Widzialem dzis - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Weż go na przetrzymanie ( tylko adaś - nie pdsyłaj pdstawionych kupców - bo cena wzrośnie!
  
 
Cytat:
2003-09-23 23:28:58, pawel_krakow pisze:
Weż go na przetrzymanie ( tylko adaś - nie pdsyłaj pdstawionych kupców - bo cena wzrośnie!



spoko, powalcze.
a tak w ogle to musze chyba pozwiedzac antykwariaty....
  
 
po moim osiedlu od paru dni szwenda sie zolta 2107 z szachownica z przodu i mlodym kolesiem wewnatzr. tylko mam pecha, bo zawsze jedzie w przeciwna strone i nie mam okazji "zaprezentowac" adresu klubu... ale sie staram. A moze jej wlasciciel juz do nas trafil??? Co??? To niech sie odezwie, zebym go przestal ganiac. W kazdym razie, jesli kogos goni niebieska 07 - to nie napad, tylko adasco


aczkolwiek nie wiadomo, co gorsze
:|o|:

[ wiadomość edytowana przez: adasco dnia 2003-09-24 23:04:06 ]
  
 
Poniewaz moj cyfrak jest dosc stary i dosc ciezki (akumlator od upsa) nie chce mi sie go nosic na codzien ... ale zanabylem dzis siemensa m55 z aparcikiem wiec jak w poniedzialek bede jechal do pracy to cykne ta chromowana pieknosc aha i mam jeszcze jedna nive w komisie z daleka wyglada ladnie ... zobaczymy z bliska

pozdr

p.s. mam nadzieje ze jak wrzuce te fotki to troche sie na mnie przestaniecie wqurzac za ten topik o zmianie forum przyznaje przegielem palke
  
 
Ja wczoraj wieczorem widziałem piękną bialutką 2107 , chyba z Bochni (białe tablice KBC) Nie wiziałem dokładnie i nie dam sobie głowy uciąć , ale chyab miała klatkę i pasy szelkowe. Białe felgi czternachy i była pozbawiona zderzaków- Piełanie wygladała-nie tylko ja się za nią oglądałem - wszyscy patrzyli z zaciekawieniem , a staliśmy dosc długo bo było caerwone światło
Thaniel - no to dawaj te fotki- nie bedziemy się juz gniewać
Pawel
  
 
he, haniel, o Twoich wrzutach juz chyba nikt nie pamieta, oprocz Ciebie
a uparcie o nich wspominasz hehehe
zapomnijmy o sprawie.
ZDRÓW!!!
  
 
Witam, mam pytanie, jak to jest z tymi ulotkami ktore moznaby wsadzic za wycieraczke napotkanej Ladziance? U mnie w okolicy kreci sie troche LADnych autek. Ma ktos moze gotowy plik z czyms takim do wydrukowania, jezeli tak to bardzo bym prosil o przeslanie
  
 
Cytat:
2003-09-29 18:57:46, kid pisze:
Witam, mam pytanie, jak to jest z tymi ulotkami ktore moznaby wsadzic za wycieraczke napotkanej Ladziance? U mnie w okolicy kreci sie troche LADnych autek. Ma ktos moze gotowy plik z czyms takim do wydrukowania, jezeli tak to bardzo bym prosil o przeslanie



wysle Ci jutro na email z profilu. Gdys chcial inaczej, daj znc na moj MAIL z profilu


ale zamacilem heheehhehhe
  
 
Wielkie dzieki wszystkim ktorzy przeslali mi ulotki! Mam nadzieje ze juz niedlugo przybedzie nam choc kilku nowych klubowiczow z mojej miesciny
Pozdrowienia dla wszystkich - Kid
  
 
Cytat:
Mam nadzieje ze juz niedlugo przybedzie nam choc kilku nowych klubowiczow z mojej miesciny


też mam taką nadzieję i dlatego zrobiłem pare uloteczek .
W Szczecinie(i okolicy ) jest NAS na razie 9.
Mam nadzieję że to się niedługo zmieni....................
ZACZYNAMY "AKCJA ULOTKA"
Czas pokaże ..............................................
  
 
WITAM - mógłby mi ktos przesłac wzór takiej ulotki bo ja takze z checią bym pozrzeszał pare ladziarzy w moim poowiacie-a jest ich mnóstwo(najwiecej jest samarek) jezdzą i nawet nie wiedzą ze taki klub istnieje!!
  
 
dzieki za ulotki-juz sobie wydrukowałem i powycinałem,postaram sie zawsze miec przy sobie pare-mam nadzieję ze pare klubowiczów nam przybędzie-w kupie siła-pozdrawiam
  
 
eeeeeeejjjjjjj o mało nie zapomniałem!!!!!
Widziałem pare dni temu na mieście Samarkę pickup! Byłem w szoku, jest taka wersja? Miała z tyłu po prawej "safari" a po lewej chyba "boshe" ale nie na 100%. Pewnie koleś sobie przerobił zwykłą...
  
 
Cytat:
Pewnie koleś sobie przerobił zwykłą...



niekoniecznie:





fotki ze strony AutoLada.
  
 
ale tamta nie miala tej nadbudówki i tył miała normalny tyle ze ucięty i jeszcze widać było przy kabinie 2 rury wzmacniajace.
  
 
jak widzisz na górnym zdjęciu, ta buda to nakładka.
a na dolnym całość
dwie wersje robią
  
 
a moze Janisz to była wersja z Czech - czyli Bohemia???
Byly tez takie wersje fun (może zresztą to taka nazwa. Zaraz poszukam - jak znajdę dam Ci link zobaczysz czy to czasem nie jest coiś takiego
  
 
ja juz kilka ulotek powkladalem za wycieraczki
  
 
No to lux- A tak swoją drogą - czy mógłbym zobaczyc jak te ulotki wyglądają?????
No Janisz - znalazłem - zobacz tutaj

lada fun
  
 
Jak tak się rozglądam to zauważam że coraz więcej ład jeżdzi w wawie. Jest ich chyba nawet więcej niż kantów. Z mojego balkonu widze ze 3.