


[ wiadomość edytowana przez: Huey dnia 2012-04-02 00:21:29 ]
  
 
No i co? Odezwali się? A w ogóle czy ktoś ma zawartość strony klubowej gdzieś zarchiwizowaną? Czy jak Superhost nam powie walcie się to wszystko stracimy?

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
No i minął kolejny miesiąc a strony jak nie było tak nie ma - czy ktokolwiek poza Huey-em ma w ogóle kontakt z Superhostem?????

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Pozwoliłem sobie zadzwonić do Superhosta i uzyskalem informację.
i tak to wygląda:
- strona nie chodzi bo hosting był opłacony jedynie do 15 lutego - koszt przedłużenia na rok to 299 PLN netto czyli ok. 367 PLN brutto
- co gorsze - równiez mamy problem z domeną ladaklub.pl - jest ona ważna zaledwie do 4 maja!!!!! koszt jej przedłużenia na rok to 109 PLN brutto.
Rozmawiałem z Karolem (Huey) - w kasie mamy około 300 PLN. Więc Karol szybko wpłaci 109 PLN z utrzymanie domeny, a resztę na hosting musimy dozbierać - czyli potrzebne byłoby jeszcze jakieś 180 PLN.

Ponadto czy ktoś ma jakikolwiek kontakt z Humel-em? Bo nie logował się na forum ponad 2 lata a o ile się nie myle to na niego to wszystko jest porejestrowane

[ wiadomość edytowana przez: andrzej_krakow dnia 2012-05-01 13:49:36 ]
  
 
W tych sprawach ja nowy, po ile wplacamy i komu?
  
 
Czytaj wątek od początku , ale na razie poczekajmy na info od Karola

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
i co ?
  
 
Składka, jako taka nie istnieje. Została zlikwidowana ze dwa lata temu. Teraz składamy się ile kto ma, tak aby starczyło na opłaty. Nie wiem tylko czy skarbnik jest nadal skarbnikiem. Po niedzieli skontaktuje się z góralem, może on wie coś więcej.

-----------------
Prawdziwy mężczyzna powinien mieć wał, a nie jakieś tam przeguby...
  
 
Chlopaki, jezeli nie znajda sie chetni do wplaty, zaplace sam. Tylko sprawdzic trzeba, czy jak wplace skarbnikowi pieniadze, to one nie przepadna.


Sorry,ze tak powiem, ale WKURWIA mnie takie polskie podejscie do sprawy. Wieksza liczba osob chce byc w klubi, ale kazda by chciala byc na krzywy ryj. Niestety, to my tworzymy ten klub i to nasz zasrany obowiazek placic skladki. Napisalem do administratora, do ktorego nie pamietam, ze chce byc klubowiczem i chce placic skladki, ale do dzis nie uzyskalem odpowiedzi. Czy 30zl na kwartal to majatek? Wiecej przepalacie, przepijacie, przepierdolacie na glupoty. Jest nas malo, musimy dbac o nas, o nasz klub. Ale co? Jak trwoga, to do boga? Jak macie problem, to piszecie: prosze o pomoc. Ja tez prosze Was o pomoc. Wplacajmy kase.
Sebo, ja jestem gotow placic skladki, nawet jako jedyny na tym forum. Prosze o przewrocenie skladek!!!!