[zeppelin] Saxofon 1.4 VTS - mała aktualizacja - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hehe, zgodzę się z toba ale:
- bliżej się w tym silniku nie da zamontować wkrętek, można jeszcze próbować wiercić w głowicy ale wolałem tego nie robić (wtryski benzyny są zamontowane w głowicy);
- wężyki długie, wiem ale też nie da się ich skrócić, gdyż przeszkadza cewka zapłonowa, no chyba że wtryskiwacze gazu pod kolektorem umieścić, wtedy by były najkrótsze wężyki.

Jak masz lepszy pomysł na montaż słucham rad
Cytat:
2011-10-26 16:06:56, kamil76 pisze:
Szukasz mocy ,a sekwencja lipnie zamontowana .Wkrętki za daleko od głowicy ,powinny być jak najbliżej wtryskiwaczy PB .Druga sprawa to długość wężyków do listwy wtryskowej...za długie. Uploaded with ImageShack.us

  
 
Jaką Ty masz tam listwę wtryskową czy jest to KEIHIN ? Można zmienić na pojedyncze np Hana 2000 i wstawić je pionowo na 2 cm wężykach .Instalka zniknie z pokrywy .
Ja mam Magic Jet tak zamontowane



Uploaded with ImageShack.us


[ wiadomość edytowana przez: kamil76 dnia 2011-10-26 17:49:58 ]
  
 
Kurcze nie pamiętam jaka jest listwa, zobaczę czy da się te wtryski wyciągnąć i zrobić tak jak napisałeś, jeżeli się nie da to zostawię tak jak jest bo nie uśmiecha mi się zmieniać listwy z wtryskami, ale dzięki za pomysł, w instalacjach gazowych raczej nie siedzę , choć to ciekawa sprawa. Inna sprawa że gazownicy zakładający instalację, tak właśnie ją założyli
Cytat:
2011-10-26 17:42:17, kamil76 pisze:
Jaką Ty masz tam listwę wtryskową czy jest to KEIHIN ? Można zmienić na pojedyncze np Hana 2000 i wstawić je pionowo na 2 cm wężykach .Instalka zniknie z pokrywy .

  
 
Cytat:
Inna sprawa że gazownicy zakładający instalację, tak właśnie ją założyli



Gazownicy tak zakładają jak im wygodniej i szybciej .Ja też tak miałem założone .
  
 
A czy silnik 1.6 8v też źle znosi gaz?